Rahvusvaheliste olümpiaadide arhiiv | TÜ teaduskool

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2, ruumid 116–121, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116–121, 51005 Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51005 Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51005 Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 309–352, 51005 Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003 Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003 Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090 Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004 Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a–29, 50103 Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36–301, 51003 Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 6310
    Faculty address: 
    Narva mnt 18, 51009 Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409 Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20–324, 50409 Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307 Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012 Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411 Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003 Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 50406 Tartu
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5–205, 51005 Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46–208, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5445
    Faculty address: 
    Narva mnt 18, 51009 Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618 Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411 Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    737 5860
    Faculty address: 
    Narva mnt 18, 51009 Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5027
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b–134, 51010 Tartu
  • Tartu observatoorium
    Faculty phone: 
    737 4510
    Faculty address: 
    Observatooriumi 1, Tõravere, 61602 Tartumaa
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    737 5702
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    737 5581
    Faculty address: 
    Uppsala 10, 51003 Tartu
  • genoomika instituut
    Faculty phone: 
    737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010 Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51003 Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Tugiüksused
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
    Faculty phone: 
    737 6339
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • grandikeskus
    Faculty phone: 
    737 6215
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • hankeosakond
    Faculty phone: 
    737 6632
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kirjastus
    Faculty phone: 
    +372 737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090 Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51005 Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014 Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 18–244, 51005 Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 102, 104, 209, 210, 50090 Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    737 5620
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090 Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51005 Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • SA Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a–106, Tartu

Rahvusvaheliste olümpiaadide arhiiv

Rahvusvaheline astronoomiaolümpiaad
Rahvusvaheline bioloogiaolümpiaad
Rahvusvaheline filosoofiaolümpiaad
Põhja-ja Baltimaade füüsikaolümpiaad
Euroopa füüsikaolümpiaad
Rahvusvaheline füüsikaolümpiaad
Rahvusvaheline geograafiaolümpiaad
Balti Informaatikaolümpiaad
Rahvusvaheline informaatikaolümpiaad
Balti keemiaolümpiaad
Rahvusvaheline keemiaolümpiaad
Rahvusvaheline lingvistikaolümpiaad
Rahvusvaheline loodusteaduste olümpiaad
Euroopa Liidu loodusteaduste olümpiaad
Võistkondlik matemaatikavõistlus "Balti Tee"
Rahvusvaheline matemaatikaolümpiaad
Rahvusvaheline astronoomia ja astrofüüsika olümpiaad

  • Rahvusvaheline astronoomiaolümpiaad (IAO)

2014

12.-21. oktoober, Kirgiisia, Biškek

Võistlejad:
Taavet Kalda (Gustav Adolfi Gümnaasium) - pronksmedal
Carel Kuusk (Tallinna Prantsuse Lütseum) - pronksmedal
Airon Johannes Oravas (Tallinna Prantsuse Lütseum) - pronksmedal
Jonathan Kalmus (Hugo Treffneri Gümnaasium) - pronksmedal
Gamithra Marga (Tallinna Prantsuse Lütseum)
Pearu Pung (Tallinna Prantsuse Lütseum)

Juhendajad:
Tiit Sepp, Tartu Observatooriumi teadur
Tõnis Eenmäe, Tartu Observatooriumi teadur

2013

6.-14. september, Leedu, Vilnius

Võistlejad:
Carel Kuusk (Tallinna Prantsuse Lütseum, 9. klass) - hõbemedal
Kaarel Hänni (Tallinna Prantsuse Lütseum, 8. klass) - pronksmedal
Taavet Kalda (Gustav Adolfi Gümnaasium, 9. klass) - pronksmedal
Jaanika Raik (Tallinna Prantsuse Lütseum, 9. klass) - diplom
Silver Juvanen (Nõo Reaalgümnaasium, 11. klass) - diplom

Juhendajad:
Tõnis Eenmäe, Tartu Observatooriumi teadur
Tiit Sepp, TÜ doktorant
Rain Kipper, TÜ doktorant

2012

16.-24. oktoober, Korea, Gwangju 

Võistlejad:
Elo Maria Pauman (Tallinna Prantsuse Lütseum, 9. klass) - pronksmedal
Mirjam Tamm (Tallinna Reaalkool, 9. klass)
Kristo Ment (Pärnu Koidula Gümnaasium, 12. klass)
Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool, 9. klass) 
Taavet Kalda (Gustav Adolfi Gümnaasium, 8. klass)
 
Juhendajad:
Jaak Jaaniste, EMÜ dotsent
Tõnis Eenmäe, TÜ doktorant

2011

13.-22. september, Kasahstan, Alma-Ata 

Võistlejad:
Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool, 7. klass) - pronksmedaliga võrdsustatud III järgu diplom
Andres Erbsen (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Uku Erik Tropp (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Hanna Britt Soots (Tallinna Reaalkool, 7. klass)
Karl Erik Kalmus (Miina Härma Gümnaasium, 8. klass)

Juhendajad:
Jaak Jaaniste, EMÜ dotsent
Tõnis Eenmäe, TÜ doktorant

2010

16.-24. oktoober, Ukraina, Sudak  (Crimea) 

Võistlejad:
Jaan Toots (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - hõbemedal
Kaur Aare Saar (Tallinna Inglise Kolledž, 10. klass) - pronksmedal
Eva‐Lotta Käsper (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal
Sandra Schumann (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - pronksmedal
Raid Vellerind (Tallinna Reaalkool, 9. klass)

Juhendajad:
Jaak Jaaniste, EMÜ dotsent
Tõnis Eenmäe, TÜ doktorant

2009

8.-16. november, Hiina, Hangzhou

Võistlejad:
Sandra Schumann (Tallinna Reaalkool 9. klass) - II järgu diplom
Jaan Toots (Tallinna Tehnikagümnaasium, 9. klass) - II järgu diplom
Kadi Liis Saar (Tallinna Reaalkool 11. klass) - III järgu diplom
Erik Tamre (Tallinna Reaalkool 10. klass) - III järgu diplom
Kaur Aare Saar (Tallinna Inglise Kolledž, 9. klass)   
Uku‐Kaspar Uustalu (Tallinna Reaalkool, 8. klass)
 
Juhendajad:
Jaak Jaaniste, EMÜ dotsent  
Tõnis Eenmäe,  TÜ FI infotehnoloogia peaspetsialist

2008

13.-21. oktoober, Itaalia, Trieste

Võistlejad:
Kaur Aare Saar (Tallinna Inglise Kolledž, 8 .klass) - hõbemedal
Kadi Liis Saar (Tallinna Inglise Kolledž, 10. klass) - pronksmedal
Erik Tamre (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - pronksmedal
Eero Vaher (Pärnu Koidula Gümnaasium, 10. klass)
Ralf Ahi (Tallinna Reaalkool, 9. klass)

Juhendajad:
Jaak Jaaniste, EMÜ dotsent  
Tõnis Eenmäe,  TÜ FI infotehnoloogia peaspetsialist

 

  • Rahvusvaheline bioloogiaolümpiaad (IBO)

2019
14.-21. juuli, Ungari, Szeged

Võistlejad:
Kirke Joamets (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Mari Remm (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)
Anna Pauliina Rumm (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Andreas Must (Tallinna Reaalkool, 12. klass)

Juhendajad:
Sulev Kuuse, Tartu Ülikooli vivaariumi juhataja
Kristina Põšnograjeva, Tartu Ülikooli magistrant
Uku-Laur Tali, Tartu Ülikooli resident
Karl Jürgenstein, Tartu Ülikooli molekulaar- ja rakubioloogia doktorant

2018

15.-22. juuli, Iraan

Võistlejad:
Kirke Joamets (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - hõbemedal
Meeri Jürgenson (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Martin Rahe (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - hõbemedal
Anna Paulinna Rumm (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Sulev Kuuse, Tartu Ülikooli vivaariumi juhataja
Uku-Laur Tali, Tartu Ülikooli resident
Mark Gimbutas, Tartu Ülikooli doktorant
Kristina Põšnograjeva, Tartu Ülikooli magistrant

2017

23.-30. juuli, Suurbritannia, Coventry

Võistlejad:
Kaarel Hänni (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - hõbemedal
Aaro Kristjuhan (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Carel Kuusk (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Meeri Jürgenson (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - diplom

Võistkonna juhendajad:
Uku-Laur Tali, TÜ üliõpilane
Rudolf Bichele, TÜ doktorant
Mark Gimbutas, TÜ magistrant
Sulev Kuuse, TÜ MRI vivaariumi juhataja

2016

17.-24. juuli, Vietnam, Hanoi

Võistlejad:
Kaarel Hänni (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - hõbemedal
Richard Luhtaru (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass) - hõbemedal
Maris Sala (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Anneliis Rea (Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium, 12.  klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Sulev Kuuse, TÜ MRI vivaariumi juhataja     
Uku-Laur Tali, TÜ üliõpilane                           
Andres Ainelo, TÜ doktorant                           
Mark Gimbutas, TÜ magistrant

2015

12.-19. juuli 2015, Taani, Aarhus

Võistlejad:
Carel Kuusk (Tallinna Reaalkool, 10.klass) - pronksmedal
Rein Leetmaa (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11.klass) - pronksmedal
Magnus Kaldjärv (Saaremaa Ühisgümnaasium. 12.klass) - pronksmedal
Maris Sala  (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11.klass)

Juhendajad:
Sulev Kuuse, TÜ vivaariumi juhataja
Sulev Ingerpuu, TÜ dotsent
Mark Gimbutas, TÜ magistrant
Uku-Laur Tali, TÜ üliõpilane

2014

6.-13. juuli, Indoneesia, Bali 

Võistlejad:
Enna Elismäe (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Uku-Kaspar Uustalu (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Siim Kurvits (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Riin Viigipuu (Kärdla Ühisgümnaasium, 12. klass)

Juhendajad:
Sulev Kuuse, TÜ MRI vivaariumi juhataja
Sulev Ingerpuu, TÜ dotsent
Uku-Laur Tali, TÜ üliõpilane

2013

14.-21. juuli, Šveits, Bern

Võistlejad:
Iris Merilo (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Kristine Leetberg (Tallinna Prantsuse Lütseum, 12. klass) - pronksmedal
Mette Purde (Tallinna Prantsuse Lütseum, 12. klass) - pronksmedal
Jaan Toots (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
 
Juhendajad:
Sulev Kuuse, TÜ MRI vivaariumi juhataja
Sulev Ingerpuu, TÜ dotsent
Maarja Soomann, TÜ üliõpilane

2012

8.-15. juuli, India, Singapur 

Võistlejad:
Erik Tamre (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - kuldmedal
Jaan Toots (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - kuldmedal
Eva‐Lotta Käsper (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Anu Ainsaar (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - hõbemedal

Juhendajad:
Sulev Kuuse, TÜ MRI vivaariumi juhataja
Sulev Ingerpuu, TÜ dotsent
Maarja Soomann, TÜ üliõpilane

2011

10.-17. juuli, Taiwan, Taipei 

Võistlejad:
Anu Ainsaar (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - hõbemedal
Erik Tamre (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - hõbemedal
Uku‐Laur Tali (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Ando Vaan (Pärnu Koidula Gümnaasium, 12. klass)

Juhendajad:
Kalle Kipper, TÜ LOTE MRI teadur
Sulev Kuuse, TÜ MRI vivaariumi juhataja
Maarja Soomann, TÜ üliõpilane

2010

11.-18. juuli, Korea, Changwon

Võistlejad:
Eero Vaher (Pärnu Koidula Gümnaasium, 11. klass) - hõbemedal   
Erik Müürsepp (Tallinna Inglise Kolledž, 12.klass) - pronksmedal
Katrin Kalind (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)   
Mona Teppor (Jõhvi Gümnaasium, 11.klass)
 
Juhendajad:
Kalle Kipper, TÜ LOTE MRI teadur
Sulev Kuuse, TÜ MRI vivaariumi juhataja
Maarja Soomann, TÜ üliõpilane

2009

12.-19. juuli, Jaapan, Tsukuba 

Võistlejad:
Mart Gimbutas (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Uku-Laur Tali (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - pronksmedal
Madis Hurt (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)   
Eero Vaher (Pärnu Koidula Gümnaasium, 10.klass) 

Juhendajad:
Kalle Kipper, TÜ LOTE MRI teadur
Sulev Kuuse, TÜ MRI vivaariumi juhataja
Maarja Soomann, TÜ üliõpilane

 

  • Rahvusvaheline filosoofiaolümpiaad (IPO)

2019 16.-19. mai, Itaalia, Rooma
Võistlejad:
Hans Kristjan Veri ( Tallinna Reaalkool, 12. klass) - au-äramärkimine
Robin Haljak (Tallinna Reaalkool, 12. klass)

Juhendaja:
Leo Luks, Eesti Maaülikooli dotsent

2018

23.-27. mai, Montenegro

Võistlejad:
Grete-Triin Sulengo (Tallinna Inglise Kolledž, 12. klass)
Paul Johannes Kalda (Tallinna 21. Kool, 12. klass)

Juhendaja:
Leo Luks, Eesti Maaülikooli dotsent

2017

25.-28. mai, Holland, Rotterdam

Võistlejad:
Kaarel Hänni (Tallinna Reaalkool, 12.klass) - pronksmedal
Paul Johannes Kalda (Tallinna 21. Kool, 11.klass)

Juhendajad:
Mats Volberg, TÜ teadur
Leo Luks, EMÜ dotsent

2016

12.-15. mai, Belgia

Võistlejad:
Helo Liis Soodla (Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium, 12. klass) - au-äramärkimine
Elise Metsanurk (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)

Juhendajad:
Mats Volberg, TÜ teadur                                 
Leo Luks, EMÜ dotsent

2015

14.-18. mai, Eesti, Tartu

Võistlejad:
Liisi Voll (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) -                                           au-äramärkimine
Helen-Maria Raadik (Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium, 12. klass) - au-äramärkimine
Marta-Liisa Talvet (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)
Lisanne Meristo (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Julius Koppel (Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium, 12. klass)  
Andreas Palm (Gustav Adolfi Gümnaasium, 11. klass)
Kaisa Laur (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Riste Kaaret (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Mari-Liis Vähi (Kadrioru Saksa Gümnaasium, 12. klass)
Alexander Rannar (Pärnu Ühisgümnaasium, 11. klass)

Juhendaja:
Leo Luks, EMÜ dotsent

2014

15.-18. mai, Leedu, Vilnius

Võistlejad:
Marta-Liisa Talvet (Miina Härma Gümnaasium) - au-äramärkimine
Oto Tuul (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Juhendajad:
Leo Luks, EPMÜ dotsent
Märt Põder, TÜ doktorant

2013

16.-19. mai, Taani, Odense

Võistlejad:
Märt Belkin (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Gerli Paju (Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium, 12. klass)
 
Juhendajad:
Leo Luks, EMÜ dotsent
Märt Põder, TÜ doktorant

2012

16.-20. mai, Norra, Oslo

Võistlejad:
Heiki Ojasild (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Märt Belkin (Tallinna Reaalkool, 11. klass)

Juhendaja:
Leo Luks , Herbert Masingu Kooli õpetaja

2011

26.-29. mai, Austria, Viin

Võistlejad:
Gert Siniloo (Pärnu Ühisgümnaasium, 12. klass)
Andraš Tšitškan (Pärnu Ühisgümnaasium, 12. klass)

Juhendaja:
Leo Luks , Herbert Masingu Kooli õpetaja

2010

21.-23. mai, Kreeka, Ateena

Võistlejad:
Anna Smertina (Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)   
Paul Kuuse (Kadrioru Saksa Gümnaasium, 12. klass)
 
Juhendaja:
Leo Luks , Herbert Masingu Kooli õpetaja

2009

22.-26. mai, Soome, Helsingi

Võistlejad:
Kai Tiitsaar (Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)   
Eveli Verev (Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)

Juhendaja:
Leo Luks , Herbert Masingu Kooli õpetaja



2019 25.-27.aprill, Eesti, Tallinn
Võistlejad:
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - kuldmedal
Konstantin Dukatš (Narva Keeltelütseum, 11. klass) - kuldmedal
Kaarel Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - kuldmedal
Karl Paul Parmakson (Miina Härma Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Urmas Luhaäär (Nõo Reaalgümnaasium, 12.klass) - hõbemedal
Hannes Kuslap (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Jarl Patrick Paide (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Kaarel Paal (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Robin Haljak (Tallinna Reaalkool, 12.klass)
Hendrik Vija (Miina Härma Gümnaasium, 11. klass)
Andreas Simson (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Toomas Tennisberg (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Martin Rahe (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Kaarel August Kurik (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Leonid Zinatullin (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11.klass)
Andres Alumets (Pärnu Koidula Gümnaasium, 10. klass)
Jorgen Tiigisoon (Viimsi Gümnaasium, 11. klass)
Liis Siigur (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass)
Juhan Raidal (Gustav Adolfi Gümnaasium, 12. klass)
Tuuli Tiivel (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Juhan Oskar Hennoste (Miina Härma Gümnaasium, 11.klass)
Daniil Vaino (Narva Pähklimäe Gümnaasium, 12. klass)
 

2018

24.-26. aprill, Eesti, Tallinn

Võistlejad:
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - kuldmedal
Konstantin Dukatš (Narva Keeltelütseum, 10. klass) - hõbemedal
Kaarel Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - hõbemedal
Robin Haljak (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - hõbemedal
Karl Paul Parmakson (Miina Härma Gümnaasium, 11. klass)- pronksmedal
Nikita Poljakov (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Kaarel Paal (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - pronksmedal
Adrian Kirikal (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Hannes Kuslap (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - diplom
Tavo Annus (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Juhan Oskar Hennoste (Miina Härma Gümnaasium, 10. klass)
Krister Kasemaa (Miina Härma Gümnaasium, 12. klass)
Urmas Luhaäär (Nõo Reaalgümnaasium, 11. klass)
Roman Oleinik (Narva Pähklimäe Gümnaasium, 12. klass)
Jarl Patrick Paide (Tallinna Reaalkool , 10. klass)
Leonid Zinatullin (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)
Toomas Tennisberg (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)
Tuuli Tiivel (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Daniil Vaino (Narva Pähklimäe Gümnaasium, 10. klass)
Loona Volke (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)

2017 3.-5. mai, Tallinn

Võistlejad:
Taavet Kalda (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - kuldmedal
Kaarel Hänni (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - kuldmedal
Richard Luhtaru ( Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - hõbemedal
Konstatntin Dukatš (Narva Keeltelütseum, 9. klass) - hõbemedal
Kaarel Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - hõbemedal
Paul Kerner (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 12. klass) - hõbemedal
Roman Oleinik (Narva Pähklimäe Gümnaasim, 11. klass) - pronksmedal
Eva-Maria Tõnson (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Hannes Kuslap (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - pronksmedal
Krister Kasemaa (Miina Härma Gümnaasium, 11. klass)
Carel Kuusk (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Kaarel Paal (Tallinna Reaalkool, 9. klass)
Airon Johannes Oravas (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Karolina Tammemaa (Nõo Reaalgümnaasium, 12. klass)
Kirill Grjaznov (Nõo Reaalgümnaasium, 12. kass)
Hendrik Vija (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass)
Aaro Kristjuhan (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Toomas Tennisberg (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)
Hanna-Riia Allas (Tartu Veeriku Kool, 9. klass)

2016 25.-27. aprill, Eesti, Tallinn

Võistlejad:
Taavet Kalda (Tallinna Reaalkool, 
11. klass) - kuldmedal
Richard Luhtaru  (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass) - hõbe
Kaarel Hänni (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - hõbe
Jonatan Kalmus (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - hõbe
Airon Johannes Oravas 10 klass Tallinna Reaalkool -pronksmedal
Markus Rene Pae (Gustav Adolfi Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Paul Kerner (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Eva-Maria Tõnson  (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal
Kristjan Kongas (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Edward Erelt (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Konstatntin Dukatš (Narva Keeltelütseum, 8. klass )
Joosep Viik  (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Oskar Voldemar Lahesoo (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Teet Saar (Tallinna Reaalkool, 11. klass) 
Roman Oleinik (Narva Pähklimäe Gümnaasium, 10. klass)
Kirill Grjaznov (Nõo Reaalgümnaasium, 11. klass)
Kaarel Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 8. klass)
Carel Kuusk (Tallinna Reaalkool, 11. klass)

2015 22.-24. aprill, Tallinn

Võistlejad:
Kristjan Kongas (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - kuldmedal
Oliver Nisumaa(Tallinna Reaalkool, 11. klass) - I järgu diplom
Rasmus Kisel (Gustav Adolfi Gümnaasium, 12. klass) - II järgu diplom
Joonas Kalda (Tallinna Reaalkool) - II järgu diplom
Edward Erelt (Tallinna Reaalkool) - III järgu diplom
Kaarel Hänni (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - III järgu diplom
Jonatan Kalmus (Hugo Treffneri Gümnaasium) - diplom
Richard Luhtaru (Miina Härma Gümnaasium, 8. klass) - diplom
Hans Daniel Kaimre (Hugo Treffneri Gümnaasium) - diplom
Markus Rene Pae (Gustav Adolfi Gümnaasium) - diplom
Paul Kerner (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 10. klass) - diplom
Carel Kuusk (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Andres Unt (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Ilja Zebergs- diplom
Rasmus Zalite
Mark Gerassimenko
Karl Marti Toots

2014

25.-27. aprill, Tallinn

Võistlejad:
Taavet Kalda (Gustav Adolfi Gümnaasium) - I järgu diplom
Joonas Kalda (Tallinna Reaalkool) - II järgu diplom
Rasmus Kisel (Gustav Adolfi Gümnaasium) - III järgu diplom
Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool) - III järgu diplom
Kaur Kristjuhan (Hugo Treffneri Gümnaasium) - HM
Mari Liis Pedak (Tallinna Reaalkool) - HM
Kaarel Kree (Hugo Treffneri Gümnaasium) - diplom
Uku-Kaspar Uustalu (Tallinna Reaalkool) - diplom
Raid Vellerind (Tallinna Reaalkool) - diplom
Eva-Maria Tõnson (Hugo Treffneri Gümnaasium) - diplom
Aleksei Kubarski (Nõo Reaalgümnaasium) - diplom
Timothy H. C. Tamm (Gustav Adolfi Gümnaasium)
Jonatan Kalmus (Hugo Treffneri Gümnaasium)
Egert Männisalu (Tallinna Reaalkool)
Edward Erelt (Tallinna Reaalkool)
Hans Daniel Kaimre (Hugo Treffneri Gümnaasium)
Timofei Sednev (Narva Pähklimäe Gümnaasium)
Oskar Voldemar Lahesoo (Tallinna Reaalkool)
Markus Rene Pae (Gustav Adolfi Gümnaasium)
Martin Kaio (Nõo Reaalgümnaasium)
Ergo Nigola (Gustav Adolfi Gümnaasium)
Kaarel Hänni (Tallinna Prantsuse Lütseum)

2013

24.-26. aprill, Eesti, Tallinn

Võistlejad:
Kristjan Kongas (Vanalinna Hariduskolleegium, 9. klass) - I järgu diplom
Andres Põldaru (Tallinna 32. Keskkool, 12. klass) - I järgu diplom
Jaan Toots (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - I järgu diplom
Sandra Schumann (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - II järgu diplom
Kaur Aare Saar (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - II järgu diplom
Kristo Ment (Pärnu Koidula Gümnaasium, 12. klass) - II järgu diplom
Andres Erbsen (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - III järgu diplom
Joonas Kalda (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - III järgu diplom
Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - III järgu diplom
Rasmus Kisel (Gustav Adolfi Gümnaasium, 10. klass) - III järgu diplom
Taavet Kalda (Gustav Adolfi Gümnaasium, 8. klass) - III järgu diplom
Jörgen Jõgiste (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Kaur Kristjuhan (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)
Oliver-Matis Lill (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Raid Vellerind (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Sille Habakukk (Viljandi Gümnaasium, 12. klass)
Simmo Saan (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)
Tõnis Laasfeld (Gustav Adolfi Gümnaasium, 12. klass)
Uku Erik Tropp (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Uku-Kaspar Uustalu (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Andre Ostrak (Nõo Reaalgümnaasium, 12. klass)
Janno Veeorg (Tallinna Reaalkool, 12. klass)

2012

24.-26. aprill, Eesti, Tallinn

Võistlejad:
Jaan Toots (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - I järgu diplom
Tanel Kiis (C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium, 12. klass) - II järgu diplom
Kaur Aare Saar (Tallinna Inglise Kolledž, 11. klass) - II järgu diplom
Andres Erbsen (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - III järgu diplom
Kristjan Kongas (Vanalinna Hariduskolleegium, 8. klass) - III järgu diplom
Taivo Pungas (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - III järgu diplom
Tõnis Laasfeld (Gustav Adolfi Gümnaasium, 11. klass) - III järgu diplom 
Sandra Schumann (Tallinna Reaalkool. 11. klass) - III järgu diplom
Kristo Ment (Pärnu Koidula Gümnaasium, 11. klass) - III järgu diplom
Lauri Kongas (Vanalinna Hariduskolleegium, 12. klass) - diplom 
Eva-Lotta Käsper (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) 
Andres Põldaru (Tallinna 32. Keskkool, 11. klass) 
Janno Veeorg (Tallinna Reaalkool, 11. klass) 
Kaarel Kree (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) 
Oliver‐Matis Lill (Tallinna Reaalkool, 10. klass) 
Raid Vellerind (Tallinna Reaalkool, 10. klass) 

2011

26.-28. aprill, Eesti, Tallinn 

Võistlejad:
Jaan Toots (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - I järgu diplom
Ants Remm (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - I järgu diplom
Andres Jaanson (Pärnu Koidula Gümnaasium, 12. klass) - III järgu diplom
Kristian Kuppart (Vanalinna Hariduskolleegium, 12. klass) - III järgu diplom
Madis Ollikainen (Gustav Adolfi Gümnaasium, 12. klass) - III järgu diplom
Tanel Kiis (C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium, 11. klass) - III järgu diplom
Kert Pütsepp (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - III järgu diplom
Erik Tamre (Tallinna Reaalkool, 11. klass ) - III järgu diplom
Janno Jõulu (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - diplom
Lauri Kongas (Vanalinna Hariduskolleegium, 11. klass) - diplom
Siim Liiser (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - diplom
Eero Vaher (Pärnu Koidula Gümnaasium, 12. klass)
Sander Siim (Vanalinna Hariduskolleegium, 12. klass)
Alexander Raldugin (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 12. klass)
Deiwin Sarjas (Nõo Reaalgümnaasium, 11. klass)
Sergei Jakovlev (Tartu Vene Lütseum. 11. klass)
Kaur Aare Saar (Tallinna Inglise Kolledž, 10. klass)
Aleksandra Jartseva (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 10. klass)
Sandra Schumann (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Tõnis Laasfeld (Gustav Adolfi Gümnaasium, 10. klass)
Andres Erbsen (Tallinna Reaalkool, 10. klass)

2010

26.-28. aprill, Eesti, Tallinn

Võistlejad:
Roland Matt (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - I järgu diplom
Ants Remm (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - I järgu diplom    
Kert Pütsepp (Tallinna  Reaalkool, 11. klass) - II järgu diplom 
Erik Tamre (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - II järgu diplom
Jaan Toots (Tallinna Tehnikagümnaasium, 9. klass) - III järgu diplom
Sander Siim (Vanalinna Hariduskolleegium, 11. klass) - III järgu diplom
Eero Vaher (Pärnu Koidula Gümnaasium, 11. klass) - III järgu diplom
Sergei Jakovlev, (Tartu Vene Lütseum, 10. klass)   
Ardo Kaurit (Gustav Adolfi Gümnaasium, 12. klass)   
Tanel Kiis (Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium, 10. klass)   
Siim‐Erik Paju (Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium. 11. klass)   
Siim Liiser (Tallinna Reaalkool, 11. klass)   
Chris Reintal (Tallinna Reaalkool, 12. klass)   
Janno Jõulu (Tallinna Reaalkool, 11. klass)   
Ivar Kiitam (Tallinna Reaalkool, 11. klass) 
Sandra Schumann (Tallinna Reaalkool, 9. klass)   
Rauno Siinmaa (Pärnu Koidula Gümnaasium, 12. klass)   
Gerli Viikmaa (Pärnu Koidula Gümnaasium, 12. klass)
Andres Jaanson (Pärnu Koidula Gümnaasium, 11. klass)   
Kristian Kuppart (Vanalinna Hariduskolleegium, 11. klass)   
Madis Ollikainen (Gustav Adolfi Gümnaasium, 11. klass)   
Mario Reiman (Nõo Reaalgümnaasium, 12. klass)

2009

Eesti, Tallinn, 28.-30. aprill

Võistlejad:
Stanislav Zavjalov (Narva Humanitaargümnaasium, 12. klass) - 1. koht
Taavi Pungas (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - 1. koht
Roland Matt - (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - 2. koht
Paavo Parmas (Gustav Adolfi Gümnaasium, 12. klass - 2. koht
Ardi Loot (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - 3. koht   
Siim‐Ilmar Nopri (Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium, 12. klass) - 3. koht
Ants Remm (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - 3. koht
Lauri Hämarik (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) 
Madis Ollikainen (Gustav Adolfi Gümnaasium, 10. klass)   
Tõnis Ojandu (Tallinna Reaalkool, 12. klass)   
Kert Pütsepp (Tallinna  Reaalkool,  10. klass)   
Heino Soo (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)   
Janno Jõulu (Tallinna Reaalkool, 10. klass)   
Jonatan Jõks (Tallinna Reaalkool, 12. klass)   
Mihkel Soolep (Tallinna Reaalkool, 12. klass)   
Rauno Siinmaa (Pärnu Koidula Gümnaasium, 11. klass)   
Andre Tamm (Tallinna Reaalkool, 11. klass)   
Kadi Liis Saar (Tallinna Reaalkool, 10. klass)   
Erik Paemurru (Tallinna Reaalkool, 11. klass)   
Mario Reiman (Nõo Reaalgümnaasium, 11. klass)   
Eero Vaher (Pärnu Koidula Gümnaasium, 10. klass)


  • Euroopa füüsikaolümpiaad (EuPhO)

2019 31. mai - 4. juuni, Läti, Riia

Võistlejad:
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - kuldmedal
Konstantin Dukatš (Narva Keeltelütseum, 11. klass) - hõbemedal
Kaarel Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - hõbemedal
Hannes Kuslap (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Urmas Luhaäär (Nõo Reaalgümnaasium, 12. klass) - aukiri/diplom

2018 28. mai - 1. juuni, Venemaa, Moskva

Võistlejad:
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - kuldmedal
Konstantin Dukatš (Narva Keeltelütseum, 11. klass) - hõbemedal
Kaarel Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - hõbemedal
Hannes Kuslap (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Urmas Luhaäär (Nõo Reaalgümnaasium, 12. klass) - aukiri/diplom

2017

20.-24. mai, Eesti, Tartu

Võistlejad:
Taavet Kalda (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - kuldmedal
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - hõbemedal
Kaarel Hänni (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - kuldmedal
Kaarel Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - pronksmedal
Eva-Maria Tõnson (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Konstantin Dukatš (Narva Keeltelütseum, 9. klass)


  • Rahvusvaheline füüsikaolümpiaad (IPhO)

2019 7.–15. juuli, Isreal, Tel Aviv

Võistlejad:
Konstantin Dukatš (Narva Keeltelütseum, 11. klass) - kuldmedal
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Kaarel Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Hannes Kuslap (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - aukiri
Urmas Luhaäär (Nõo Reaalgümnaasium, 12. klass) - aukiri

Juhendajad:
Mihkel Kree
Andres Põldaru

2018

21.-29. juuli, Portugal. Lissabon

Võistlejad:
Konstantin Dukatš (Narva Keeltelütseum, 10. klass) - hõbemedal
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - hõbemedal
Kaarel  Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - pronksmedal
Karl Paul Parmakson (Miina Härma Gümnaasium, 11. klass) - aukiri
Robin Haljak (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - aukiri

Juhendajad:
Mihkel Kree
Siim Ainsaar, Tartu Ülikooli doktorant

2017

16.-24. juuli 2017, Indoneesia, Bali

Võistlejad:
Taavet Kalda (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - kuldmedal
Konstantin Dukatš (Narva Keeltelütseum, 9. klass) - pronksmedal
Kaarel Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - pronksmedal
Eva-Maria Tõnson (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - aukiri
Roman Oleinik (Narva Pähklimäe Gümnaasium, 11. klass)

Juhendajad:
Mihkel Kree, TÜ Teaduskooli direktor
Mihkel Heidelberg, TÜ doktorant

2016

10.-18. juuli 2016, Šveits, Zürich

Võistlejad:
Kristjan Kongas (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - hõbemedal 
Taavet Kalda (Tallinna Reaalkool, 11. klass) -  pronksmedal
Jonatan Kalmus (Hugo Treffneri gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Paul Kerner (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 11. klass) - aukiri   
Airon Johannes Oravas (Tallinna Reaalkool, 10. klass)                      

Juhendajad:
Mihkel Kree, Marseille' Ülikooli doktorant               
Mihkel Heidelberg, TÜ doktorant

2015

5.-12. juuli 2015, India, Mumbai

Võistlejad:
Taavet Kalda (Gustav Adolfi Gümnaasium, 10. klass) - kuldmedal
Kristjan Kongas (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Kaarel Hänni (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Jonatan Kalmus (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)
Hans Daniel Kaimre (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)

Juhendajad:
Siim Ainsaar, TÜ doktorant
Mihkel Kree, Marseille`Ülikooli doktorant

2014

13.-21. juuli, Kasahstan, Astana

Võistlejad:
Rasmus Kisel (Gustav Adolfi Gümnaasium, 11. klass) - hõbemedal
Kristjan Kongas (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - pronksmedal
Taavet Kalda (Gustav Adolfi Gümnaasium, 9. klass) - pronksmedal
Joonas Kalda (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - aukiri

Juhendajad:
Mihkel Kree, Marseille' Ülikooli doktorant
Stanislav Zavjalov, Cambridge'i Ülikooli magistrant

2013

7.-15. juuli, Taani Kopenhaagen

Võistlejad:
Kaur Aare Saar (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Kristo Ment (Pärnu Koidula Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Andres Põldaru (Tallinna 32. Keskkool, 12. klass) - hõbemedal
Joonas Kalda (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - pronksmedal
Kristjan Kongas (Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium, 9. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Stanislav Zavjalov, Oxfordi Ülikooli üliõpilane
Mihkel Kree, Marseille`Ülikooli doktorant

2012

15.-24. juuli, Eesti, Tallinn ja Tartu

Võistlejad:
Jaan Toots (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - kuldmedal
Kaur Aare Saar (Tallinna Inglise Kolledž, 11. klass) - hõbemedal
Andres Erbsen (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - hõbemedal
Tanel Kiis (Viljandi C. R. Jakobsoni nim, Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Kristjan Kongas (Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium, 8. klass) - hõbemedal
 
Juhendajad:
Taavi Pungas, Cambridge`i Ülikooli üliõpilane
Mihkel Kree, Marseille`Ülikooli doktorant

2011

10.-18. juuli, Tai, Bangkok

Võistlejad:
Ants Remm (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - kuldmedal
Jaan Toots (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - hõbemedal
Andres Jaanson (Pärnu Koidula Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Madis Ollikainen (Gustav Adolfi Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Kristian Kuppart (Vanalinna Hariduskolleegium, 12. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Jaan Kalda, TTÜ KI vanemteadur
Jaak Kikas, TÜ professor

2010

 17.-25. juuli, Horvaatia, Zagreb

Võistlejad:
Ants Remm (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - hõbemedal
Erik Tamre (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - pronksmedal
Jaan Toots (Tallinna Tehnikagümnaasium, 9. klass) - pronksmedal
Roland Matt (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - aukiri
Kert Pütsepp (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - aukiri

Juhendajad:
Jaan Kalda, TTÜ KI vanemteadur
Jaak Kikas, TÜ füüsika instituudi professor

2009

11.-19. juuli, Mehhiko, Merida,

Võistlejad:
Stanislav Zavjalov (Narva Humanitaargümnaasium 12. klass) - hõbemedal 
Taavi Pungas (Tallinna Reaalkool 12. klass) - pronksmedal
Roland Matt (Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass) - diplom
Ants Remm (Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass) - diplom 
Siim‐Ilmar Nopri (Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium 12. klass)
 
Juhendajad:
Jaan Kalda, TTÜ KI vanemteadur
Jaak Kikas, TÜ füüsika instituudi professor

2008         20.- 29.juuli, Vietnam, Hanoi

Võistlejad:
Kaur Aare Saar (Tallinna Inglise Kolledž, 8. klass) - hõbemedal
Kadi Liis Saar (Tallinna Inglise Kolledž, 10. klass) - pronksmedal
Erik Tamre (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - pronksmedal
Eero Vaher (Pärnu Koidula Gümnaasium, 10. klass)
Ralf Ahi (Tallinna Reaalkool, 9. klass)

Juhendajad:
Jaak Jaaniste, EMÜ dotsent  
Tõnis Eenmäe,  TÜ FI infotehnoloogia peaspetsialist

 

  • Rahvusvaheline geograafiaolümpiaad (IGEO)

2019 30. juuli - 5. august, Hong Kong

Võistlejad:
Robin Haljak (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - kuldmedal
Andres Aleksander Tammer (Miina Härma Gümnaasium, 11. klass) - hõbemedal
Jürgen Öövel (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal
Kaarel Vesilind (Tallinna Reaalkool, 12. klass)

Juhendajad:
Taavi Pae,Tartu Ülikooli teadur

Holger Virro, Tartu Ülikooli geograafia doktorant

2018

31. juuli - 6. august, Kanada

Võistlejad:
Andreas Must (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - hõbemedal
Markus Vaher (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - hõbemedal
Kaspar Klettenberg (Tallinna Õismäe Gümnaasium, 10. klass) - pronksmedal
Tiit Vaino (Vinni-Pajusti Gümnaaisum, 12. klass)

Juhendajad:
Taavi Pae, Tartu Ülikooli teadur
Laura Altin, Positium LBS projektijuht

2017

2.-8. august, Serbia, Belgrad

Võistlejad:
Carel Kuusk (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - hõbemedal    
Robin Haljak (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - pronksmedal
Triin Mirjam Tark (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal
Kati Iher (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)                         

Juhendajad:
Anu Printsmann, TLÜ teadur
Edgar Sepp, TÜ spetsialist

2016

16.-21. august, Hiina, Peking

Võistlejad:
Eva-Maria Tõnson (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - hõbemedal
Kaarel Siimut (Paide Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Kati Iher (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)                        
Joosep Kaimre (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)                 

Juhendajad:
Anu Printsmann, TLÜ teadur                       
Edgar Sepp, TÜ spetsialist

2015

11.-17. august, Venemaa, Moskva

Võistlejad:
Teet Saar (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - hõbemedal
Marius Saak (Läänemaa Ühisgümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Kadri-Ann Valdur (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Raul Rinken (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Anu Printsmann, TLÜ teadur
Piret Pungas-Kohv, TÜ koordinaator

2014

12.-18. august, Poola, Krakow

Võistlejad:
Uku-Kaspar Uustalu (Tallinna Reaalkool, 12.klass) - hõbemedal
Taniel Paju (Tapa Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal
Hendrik Sobi (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Kristiine Aluvee (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)

Juhendajad:
Evelyn Uuemaa, TÜ teadur
Anu Printsmann, TLÜ teadur

2013

30. juuli- 6. august, Jaapan, Kyoto

Võistlejad:
Uku-Kaspar Uustalu (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - hõbemedal
Jaan Toots (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Kristjan Täll (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Kaur Aare Saar (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Piret Pungas-Kohv, TÜ LOTE doktorant
Anu Printsmann, TLÜ teadur

2012

21.-26. august, Saksamaa, Köln

Võistlejad:
Taivo Pungas (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - kuldmedal
Karmo Kuurberg (Haapsalu Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Ralf Ahi (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Anu Ainsaar (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
 
Juhendajad:
Jaan Pärn, TÜ teadur
Edgar Sepp, TÜ spetsialist

2011

 24.-27.august, Tšehhi, Brno

Võistlejad:
Ralf Ahi (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - hõbemedal
Anu-Liis Laar (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Erik Tamre (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Anu Ainsaar (Tallinna Reaalkool, 11. klass)

Juhendajad:
 Edgar Sepp, TÜ spetsialist
Anu Printsmann, TLÜ teadur

2010

29. juuli - 4. august, Taiwan, Taipei

Võistlejad:
Taavi Rebane (Tallinna 21. Kool 11. klass) - hõbemedal
Anu-Liis Laar (Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass) - pronksmedal
Agu Bleive (Hugo Treffneri Gümnaasium 12. klass) - pronksmedal
Marten Kauküla (Tallinna Reaalkool 12. klass) - pronksmedal

Juhendaja:
 Anu Printsmann, TLÜ teadur

 

  • Balti Informaatikaolümpiaad (BOI)

2019 27. aprill - 2. mai, Eesti, Tartu
Võistlejad:
A-team

Toomas Tennisberg (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Jaagup Tamme (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - pronksmedal
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Andres Alumets (Pärnu Koidula Gümnaasium, 10. klass)
Semjon Kravtšenko (Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium, 12. klass)
Oliver Tennisberg (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass)

B-team
Agnes Tennisberg (Miina Härma Gümnaasium, 5. klass)
Artur Avameri (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)
Carmen Meinson (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Daniil Vaino (Narva Pähklimäe Gümnaasium, 11. klass)
Joosep Näks (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Kaarel August Kurik (Tallinna Reaalkool, 11. klass)

Juhendajad:
Indrek Jentson
Katrin Gabrel 
 

2018

27. aprill - 1. mai, Rootsi, Stockholm

Võistlejad:
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - hõbemedal
Toomas Tennisberg (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal
Martin Širokov (Tallinna Tehnikagümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Andres Alumets (Sauga Põhikool, 9. klass)
Daniil Vaino (Narva Pähklimäe Gümnaasium, 10. klass)
Oliver Tennisberg (Miina Härma Gümnaasium, 8. klass)

Juhendajad:
Targo Tennisberg
Sandra Schumann, Tartu Ülikooli magistrant

2017

25.-29. aprill, Norra, Bergen

Võistlejad:
Taavet Kalda (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)
Martin Širokov (Tallinna Tehnikagümnaasium, 11. klass)
Rao Zvorovski (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Toomas Tennisberg (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)
Tähvend Uustalu (Tallinna Reaalkool, 12. klass)

Juhendajad:
Targo Tennisberg, Bondora AS
Konstantin Tretjakov, Bondora AS

2016

11.-15. mai, Soome, Helsingi

Võistlejad:
Kristjan Kongas (Tallinna Reaalkool, 12. klass) -  hõbemedal
Toomas Tennisberg (Tartu Kesklinna Kool, 9. klass) - hõbemedal 
Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - hõbemedal
Andres Unt (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - hõbemedal
Tähvend Uustalu (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Taavet Kalda (Tallinna Reaalkool, 11. klass)                

Juhendajad:
Targo Tennisberg, Bondora AS, süsteemiarhitekt
Oliver-Matis Lill, TÜ üliõpilane

2015

28. aprill - 3. mai, Varssavi, Poola

Võistlejad:
Andres Unt (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Kristjan Kongas (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Rao Zvorovski (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Toomas Tennisberg (Tartu Kesklinna Kool, 8. klass)
Simmo Saan (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)

Juhendajad:
Konstantin Tretjakov, TÜ teadur
Targo Tennisberg, Nortal AS süsteemiarhitekt

2014

26.-30. aprill, Leedu, Palanga

Võistlejad:
Oliver-Matis Lill (Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Kristjan Kongas (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Siim Sammul (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Andres Unt (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Jaagup Kümmel (Vanalinna Hariduskolleegium, 11. klass)
Simmo Saan (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)

Juhendajad:
Ahto Truu, GuardTime AS tarkvaraarhitekt
Targo Tennisberg, Nortal AS süsteemiarhitekt

2013

8.-12. aprill, Saksamaa, Rostock

Võistlejad:
Andres Erbsen (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Janno Veeorg (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Oliver-Matis Lill (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Simmo Saan (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)
Jaan Toots (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Sandra Schumann (Tallinna Reaalkool, 12. klass)

Juhendajad:
Konstantin Tretjakov, TÜ doktorant
Karl-Aksel Puulmann, TÜ üliõpilane

2012

3.-7. mai, Läti, Ventspils 

Võistlejad:
Simmo Saan (Tartu Kivilinna Gümnaasium, 9. klass) - pronksmedal 
Jaagup Repän (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Janno Veeorg (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Siim Sammul (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)
Sandra Schumann (Tallinna Reaalkool, 11.klass)
Andres Erbsen (Tallinna Reaalkool, 11. klass)

Juhendaja:
 Ahto Truu, GuardTime AS tarkvara-arhitekt

2011

29. aprill - 3. mai, Taani, Lyngby 

Võistlejad:
Jaagup Repän (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - hõbemedal
Ants Remm (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Ago Allikmaa (Saku Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Karl‐Aksel Puulmann (Nõo Reaalgümnaasium, 12. klass)
Andres Erbsen (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Janno Veeorg (Tallinna Reaalkool, 10. klass)

Juhendajad:
Ahto Truu, GuardTime AS tarkvara-arhitekt
Konstantin Tretjakov, TÜ doktorant

2010

30. aprill - 3. mai, Eesti, Tartu 

Võistlejad:
Ago Allikmaa (Saku Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal
Morten Piibeleht (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Jaagup Repän (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - pronksmedal
Hardi Pertel (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)   
Ants Remm (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)   
Heiki Ojasild (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)   
Andre Tamm (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Dmitri Gabbasov (Nõo Reaalgümnaasium, 11. klass)

Juhendajad:
Tanel Linnas, AHHAA leiutaja     
Kristo Tammeoja, TÜ doktorant

2009

18.-22. aprill, Rootsi, Stockholm

Võistlejad:
Ardi Loot (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)   
Jaagup Repän (Rõngu Keskkool, 9. klass)   
Tiina Turban (Nõo Reaalgümnaasium, 12. klass)   
Taavi Repän (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)   
Dmitri Gabbasov (Nõo Reaalgümnaasium, 11. klass)   
Lauri Taaleš (Nõo Reaalgümnaasium, 12. klass)
 
Juhendajad:
Ahto Truu, GuardTime AS     
Kristo Tammeoja, TÜ doktorant


 

  • Rahvusvaheline informaatikaolümpiaad (IOI)

2019 4.-11. august, Aserbaidžaan, Bakuu
Võistlejad:
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Andres Alumets (Pärnu Koidula Gümnaasium, 10. klass) - pronksmedal
Toomas Tennisberg (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) -pronksmedal
Jaagup Tamme (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)

Juhendajad:
Ahto Truu, informaatikaolümpiaadi žürii liige
Targo Tennisberg, informaatikaolümpiaadi žürii esimees

2018

1.-8. september, Jaapan, Tsukuba

Võistlejad:
Martin Širokov (Tallinna Tehnikagümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal
Toomas Tennisberg (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal
Andres Alumets (Sauga Põhikool, 9. klass)

Juhendajad:
Ahto Truu
Sandra Schumann, Tartu Ülikooli magistrant

2017

28. juuli- 4. august, Iraan, Teheran

Võistlejad:
Taavet Kalda (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - hõbemedal
Tähvend Uustalu (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Martin Širokov (Tallinna Tehnikagümnaasium, 11.klass)
Toomas Tennisberg (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)

Juhendajad:
Targo Tennisberg, Bondora AS
Konstantin Tretjakov, Bondora AS

2016

12.-19. august, Venemaa, Kaasan

Võistlejad:
Toomas Tennisberg (Tartu Kesklinna Kool, 9.klass) - hõbemedal 
Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal 
Kristjan Kongas (Tallinna Reaalkool, 12. klass)         
Andres Unt (Tallinna Reaalkool, 12. klass)

Juhendajad:
Ahto Truu, Guardtime AS, tarkvaraarhitekt     
Oliver-Matis Lill, TÜ üliõpilane

2015

19.-26. juuli, Kasahstan, Astana

Võistlejad:
Andres Unt (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Toomas Tennisberg (Tartu Kesklinna Kool, 8. klass) - pronksmedal
Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Simmo Saan (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)

Juhendajad:
Konstantin Tretjakov, TÜ teadur
Targo Tennisberg, Nortal AS süsteemiarhitekt

2014

13.-20. juuli, Taiwan, Taipei

Võistlejad:
Oliver-Matis Lill (Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Siim Sammul (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Andres Unt (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Simmo Saan (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)

Juhendajad:
Ahto Truu, GuardTime AS tarkvaraarhitekt
Targo Tennisberg, Nortal AS süsteemiarhitekt

2013

6.-13. juuli, Austraalia, Brisbane

Võistlejad:
Andres Erbsen (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Janno Veeorg (Tallinna Reaalkool, 12.klass) - pronksmedal
Jaan Toots (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Oliver-Matis Lill (Tallinna Reaalkool, 11. klass)

Juhendajad:
Ahto Truu, GuardTime AS tarkvaraarhitekt
Heno Ivanov, IT konsultant

2012

23.-30. september, Itaalia, Sirmione-Montichiari

Võistlejad:
Jaagup Repän (Hugo Treffneri Gümnaasium,  12. klass) - pronksmedal
Janno Veeorg (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Simmo Saan (Tartu Kivilinna Gümnaasium, 9.klass)
Andres Erbsen (Tallinna Reaalkool, 11. klass)

Juhendajad:
Ahto Truu, GuardTime AS tarkvara-arhitekt
Indrek Jentson, TÜ doktorant

2011

22.-29. juuli, Tai, Pattaya

Võistlejad:
Jaagup Repän (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal
Ants Remm (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Ago Allikmaa (Saku Gümnaasium, 12. klass)
Karl‐Aksel Puulmann (Nõo Reaalgümnaasium, 12. klass)

Juhendajad:
Ahto Truu, GuardTime AS tarkvara-arhitekt
Avo Muromägi, BIGBANK AS vanemprogrammeerija

2010

14.-21. august, Kanada, Waterloo,

Võistlejad:
Ago Allikmaa (Saku Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal
Morten Piibeleht (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Jaagup Repän (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)

Juhendajad:
Ahto Truu, GuardTime AS tarkvara-arhitekt   
Heno Ivanov, Logica Eesti AS 

2009

8.-14.august, Bulgaaria, Plovdiv

Võistlejad:
Ardi Loot (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal  
Jaagup Repän (Rõngu Keskkool, 9. klass)   
Tiina Turban (Nõo Reaalgümnaasium, 12. klass)   
Dmitri Gabbasov (Nõo Reaalgümnaasium, 11. klass)   
 
Juhendaja:
Ahto Truu, GuardTime AS    

 

  • Balti keemiaolümpiaad (BChO)

2019 11.-13. aprill, Eesti, Tartu
Võistlejad:
Nikita Žoglo (Tallinna Õismäe Vene Lütseum, 11. klass) - 2.-3. koht
Hanna-Riia Allas (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - 2.-3. koht
Andreas Must (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Andreas Simson (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Kaarel Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Mikael Rinne (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 12. klass)
Martin Rahe (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Kadri Muuga (Tallinna Reaalkool, 11. klass)

Juhendajad:
Vladislav Ivaništšev (mentor)
Jörgen Metsik (mentor)

2018

13.-15. aprill, Läti, Riia

Võistlejad:
Hanna-Riia Allas (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - üldvõitja
Juri Volodin (Tallinna Õismäe Vene Lütseum, 12. klass)
Nikita Žoglo (Tallinna Õismäe Vene Lütseum, 10. klass)
Siim Kaukver (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Taido Purason (Tõrva Gümnaasium, 12. klass)
Karl Paul Parmakson (Miina Härma Gümnaasium, 11. klass)

Juhendajad:
Lona-Liisa Pruks, Tartu Ülikooli üliõpilane
Vladislav Ivaništšev, Tartu Ülikooli teadur

2017

30. aprill - 1. mai, Leedu, Vilnius

Võistlejad:
Carel Kuusk (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Siim Kaukver (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Paul Kerner (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 12. klass)
Taido Purason (Tõrva Gümnaasium, 11. klass)
Juri Volodin (Tallinna Õismäe Vene Lütseum, 11. klass)
Joosep Kaimre (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)

Juhendajad:
Lona-Liisa Pruks, TÜ üliõpilane
Jörgen Metsik, TÜ doktorant

2016

8.-10. aprill, Eesti, Tartu

Võistlejad:
Anton Konovalov (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - 3. koht
Eva-Maria Tõnson (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) 
Alfred Saidlo (Tallinna Reaalkool, 12. klass)                             
Paul Kerner (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 11. klass)         
Hanna Maria Saik (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Carel Kuusk (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Edward Erelt (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Taido Purason (Tõrva Gümnaasium, 10. klass)

Juhendajad:
Lona-Liisa Sutt, TÜ üliõpilane                           
Vladislav Ivaništšev, TÜ teadur

2015

24.-26. aprill, Läti, Daugavpils

Võistlejad:
Rasmus Kisel (Gustav Adolfi Gümnaasium, 12. klass) - 2. koht
Carel Kuusk (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Edward Erelt (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Kaspar Uuselu (Gustav Adolfi Gümnaasium, 12. klass)
Tiit Hendrik Piibeleht (Gustav Adolfi Gümnaasium, 12. klass)
Raul Rinken (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)

Juhendajad:
Ott Kekišev, TÜ keemik
Vladislav Ivaništšev, TÜ teadur

2014

25.-27. aprill, Leedu, Vilnius

Võistlejad:
Rasmus Kisel (Gustav Adolfi Gümnaasium, 11. klass)
Raul Rinken (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)
Heigo Ers (Kohtla-Järve Järve Gümnaasium, 12. klass)
Maria Krajuškina (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Mihkel Kotli (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Karl Erik Lillo (Tallinna Reaalkool, 12. klass)

Juhendajad:
Anneli Kruve, TÜ teadur
Uno Mäeorg, TÜ dotsent
Ott Kekišev, TÜ keemia instituudi keemik

2013

18.-21. aprill, Eesti, Tartu

Võistlejad:
Maria Krajuškina (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - parim eksperimentaator
Karl Erik Lillo (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Tõnis Laasfeld (Gustav Adolfi Gümnaasium, 12. klass)
Lona-Liisa Sutt (Miina Härma Gümnaasium, 12. klass)
Uku Erik Tropp (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Mihkel Kotli (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Mari Liis Pedak (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Raul Rinken (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)

Juhendajad:
Uno Mäeorg, TÜ dotsent
Anneli Kruve, TÜ teadur

2012

13.-15.aprill, Läti, Riia

Võistlejad:
Eva‐Lotta Käsper (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Jaan Toots (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Lona‐Liisa Sutt (Miina Härma Gümnaasium, 11. klass)
Ralf Ahi (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Taivo Pungas (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Uku Erik Tropp (Tallinna Reaalkool, 11. klass)

Juhendajad:
Uno Mäeorg, TÜ dotsent
Anneli Kruve, TÜ teadur

2011

15.-17.aprill, Leedu, Vilnius 

Võistlejad:
Taivo Pungas (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Kaur Aare Saar (Tallinna Inglise Kolledž, 10. klass)
Kert Pütsepp (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Julia Tšeglakova (Tallinna Humanitaargümnaasium, 12. klass)
Eva-Lotta Käsper (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)
Katrina Sepp (Miina Härma Gümnaasium, 12. klass)

Juhendajad:
Uno Mäeorg, TÜ dotsent
Vladislav Ivaništšev, TÜ doktorant

2010

16.-18. aprill, Eesti, Tartu

Võistlejad:
Gleb Široki (Tallinna Õismäe Vene Lütseum, 12. klass) - 1. koht 
Maksim Mišin (Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium, 12. klass) - 2. koht
Uku‐Laur Tali (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) 
Ivan Jakovlev (Tallinna Õismäe Vene Lütseum,  12. klass) 
Kadi Liis Saar (Tallinna Reaalkool, 11. klass)   
Jaan Toots (Tallinna Tehnikagümnaasium, 9. klass)   
Katrina Sepp (Miina Härma Gümnaasium, 11. klass)
Julia Tšeglakova (Tallinna Humanitaargümnaasium, 11. klass)

Juhendajad:
Uno Mäeorg, TÜ dotsent
Jaak Nerut, TÜ teadur

2009

17.-19. aprill, Läti, Riia 

Võistlejad:
Taavi Pungas (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - 1. koht
Gleb Široki (Tallinna Õismäe Vene Lütseum,  11. klass) - 3. koht   
Maksim Mišin (Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium, 11. klass)  Ivan Jakovlev (Tallinna Õismäe Vene Lütseum, 11. klass) 
Kadi Liis Saar (Tallinna Reaalkool, 10. klass)   
Aleksandra Timofejeva (Tallinna 53. Keskkool, 11. klass)
 
Juhendajad:
Uno Mäeorg, TÜ dotsent
Vladislav Ivaništšev, TÜ doktorant 

 

  • Rahvusvaheline keemiaolümpiaad (IChO)

2019 21.-30. juuli, Prantsusmaa, Pariis
Võistlejad:
Hanna Riia Allas (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - hõbemedal
Nikita Žoglo (Tallinna Õismäe Vene Lütseum, 11. klass)  - hõbemedal
Andreas Simson (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Mikael Rinne (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 12. klass)  - pronksmedal

Juhendajad:
Ida Rahu, Tartu Ülikooli keemia doktorant
Jörgen Metsik, PhD keemia

2018

19.-29. juuli, Tšehhi ja Slovakkia

Võistlejad:
Hanna-Riia Allas (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - hõbemedal
Nikita Žoglo (Tallinna Õismäe Vene Lütseum, 10. klass) - pronksmedal
Siim Kaukver (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Juri Volodin (Tallinna Õismäe Vene Lütseum, 12. klass)

Juhendajad:
Ida Rahu, Tartu Ülikooli doktorant
Lona-Liisa Pruks, Tartu Ülikooli üliõpilane

2017

6.-15. juuli, Tai, Nakhon Pathom

Võistlejad:
Carel Kuusk (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - hõbemedal
Siim Kaukver (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Paul Kerner (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Taido Purason (Tõrva Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Vladislav Ivaništšev, TÜ teadur
Ott Kekišev, TÜ keemik

2016

23. juuli - 1. august, Gruusia, Tbilisi

Võistlejad:
Hanna Maria Saik (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Carel Kuusk (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Edward Erelt (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Anton Konovalov (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Lona-Liisa Sutt, TÜ üliõpilane                           
Vladislav Ivaništšev, TÜ teadur

2015

20.-28. juuli, Aserbaidžaan, Bakuu

Võistlejad:
Rasmus Kisel (Gustav Adolfi Gümnaasium, 12. klass) - kuldmedal
Carel Kuusk (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - hõbemedal
Edward Erelt (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Raul Rinken (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Ott Kekišev, TÜ keemik
Anneli Kruve, TÜ teadur

2014

20.-29. juuli, Vietnam, Hanoi

Võistlejad:
Karl Erik Lillo (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Maria Krajuškina (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Mihkel Kotli (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Rasmus Kisel (Gustav Adolfi Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Anneli Kruve, TÜ teadur
Uno Mäeorg, TÜ dotsent

2013

14.-23. juuli, Venemaa, Moskva

Võistlejad:
Maria Krajuškina (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Lona-Liisa Sutt (Miina Härma Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Uku Erik Tropp (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Mihkel Kotli (Tallinna Reaalkool, 11. klass)

Juhendajad:
Uno Mäeorg, TÜ dotsent
Anneli Kruve, TÜ teadur

2012

,21.-30. juuli, USA, Washington

Võistlejad:
Eva‐Lotta Käsper (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Jaan Toots (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Lona‐Liisa Sutt (Miina Härma Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal
Taivo Pungas (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Uno Mäeorg, TÜ dotsent
Anneli Kruve, TÜ teadur

2011

9.-18.juuli, Türgi, Ankara

Võistlejad:
Julia Tšeglakova (Tallinna Humanitaargümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Eva-Lotta Käsper (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal
Katrina Sepp (Miina Härma Gümnaasium, 12 .klass) - pronksmedal
Taivo Pungas (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Uno Mäeorg, TÜ dotsent
Vladislav Ivaništšev, TÜ doktorant

2010

19.-28. juuli, Jaapan, Tokyo

Võistlejad:
Gleb Široki (Tallinna Õismäe Vene Lütseum, 12. klass) - kuldmedal
Maksim Mišin (Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Ivan Jakovlev (Tallinna Õismäe Vene Lütseum,  12. klass) - pronksmedal
Kadi Liis Saar (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal 

Juhendajad:
Uno Mäeorg, TÜ dotsent
Jaak Nerut, TÜ teadur

2009

18.-27. juuli, Inglismaa, Cambridge

Võistlejad:
Taavi Pungas (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - kuldmedal
Gleb Široki (Tallinna Õismäe Vene Lütseum,  11. klass) - hõbemedal
Kadi Liis Saar (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - pronksmedal
Maksim Mišin (Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium, 11. klass) - diplom
 
Juhendajad:
Uno Mäeorg, TÜ dotsent
Vladislav Ivaništšev, TÜ doktorant 

 

  • Rahvusvaheline lingvistikaolümpiaad (ILO)

2019 29. juuli- 2 . august, Koreas, Yongin
Võistlejad:
Hant Mikit Kolk ( Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Ove Üllar Viesemann (Nõo Reaalgümnaasium, 12. klass) - aukiri
Roosmari Pihlak (Tallinna Mustamäe Gümnaasium, 10. klass)
Anna Talas (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)

Juhenedaja:
Miina Norvik, Tartu Ülikool
Linda Freienthal, Tartu Ülikool

2018

25.-31. juuli, Tšehhi, Praha

Võistlejad:
Martin Puškin (Tallinna Inglise Kolledž, 11. klass) - pronksmedal
Hant Mikit Kolk (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)
Karl Gustav Gailit (Vanalinna Hariduskolleegium, 12. klass)
Loona Volke (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)

Juhendaja:
Linda Freienthal, Tartu Ülikool

2017

31. juuli - 4. august, Iirimaa, Dublin

Võistlejad:
Joonas Jürgen Kisel (Vanalinna Hariduskolleegium, 12. klass) - hõbemedal
Loona Volke (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - diplom
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - diplom
Stella Borhwick (Tallinna Inglise Kolledž, 12. klass)

Juhendaja:
Linda Freienthal, TÜ üliõpilane

2016

25.-29. juuli, India, Mysore

Võistlejad:
Joonas Jürgen Kisel (Vanalinna Hariduskolleegium, 11. klass) - hõbemedal
Robert Nõmmann (Gustav Adolfi Gümnaasium, 11. klass) - au-äramärkimine 
Eva-Maria Tõnson (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)
Oskar Lahesoo (Tallinna Reaalkool, 12. klass).

Juhendajad:
Olga Gerassimenko, TÜ teadur                             
Miina Norvik, TÜ nooremteadur

2015

20.-24. juuli, Bulgaaria, Blagoevgrad

Võistlejad:
Joonas Jürgen Kisel (Vanalinna Hariduskolleegium, 10. klass) - au-äramärkimine
Linda Freienthal (Vinni-Pajusti Gümnaasium, 12. klass) - au-äramärkimine
Robert Nõmmann (Gustav Adolfi Gümnaasium, 10. klass)
Britta Pung (Tallinna 21. Kool, 12. klass)

Juhendajad:
Olga Gerassimenko, TÜ teadur
Miina Norvik, TÜ nooremteadur

2014

21.-25. juuli, Hiina, Peking

Võistlejad:
Annika Kluge (Õismäe Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Patrick Teppor (Jõhvi Gümnaasium, 12. klass)
Grete Reinsoo (Saaremaa Ühisgümnaasium, 12. klass)
Liis Luude (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)

Juhendaja:
Miina Norvik, TÜ läänemeresoome morfosüntaksi spetsialist

2013

22.-27. juuli, Inglismaa, Manchester

Võistlejad:
Airika Harrik (Tallinna 21. Kool, 11. klass) - hõbemedal
Ants-Oskar Mäesalu (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Andres Erbsen (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Anni Pupart (Saaremaa Ühisgümnaasium, 12. klass)

Juhendaja:
Miina Norvik, TÜ doktorant

2012

30. juuli - 4. august, Sloveenia, Ljubljana

Võistlejad:
Eva‐Lotta Käsper (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Erik Tamre (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Mette Purde (Tallinna Prantsuse Lütseum, 11. klass) - pronksmedal
Ants‐Oskar Mäesalu (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal

Juhendaja:
Miina Norvik, TÜ doktorant

2011

24.-30.juuli, USA, Pittsburgh

Võistlejad:
 Eva‐Lotta Käsper (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - kuldmedal
Mihhail Afanasjev (Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal
Ralf Ahi (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Sandra Schumann (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - diplom

Juhendaja:
Renate Pajusalu, TÜ professor

2010

 19.-23. juuli, Rootsi, Stockholm

Võistlejad:
Mona Teppor (Jõhvi Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal 
Mirjam Parve (Vanalinna Hariduskolleegium 12. klass) - pronksmedal
Mihhail Afanasjev (Saaremaa Ühisgümnaasium, 10. klass) - diplom
Alina Uyjazina (Narva Humanitaargümnaasium, 12. klass)

Juhendaja:
 Olga Gerassimenko, TÜ teadur

2009

26.-31. juuli, Poola, Wroclaw 

Võistlejad:
Irene Tamm (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - hõbemedal
Laura Adamson (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - pronksmedal   
Eva‐Lotta Käsper (Tartu Kivilinna Gümnaasium,  9. klass) - diplom
Eha Mäesalu (Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium,  12. klass)  
 
Juhendaja:
 Kärt Varendi,  TÜ üliõpilane

 

  • Rahvusvaheline loodusteaduste olümpiaad (IJSO)

2019 2.-11. detsember, Katar

Võistlejad:
Claudia Olev (Gustav Adolfi Gümnaasium, 9. klass) - pronksmedal
Gregor Ludvig Kikas (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - pronksmedal
Kristjan-Erik Kahu (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass) - hõbemedal
Ellen Marigold Roper (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - pronksmedal
Merit Matt (Saaremaa Ühisgümnaasium, 9. klass) - pronksmedal
Anna Milena Linder (Gustav Adolfi Gümnaasium, 9. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Rudolf Bichele, Tartu Ülikooli molekulaarimmunoloogia teadur
Ida Rahu, Tartu Ülikooli keemia doktorant
Andreas Valdmann, TÜ optika nooremteadur

2018

2.-11. detsember, Botswana

Võistlejad:
Liis Siigur (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass) - hõbemedal
Mihkel Jakobson (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - pronksmedal
Peeter Aleksander Randla (Tallinna Inglise Kolledž, 9. klass) - pronksmedal
Robin Aleks Kavald (Tartu Veeriku kool, 9. klass) - pronksmedal
Kristjan Tropp (Rakvere Gümnaasium, 9. klass) - pronksmedal
Henriete Toomlaid (Pärnu Mai Kool, 9. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Rudolf Bichele, Tartu Ülikooli assistent
Ida Rahu, Tartu Ülikooli doktorant
Hans Daniel Kaimre, Tartu Ülikooli üliõpilane

2017

3.-12. detsember, Holland, Arnhem-Nijmegen

Võistlejad:
Martin Rahe (Tallinna Reaalkool, 9. klass - kuldmedal
Hendrik Vija (Miina Härma Gümnaasium, 10. klass) - kuldmedal
Andreas Simson (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - hõbemedal
Daniil Vaino (Narva Pähklimäe Gümnaasium, 10. klass) - hõbemedal
Sofia Marlene Haug (Gustav Adolfi Gümnaasium, 9. klass) - hõbemedal
Anna Pauliina Rumm (Tallinna Reaalkool, 9. klass)- hõbemedal

Juhendajad:
Andres Ainelo, TÜ doktorant
Jörgen Metsik, TÜ doktorant
Andreas Valdmann, TÜ nooremteadur

2016

2.-11. detsember, Indoneesia, Bali

Võistlejad:
Kaarel Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - hõbemedal
Hanna Riia Allas (Tartu Veeriku Kool, 9. klass) - pronksmedal
Konstantin Dukatš (Narva Keeltelütseum, 9. klass) - pronksmedal
Anni Joamets (Tallinna Prantsuse Lütseum, 9. klass) - pronksmedal
Daniil Vaino (Narva Keeltelütseum, 9. klass) - pronksmedal
Andreas Simson (Tallinna Inglise Kolledž, 9. klass)

Juhendajad:
Andres Ainelo, TÜ doktorant
Darja Lavõgina, TÜ vanemteadur
Ülle Kikas

2015

2.-11. detsember, Lõuna-Korea, Daegu

Võistlejad:
Richard Luhtaru (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass) - kuldmedal
Karl Paul Parmakson (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass) - hõbemedal
Andreas Must (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - pronksmedal
Uku Hannes Arismaa (Tallinna Inglise Kolledž, 9. klass) - pronksmedal
Hannes Kuslap (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass) - pronksmedal
Kirke Joamets (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Andres Valdmann, TÜ spetsialist
Andres Ainelo, TÜ doktorant
Ott Kekišev, TÜ doktorant

2014

2.-11. detsember, Mendoza, Argentiina

Võistlejad:
Kaarel Hänni (Tallinna Prantsuse Lütseum, 9. klass) - kuldmedal
Airon Johannes Oravas (Tallinna Prantsuse Lütseum, 9. klass) - hõbemedal
Richard Luhtaru (Miina Härma Gümnaasium, 8. klass) - hõbemedal
Joosep Kaimre (Tartu Kivilinna Gümnaasium, 9. klass) - pronksmedal
Loona Volke (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass) - pronksmedal
Silvia Hiie Aabloo (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass)

Juhendajad:
Andres Ainelo, TÜ doktorant
Jörgen Metsik, TÜ spetsialist
Mihkel Pajusalu, TÜ insener

2013

3.-12. detsember, Pune, India

Võistlejad:
Kaarel Hänni (Tallinna Prantsuse Lütseum, 8. klass) - hõbemedal
Airon Johannes Oravas (Tallinna Prantsuse Lütseum, 8. klass) - pronksmedal
Carel Kuusk (Tallinna Prantsuse Lütseum, 8. klass) - pronksmedal
Oliver Paberits (Gustav Adolfi Gümnaasium, 7. klass) - pronksmedal
Taavet Kalda (Gustav Adolfi Gümnaasium, 8. klass) - pronksmedal
Paul Kerner (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 8. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Rudolf Bichele, TÜ spetsialist
Jörgen Metsik, TÜ spetsialist
Mihkel Pajusalu, TÜ doktorant

2012

1.-10. detsember, Iraan, Teheran 

Võistlejad:
Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - pronksmedal
Oliver Kahre (Tartu Kivilinna Gümnaasium, 9. klass) - pronksmedal
Elo Maria Pauman (Tallinna Prantsuse Lütseum, 9. klass) - pronksmedal
Eva‐Maria Tõnson (Tartu Veeriku Kool, 9. klass) - pronksmedal
Oskar Voldemar Lahesoo (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - pronksmedal
Taavet Kalda (Gustav Adolfi Gümnaasium, 8. klass)

Juhendajad:
Siiri Velling, TÜ LOTE lektor
Mihkel Pajusalu, TÜ doktorant
Rudolf Bichele, TÜ magistrant

2011

1.-10. detsember, Lõuna Aafrika Vabariik, Durban

Võistlejad:
Kristel Roots (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - pronksmedal
Magnus Kaldjärv (Saaremaa Ühisgümnaasium, 9. klass) - pronksmedal
Ervin Oro (Paide Gümnaasium, 9. klass) - pronksmedal
Tiit Hendrik Piibeleht (Gustav Adolfi Gümnaasium, 9. klass) - pronksmedal
Oskar Voldemar Lahesoo (Tallinna Reaalkool, 8. klass) - pronksmedal
Eva‐Maria Tõnson (Tartu Veeriku Kool, 8. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Siiri Velling, TÜ LOTE lektor
Mihkel Pajusalu, TÜ doktorant
Rudolf Bichele, TÜ magistrant

2010

 2.-11. detsember, Nigeeria, Abuja

Võistlejad:
Timothy Henry Charles Tamm (Gustav Adolfi Gümnaasium, 9. klass) - pronksmedal
Uku‐Kaspar Uustalu (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - pronksmedal
Mette Purde (Tallinna Prantsuse Lütseum,  10. klass) - pronksmedal
Maria Krajuškina (Tallinna Inglise Kolledž, 9. klass)   
Enna Elismäe (Ruila Põhikool, 9. klass)   
Kristine Leetberg (Tallinna Prantsuse Lütseum, 10. klass)

Juhendajad:
Karin Hellat, TÜ LOTE lektor   
Ülle Kikas, HTM nõunik    
Rudolf Bichele, TÜ üliõpilane

2009

2.-11. detsember, Aserbaidžaan, Bakuu 

Võistlejad:
Jaan Toots (Tallinna Tehnikagümnaasium, 9. klass) - hõbemedal
Kaur Aare Saar (Tallinna Inglise Kolledž, 9. klass) - pronksmedal
Lona‐Liisa Sutt (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass) - pronksmedal
Sandra Schumann (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - pronksmedal
Taivo Pungas (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - pronksmedal
Kristo Ment (Pärnu Koidula Gümnaasium, 9. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Karin Hellat, TÜ LOTE lektor   
Ülle Kikas, HTM nõunik    
Rudolf Bichele, TÜ üliõpilane

2008

6.-15.detsember, Lõuna Korea, Busan

Võistlejad:
Erik Tamre (Tallinna Reaalkool, 9. klass).
Kaur Aare Saar (Tallinna Inglise Kolledž, 8. klass)
Eva-Lotta Käsper (Tartu Kivilinna Gümnaasium, 9. klass)
Ralf Ahi (Tallinna Reaalkool, 9. klass)
Rene Lomp (Tallinna Liivalaia Gümnaasium, 9. klass)
Taivo Pungas (Tallinna Prantsuse Lütseum, 9. klass)
 
Juhendajad:
Karin Hellat, TÜ Keemia Instituudi lektor
Liina Nagirnaja, TÜ LOTE doktorant
Timo Kikas, TÜ Keemia Instituudi erakorraline teadur

 

  • Euroopa Liidu loodusteaduste olümpiaad (EUSO)

2019 4.-11. mai, Portugal, Almada
Võistlejad:
Liis Siigur (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass) - kuldmedal
Hendrik Vija (Miina Härma Gümnaasium, 11. klass) - kuldmedal
Anna Paulinna Rumm, (Tallinna Reaalkool, 11 klass)- kuldmedal
Andreas Simson (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - hõbemedal
Sofia Marlene Haug, (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - hõbemedal
Martin Rahe, (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - hõbemedal


Juhendajad:
Joana Jõgela, Tartu Ülikooli loodusteaduste magister
Andreas Valdmann, Tartu Ülikooli füüsika doktorant
Rudolf Bichele, Tartu Ülikooli nooremteadur

2018

28. aprill -5. mai, Sloveenia

Võistlejad:
Hanna-Riia Allas (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - kuldmedal
Kaarel Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - kuldmedal
Sofia Marlene Haug (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - kuldmedal
Martin Rahe (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - hõbemedal
Konstantin Dukatš (Narva Keeltelütseum, 10. klass) - hõbemedal
Anna Pauliina Rumm (Tallinna Reaalkool, 10. klass) – hõbemedal

Juhendajad:
Joana Jõgela, Tartu Ülikooli üliõpilane
Kaur Kristjuhan, Tartu Ülikooli üliõpilane
Rudolf Bichele, Tartu Ülikooli nooremteadur

2017

7.-14. mai, Taani, Kopenhagen

Võistlejad:
Kirke Joamets (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - kuldmedal
Kaarel Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - kuldmedal
Karl Paul Parmakson (Miina Härma Gümnaasium, 10. klass) - kuldmedal
Hanna-Riia Allas (Tartu Veeriku Kool, 9. klass) - hõbemedal
Andreas Must (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - hõbemedal
Konstantin Dukatš (Narva Keeltelütseum, 9. klass) - hõbemedal

Juhendajad:
Siiri Velling, TÜ lektor
Mihkel Kree, TÜ Teaduskooli direktor
Mark Gimbutas, TÜ doktorant

2016

7.-14. mai, Eesti, Tartu

Võistlejad:
Kaarel Hänni (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - kuldmadal
Richard Luhtaru (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass) - kuldmadal
Karl Paul Parmakson (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass) - kuldmadal
Airon Oravas (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - hõbemadal
Joosep Kaimre (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - hõbemadal
Loona Volke (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - hõbemadal
Kirke Joamets (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass) - hõbemadal
Hannes Kuslap (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass) - hõbemadal
Uku Hannes Arismaa (Tallinna Inglise Kolledž, 9. klass) -  hõbemadal
Roman Oleinik (Narva Pähklimäe Gümnaasium, 10. klass)
Mihhail Lebedev (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 11. klass)
Juri Volodin, (Tallinna Õismäe Vene Lütseum, 10. klass)

Juhendajad:
Andres Ainelo, TÜ doktorant
Jörgen Metsik, TÜ doktorant
Andreas Valdmann, TÜ doktorant

2015

26. aprill - 3. mai, Klagenfurt, Austria

Võistlejad:
Airon Johannes Oravas (Tallinna Prantsuse Lütseum, 9. klass) - kuldmedal
Kaarel Hänni (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - kuldmedal
Richard Luhtaru (Miina Härma Gümnaasium, 8. klass) - kuldmedal
Taavet Kalda (Gustav Adolfi Gümnaasium, 10. klass) - kuldmedal
Carel Kuusk (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - kuldmedal
Hanna Maria Saik (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - kuldmedal

Juhendajad:
Jörgen Metsik, TÜ doktorant
Andreas Valdmann, TÜ doktorant
Andres Ainelo, TÜ doktorant

2014

30. märts - 6. aprill, Ateena, Kreeka 

Võistlejad
Oskar-Voldemar Lahesoo (Tallinna Reaalkool) - hõbemedal
Edward Erelt (Tallinna Reaalkool) - hõbemedal
Maris Sala (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - hõbemedal
Taavet Kalda (Gustav Adolfi Gümnaasium) - hõbemedal
Carel Kuusk (Tallinna Prantsuse Lütseum, 9. klass) - hõbemedal
Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - hõbemedal

Juhendajad:
Siiri Velling, TÜ teadur
Taivo Pungas, TÜ üliõpilane
Rudolf Bichele, TÜ spetsialist
Karin Hellat, TÜ lektor

2013

17.-24. märts, Luxemburg, Luksemburg 

Võistlejad:
Magnus Kaldjärv (Saaremaa Ühisgümnaasium, 10.klass) - kuldmedal
Eva-Maria Tõnson (Tartu Veeriku Kool, 9. klass) - kuldmedal
Tiit Hendrik Piibeleht (Gustav Adolfi Gümnaasium, 10. klass) - kuldmedal
Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - hõbemedal
Jaanika Unt (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - hõbemedal
Rasmus Kisel (Gustav Adolfi Gümnaasium, 10. klass) - hõbemedal

Juhendajad:
Karin Hellat, TÜ LOTE lektor
Marit Puusepp, TÜ üliõpilane
Mark Gimbutas, TÜ üliõpilane

2012

22.-29. aprill, Leedu, Vilnius 

Võistlejad:
Mette‐Triin Purde (Tallinna Prantsuse Lütseum, 11. klass) - kuldmedal
Uku‐Kaspar Uustalu (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - kuldmedal
Timothy Henry Charles Tamm (Gustav Adolfi Gümnaasium, 10. klass) - kuldmedal
Magnus Kaldjärv (Saaremaa Ühisgümnaasium, 9. klass) - hõbemedal
Eva‐Maria Tõnson (Tartu Veeriku Kool, 8. klass) - hõbemedal
Maria Krajuškina (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - hõbemedal

Juhendajad:
Karin Hellat, TÜ LOTE lektor
Mihkel Pajusalu, TÜ doktorant
Jaanus Uibu, MA pedagoogika

2011

10.-16.aprill, Tšehhi, Praha 

Võistlejad:
Taivo Pungas (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - kuldmedal
Kaur Aare Saar (Tallinna Inglise Kolledž, 10. klass) - kuldmedal
Jaan Toots (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - kuldmedal
Mette Purde (Tallinna Prantsuse Lütseum, 10. klass) - hõbemedal
Uku‐Kaspar Uustalu (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - hõbemedal
Sandra Schumann (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - hõbemedal

Juhendajad:
Siiri Velling, TÜ LOTE lektor ja teadur
Karin Hellat, TÜ LOTE lektor
Marit Puusepp, TÜ üliõpilane
Jaanus Uibu, MA pedagoogika

2010

11.-19. aprill, Rootsi, Göteborg

Võistlejad:
Erik Tamre (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - kuldmedal
Rene Lomp (Tallinna Liivalaia Gümnaasium, 10. klass) - kuldmedal
Eva‐Lotta Käsper (Hugo Treffneri Gümnaasium,  10. klass) - kuldmedal
Anu Ainsaar (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - hõbemedal
Ralf Ahi (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - hõbemedal
Taivo Pungas (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - hõbemedal

Juhendajad:
Karin Hellat, TÜ keemia instituudi lektor     
Andres Ainelo, TÜ üliõpilane     
Jörgen Metsik,  TÜ üliõpilane

2009

29. märts - 6. aprill, Hispaania, Murcia 

Võistlejad:
Kadi Liis Saar (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - kuldmedal
Uku‐Laur Tali (Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - kuldmedal
Erik Tamre (Tallinna Reaalkool, 9. klass ) - kuldmedal
Kert Pütsepp (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Sander Siim (Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium, 10. klass) 
Eva‐Lotta Käsper (Tartu Kivilinna Gümnaasium, 9. klass) 
 
Juhendajad:
Karin Hellat,  TÜ keemia instituudi lektor     
Timo Kikas, TÜ keemia instituudi erakorraline teadur     
Jaanus Uibu,  TÜ LOTE magistrant


 

  • Võistkondlik matemaatikavõistlus "Balti Tee" (BW)

2019 15.-19. november Poola, Szczecin

Võistlejad:
Artur Avameri (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Hendrik Vija (Miina Härma Gümnaasium, 12. klass)
Martin Rahe (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Rasmus Saame (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Kristjan-Erik Kahu (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass)                              
Võistkondlik 3. koht

Juhendajad:
Oleg Košik, Tartu Ülikooli teadur
Sandra Schumann, Tartu Ülikooli arvutitehnika ja robootika magister

2018

3.-7. november, Venemaa, Peterburi

Võistlejad:
Karl Paul Parmakson (Miina Härma Gümnaasium, 12. klass)
Artur Avameri (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)
Hendrik Vija (Miina Härma Gümnaasium, 11. klass)
Martin Rahe (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Toomas Tennisberg (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)

Juhendajad:
Oleg Košik, Tartu Ülikooli teadur
Sandra Schumann, Tartu Ülikooli arvutitehnika ja robootika magister

2017

9.-13. november 2017, Taani, Sorø

Võistlejad:
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)
Hendrik Vija (Miina Härma Gümnaasium, 10. klass)
Toomas Tennisberg (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)
Kati Iher (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Karl Paul Parmakson (Miina Härma Gümnaasium, 11. klass)

Juhendajad:
Oleg Košik, TÜ teadur
Sandra Schumann, TÜ üliõpilane

2016

3.-7. november, Soome, Oulu

Võistlejad:
Kaarel Hänni (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Taavet Kalda (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Joonas Jürgen Kisel (Vanalinna Hariduskolleegium, 12. klass)
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)
Hendrik Vija (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass)

Juhendajad:
Oleg Košik, TÜ teadur
Janno Veeorg, TÜ magistrant

2015

5.-9. november, Rootsi, Stockholm

Võistlejad:
Kaarel Hänni (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Joonas Jürgen Kisel (Vanalinna Hariduskolleegium, 11. klass)
Kristjan Kongas (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Richard Luhtaru (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass)

Võistkondlik 3. koht

Juhendajad:
Oleg Košik, TÜ referent
Janno Veeorg, TÜ üliõpilane

2014

6.-10. november, Leedu, Vilnius

Võistlejad:
Triinu Veeorg (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Joonas Kalda (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Kristjan Kongas (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Richard Luhtaru (Miina Härma Gümnaasium, 8. klass)

Juhendajad:
Oleg Košik, TÜ assistent
Janno Veeorg, TÜ üliõpilane

2013

9. november, Läti, Riia 

Võistlejad:
Triinu Veeorg (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Joonas Kalda (Tallinna Reaalkool, 9. klass)
Oliver-Matis Lill (Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium)
Kristjan Kongas (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Taavet Kalda (Gustav Adolfi Gümnaasium, 9. klass)

Eesti võistkond saavutas 7. koha.

Juhendajad:
Härmel Nestra, TÜ dotsent
Indrek Zolk, TÜ lektor

2012

Eesti, Tartu, 8.-12. november

Võistlejad:
Aleksandra Jartseva (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 12. klass)
Jaan Toots (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Kaur Aare Saar (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Janno Veeorg (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Sandra Schumann (Tallinna Reaalkool, 12. klass)

Juhendajad:
Oleg Košik, TÜ doktorant
Kairi Kangro, TÜ üliõpilane

2011

 3.-7. november, Saksamaa, Greifswald

Võistlejad:
Sandra Schumann (Tallinna Reaalkool, 11.klass)
Jaan Toots (Tallinna Reaalkool, 11.klass)
Aleksandra Jartseva (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 11.klass)
Kaur Aare Saar (Tallinna Inglise Kolledž, 11.klass)
Janno Veeorg (Tallinna Reaalkool, 11.klass)

Juhendajad:
Härmel Nestra, TÜ lektor
Laur Tooming, TÜ doktorant

2010

4.-8. november, Island, Reykjavik

Võistkond:
Ants Remm (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)   
Jaan Toots (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Erik Tamre (Tallinna Reaalkool, 11. klass)   
Aleksandr Šved (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 12. klass)   
Kaur Aare Saar (Tallinna Inglise Kolledž, 10. klass)

Juhendajad:
Oleg Košik, TÜ doktorant    
Härmel Nestra, TÜ lektor

2009

5.-8. november, Norra, Trondheim

Võistlejad:
Rauno Siinmaa (Pärnu Koidula Gümnaasium, 12. klass)   
Erik Paemurru (Tallinna Reaalkool, 12. klass)   
Aleksandr Šved (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 11. klass) 
Margus Lind (Tallinna Mustamäe Gümnaasium, 11. klass) 
Ivan Zubarev (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 11. klass)

Juhendajad:
Oleg Košik, TÜ Teaduskooli peaspetsialist    
Hendrik Nigul, TÜ üliõpilane

2008

6.-10.november, Poola, Gdansk 

Võistlejad:
Kadi-Liis Saar (Tallinna Inglise Kolledž/Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Rauno Siinmaa (Pärnu Koidula Gümnaasium, 11. klass)
Kairi Kangro (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Paavo Parmas (Gustav Adolfi Gümnaasium, 12. klass)
Katrina Aps (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 10. klass)
 
Juhendajad:
Härmel Nestra, TÜ MTAT teadur
Oleg Košik, TÜ Teaduskooli peaspetsialist


 

  • Rahvusvaheline matemaatikaolümpiaad (IMO)

2019 14.-22. juuli, Suurbritannia, Bath
Võistlejad:
Artur Avameri (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - hõbemedal
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Toomas Tennisberg (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Hendrik Vija (Miina Härma Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal
Kaarel August Kurik (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Martin Rahe (Tallinna Reaalkool, 10. klass)

Juhendajad:
Oleg Košik, Tartu Ülikooli teadur
Sandra Schumann, Tartu Ülikooli arvutitehnika ja robootika magister

2018

3.-14. juuli, Rumeenia, Cluj-Napoca

Võistlejad:
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - hõbemedal
Kati Iher (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - aukiri
Artur Avameri (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - aukiri
Karl Paul Parmakson (Miina Härma Gümnaasium, 11. klass)
Toomas Tennisberg (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - aukiri
Hendrik Vija (Miina Härma Gümnaasium, 10. klass)

Juhendajad:
Oleg Košik, Tartu Ülikooli teadur
Sandra Schumann, Tartu Ülikooli magistrant

2017

12.-23. juuli, Brasiilia, Rio de Janeiro

Võistlejad:
Richard Luhtaru, Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass - hõbemedal
Joonas Jürgen Kisel (Vanalinna Hariduskolleegium, 12. klass) - diplom
Kaarel Hänni (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - diplom
Nikita Leo (Gustav Adolfi Gümnaasium, 11. klass) - diplom
Toomas Tennisberg (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - diplom
Hendrik Vija (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass)

Juhendajad:
Urve Kangro, TÜ dotsent
Sandra Schumann

2016

6.-16. juuli, Hongkong

Võistlejad:
Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal 
Richard Luhtaru (Miina Härma Gümnaasium, 9. klass)            
Hendrik Vija (Miina Härma Gümnaasium, 8. klass)              
Joonas Jürgen Kisel (Vanalinna Hariduskolleegium, 11. klass)                                                                           
Kaarel Hänni (Tallinna Reaalkool, 11. klass)                     
Andres Unt (Tallinna Reaalkool, 12. klass)

Juhendajad:
Heiki Niglas, Cambridge`i ülikooli doktorant                                                       
Oleg Košik, TÜ teadur 

2015

4.-16. juuli, Tai, Chiang Mai

Võistlejad:
Joonas Kalda (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Triinu Veeorg (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Andres Unt (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Richard Luhtaru (Miina Härma Gümnaasium, 8. klass)
Simmo Saan (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)

Juhendajad:
Oleg Košik, TÜ assistent
Urve Kangro, TÜ teadur

2014

3.-13. juuli, LAV, Kaplinn

Võistlejad:
Kaarel Hänni (Tallinna Prantsuse Lütseum, 8. klass)
Joonas Kalda (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Simmo Saan (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)
Triinu Veeorg (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Joonas Jürgen Kisel (Vanalinna Hariduskolleegium, 9. klass)

Juhendajad:
Härmel Nestra, TÜ dotsent
Heiki Niglas, TÜ magistrant

2013

18.-28. juuli, Kolumbia, Santa Marta

Võistlejad:
Janno Veeorg (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Sandra Schumann (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Kaur Aare Saar (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Aleksandra Jartseva (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 12. klass)
Kristo Ment (Pärnu Koidula Gümnaasium, 12. klass)
Oliver-Matis Lill (Tallinna Reaalkool, 11. klass)

Juhendajad:
Oleg Košik, TÜ doktorant
Urve Kangro, TÜ teadur

2012

4.-16. juuli, Argentiina, Mar del Plata 

Võistlejad:
Kaur Aare Saar (Tallinna Inglise Kolledž, 11. klass) - diplom
Janno Veeorg (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - diplom
Aleksandra Jartseva (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 11. klass) - diplom
Sandra Schumann (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - diplom
Kristo Ment (Pärnu Koidula Gümnaasium, 11. klass)
Joonas Kalda (Tallinna Reaalkool, 9. klass)

Juhendajad:
Härmel Nestra, TÜ lektor
Indrek Zolk, TÜ lektor

2011

16.-24. juuli, Holland, Amsterdam

Võistlejad:
Jaan Toots (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - pronksmedal
Aleksandr Šved (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Kaur Aare Saar (Tallinna Inglise Kolledž, 10. klass) - aukiri
Janno Veeorg (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - aukiri
Erik Tamre (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Aleksandra Jartseva (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 10. klass)

Juhendajad:
Oleg Košik, TÜ doktorant
Urve Kangro, TÜ teadur

2010

2.-15. juuli, Kasahstan, Astana 

Võistlejad:
Rauno Siinmaa (Pärnu Koidula Gümnaasium, 12. klass) - aukiri
Ants Remm (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - aukiri
Andre Tamm (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - aukiri
Erik Paemurru (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - aukiri
Aleksandr Šved (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 11. klass)   
Paavo Parmas (Gustav Adolfi Gümnaasium, vilistlane)

Juhendajad:
Oleg Košik, TÜ Teaduskooli peaspetsialist    
Indrek Zolk, TÜ assistent

2009

10.-22. juuli, Saksamaa, Bremen

Võistlejad:
Rauno Siinmaa (Pärnu Koidula Gümnaasium, 11. klass) - aukiri
Andre Tamm (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - aukiri
Kairi Kangro (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - aukiri
Heino Soo (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)   
Paavo Parmas (Gustav Adolfi Gümnaasium, 12. klass)   
Aleksandr Šved (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 10. klass)  
 
Juhendajad:
Härmel Nestra, TÜ MTAT teadur
Oleg Košik, TÜ Teaduskooli peaspetsialist

 

  • Rahvusvaheline astronoomia ja astrofüüsika olümpiaad (IOAA)

2019 2.-10. august, Ungari, Keszthely & Heviz

Võistlejad:
Kaarel Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - hõbemedal
Mihkel Jakobson (Tallinna Reaalkool, 9. klass)
Henriete Toomlaid (Pärnu Mai Kool , 9. klass)
Jarl Patrick Paide (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Leonid Zinatullin (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)

Juhendajad:
Nikita Poljakov, Bristoli ülikool, füüsika eriala üliõpilane
Tõnis Eenmäe, Tartu Observatooriumi teadur

2018

3.-11. november, Hiina, Peking

Võistlejad:
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - kuldmedal
Jarl Patrick Paide (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Kaarel Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - pronksmedal
Hannes Kuslap (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)


Juhendajad:
Kadri Tinn, Tartu Ülikool
Tõnis Eenmäe, Tartu Ülikool

2017

12.-21. november, Phuket, Tai

Võistlejad:
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - hõbemedal
Nikita Poljakov (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal
Kaarel Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - diplom
Jarl Patrick Paide (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Hannes Kuslap (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)

Juhendajad:
Tiit Sepp, Tartu Observatooriumi projektijuht
Tõnis Eenmäe, Tartu Observatooriumi teadur

2016

9.-19. detsember, India, Bhubaneswar

Võistlejad:
Taavet Kalda (Gustav Adolfi Gümnaasium, 12. klass) - kuldmedal
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - hõbemedal
Jonatan Kalmus (Hugo Treffneri Gümnaasium, vilistlane) - pronksmedal
Paul Kerner (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 12. klass) - diplom
Carel Kuusk (Tallinna Reaalkool, 12. klass)

Juhendajad:
Tõnis Eenmäe, Tartu Observatooriumi teadur
Tiit Sepp, Tartu Observatooriumi teadur

2015

26. juuli-4. august, Indoneesia

Võistlejad:
Airon Johannes Oravas (Tallinna Prantsuse Lütseum, 9. klass) - au-äramärkimine
Richard Luhtaru (Miina Härma Gümnaasium, 8. klass) - au-äramärkimine
Taavet Kalda (Gustav Adolfi Gümnaasium, 10. klass) - au-äramärkimine
Paul Kerner (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 10. klass) - au-äramärkimine
Hartvig Tooming   (Tallinna Prantsuse Lütseum, 10.kl.)

Juhendajad:
Jaan Laur, TÜ doktorant
Tõnis Eenmäe, TÜ doktorant