Medalistid | TÜ teaduskool

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2, ruumid 116–121, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116–121, 51005 Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51005 Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51005 Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 309–352, 51005 Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003 Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003 Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090 Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004 Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a–29, 50103 Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36–301, 51003 Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 6310
    Faculty address: 
    J. Liivi 4, 50409 Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409 Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20–324, 50409 Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307 Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012 Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411 Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003 Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 50406 Tartu
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5–205, 51005 Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618 Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411 Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b–134, 51010 Tartu
  • Tartu observatoorium
    Faculty phone: 
    737 4510
    Faculty address: 
    Observatooriumi 1, Tõravere, 61602 Tartumaa
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    737 5702
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    737 5581
    Faculty address: 
    Uppsala 10, 51003 Tartu
  • genoomika instituut
    Faculty phone: 
    737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010 Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51003 Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Tugiüksused
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
    Faculty phone: 
    737 6339
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • grandikeskus
    Faculty phone: 
    737 6215
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • hankeosakond
    Faculty phone: 
    737 6632
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090 Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51005 Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014 Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17–103, 51005 Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 102, 104, 209, 210, 50090 Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    737 5620
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090 Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51005 Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • SA Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a–106, Tartu

Medalistid

Kuldmedalid
Hõbemedalid
Pronksmedalid
Diplomid ja klaasmedalid

Kuldmedalid

Nimi

Kool

Aine

Aasta

Richard Luhtaru Hugo Treffneri Gümnaasium astronoomia ja astrofüüsika (IAAO) 2018
Richard Luhtaru Hugo Treffneri Gümnaasium füüsika (EuPhO) 2018
Hanna-Riia Allas Hugo Treffneri Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2018
Sofia Marlene Haug Gustav Adolfi Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2018
Kaarel Kivisalu Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2018
Hendrik Vija Miina Härma Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2017
Martin Rahe Tallinna Reaalkool loodusteadus (IJSO) 2017

Taavet Kalda

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2017

Kaarel Hänni

Tallinna Reaalkool

füüsika (EuPhO)

2017

Kirke Joamets

Hugo Treffneri Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2017

Kaarel Kivisalu

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2017

Karl Paul Parmakson

Miina Härma Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2017

Taavet Kalda

Tallinna Reaalkool

astronoomia ja astrofüüsika (IAAO)

2016

Karl Paul Parmakson

Miina Härma Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2016

Kaarel Hänni

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2016

Richard Luhtaru

Miina Härma Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2016

Richard Luhtaru

Miina Härma Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2015

Taavet Kalda

Gustav Adolfi Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2015

Rasmus Kisel

Gustav Adolfi Gümnaasium

keemia (IChO)

2015

Richard Luhtaru

Miina Härma Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2015

Airon Johannes Oravas

Tallinna Prantsuse Lütseum

loodusteadus (EUSO)

2015

Taavet Kalda

Gustav Adolfi Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2015

Carel Kuusk

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2015

Hanna Maria Saik

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2015

Richard Luhtaru

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2015

Kaarel Hänni

Tallinna Prantsuse Lütseum

loodusteadus (IJSO)

2014

Eva-Maria Tõnson

Tartu Veeriku Kool

loodusteadus (EUSO)

2013

Magnus Kaldjärv

Saaremaa Ühisgümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2013

Tiit Hendrik Piibeleht

Gustav Adolfi Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2013

Taivo Pungas

Tallinna Reaalkool

geograafia (IGEO)

2012

Jaan Toots

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2012

Erik Tamre

Tallinna Reaalkool

bioloogia (IBO)

2012

Jaan Toots

Tallinna Reaalkool

bioloogia (IBO)

2012

Mette-Triin Purde

Tallinna Prantsuse Lütseum

loodusteadus (EUSO)

2012

Timothy Henry Charles Tamm

Gustav Adolfi Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2012

Uku-Kaspar Uustalu

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2012

Eva-Lotta Käsper

Hugo Treffneri Gümnaasium

lingvistika (ILO)

2011

Ants Remm

Hugo Treffneri Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2011

Jaan Toots

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2011

Kaur Aare Saar

Tallinna Inglise Kolledž

loodusteadus (EUSO)

2011

Taivo Pungas

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2011

Gleb Široki

Tallinna Õismäe Vene Lütseum

keemia (IChO)

2010

Eva-Lotta Käsper

Hugo Treffneri Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2010

Erik Tamre

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2010

Rene Lomp

Tallinna Liivalaia Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2010

Taavi Pungas

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2009

Erik Tamre

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2009

Uku-Laur Tali

Hugo Treffneri Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2009

Kadi Liis Saar

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2009

Kristo Siig

Tallinna Prantsuse Lütseum

geograafia (IGEO)

2008

Ave Lauren

Tallinna Reaalkool

geograafia (IGEO)

2008

Katrin Kalind

Hugo Treffneri Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2008

Taavi Pungas

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2008

Stanislav Zavjalov

Narva Humanitaargümnaasuim

loodusteadus (EUSO)

2008

Stanislav Zavjalov

Narva Humanitaargümnaasium

loodusteaduse (EUSO)

2007

Taavi Pungas

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2007

Siim-Ilmar Nopri

C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2007

Margo Neemela

Tallinna Reaalkool

geograafia (IGEO)

2006

Hannu Ploompuu

Tallinna Prantsuse Lütseum

geograafia (IGEO)

2006

Riho Taba

Hugo Treffneri Gümnaasium

geograafia (IGEO)

2004

Meelis Muhk

Tallinna Reaalkool

geograafia (IGEO)

2004

Viktoria Lummo

Nõo Reaalgümnaasium

vene keel võõrkeelena

2004

Timo Svedko

Nõo Reaalgümnaasium

vene keel võõrkeelena

2004

Vladislav Ivaništšev

Tallinna 53. Keskkool

keemia (IChO)

2003

Martin Pettai

C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium

informaatika (IOI)

2002

Martin Pettai

C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium

informaatika (IOI)

2001

Martin Pettai

C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium

informaatika (IOI)

2000

Jegor Gužvin

Tallinna Läänemere Gümnaasium

füüsika (IPhO)

1999

Oleg Mürk

Tartu Annelinna Gümnaasium

informaatika (IOI)

1997

Erik Laansoo

Tallinna Reaalkool

informaatika (IOI)

1995

 

Hõbemedalid

Nimi

Kool

Aine

Aasta

Richard Luhtaru Hugo Treffneri Gümnaasium matemaatika (IMO) 2018
Markus Vaher Tallinna Reaalkool geograafia (IGeO) 2018
Andreas Must Tallinna Reaalkool geograafia (IGeO) 2018
Meeri Jürgenson Hugo Treffneri Gümnaasium bioloogia (IBO) 2018
Kirke Joamets Hugo Treffneri Gümnaasium bioloogia (IBO) 2018
Martin Rahe Tallinna Reaalkool bioloogia (IBO) 2018
Richard Luhtaru Hugo Treffneri Gümnaasium füüsika (IPhO) 2018
Konstantin Dukatš Narva Keeltelütseum füüsika (IPhO) 2018
Martin Rahe Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2018
Anna Pauliina Rumm Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2018
Konstantin Dukatš Narva Keeltelütseum loodusteadus (EUSO) 2018
Karl Paul Parmakson Miina Härma Gümnaasium füüsika (EuPhO) 2018
Konstantin Dukatš Narva Keeltelütseum füüsika (EuPhO) 2018
Hanna-Riia Allas Hugo Treffneri Gümnaasium keemia (IChO) 2018
Sofia Marlene Haug Gustav Adolfi Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2017
Anna Pauliina Rumm Tallinna Reaalkool loodusteadus (IJSO) 2017
Andreas Simson Tallinna Reaalkool loodusteadus (IJSO) 2017
Daniil Vaino Narva Pähklimäe Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2017

Richard Luhtaru

Hugo Treffneri Gümnaasium

astronoomia ja astrofüüsika (IAAO)

2017

Joonas Jürgen Kisel

Vanalinna Hariduskolleegium

lingvistika (LO)

2017

Carel Kuusk

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2017

Carel Kuusk

Tallinna Reaalkool

geograafia (IGeO)

2017

Taavet Kalda

Tallinna Reaalkool

informaatika (IOI)

2017

Kaarel Hänni

Tallinna Reaalkool

bioloogia (IBO)

2017

Richard Luhtaru

Hugo Treffneri Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2017

Richard Luhtaru

Hugo Treffneri Gümnaasium

füüsika (EuPhO)

2017

Hanna-Riia Allas

Tartu Veeriku Kool

loodusteadus (EUSO)

2017

Konstantin Dukatš

Narva Keeltelütseum

loodusteadus (EUSO)

2017

Andreas Must

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2017

Kaarel Kivisalu

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (IJSO)

2016

Richard Luhtaru

Hugo Treffneri Gümnaasium

astronoomia ja astrofüüsika (IAAO)

2016

Eva-Maria Tõnson

Hugo Treffneri Gümnaasium

geograafia (IGEO)

2016

Toomas Tennisberg

Tartu Kesklinna Kool

informaatika (IOI)

2016

Kaarel Hänni

Tallinna Reaalkool

bioloogia (IBO)

2016

Richard Luhtaru

Miina Härma Gümnaasium

bioloogia (IBO)

2016

Joonas Jürgen Kisel

Vanalinna Hariduskolleegium

lingvistika (ILO)

2016

Kristjan Kongas

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2016

Uku Hannes Arismaa

Tallinna Inglise Kolledž

loodusteadus (EUSO)

2016

Hannes Kuslap

Miina Härma Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2016

Kirke Joamets

Miina Härma Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2016

Loona Volke

Hugo Treffneri Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2016

Joosep Kaimre

Hugo Treffneri Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2016

Airon Johannes Oravas

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2016

Karl Paul Parmakson

Miina Härma Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2015

Carel Kuusk

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2015

Teet Saar

Tallinna Reaalkool

geograafia (IGEO)

2015

Airon Johannes Oravas

Tallinna Prantsuse Lütseum

loodusteadus (IJSO)

2014

Richard Luhtaru

Miina Härma Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2014

Oliver-Matis Lill

Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium

informaatika (IOI)

2014

Rasmus Kisel

Gustav Adolfi Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2014

Uku-Kaspar Uustalu

Tallinna Reaalkool

geograafia (IGEO)

2014

Carel Kuusk

Tallinna Prantsuse Lütseum

loodusteadus (EUSO)

2014

Edward Erelt

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2014

Oliver Nisumaa

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2014

Oskar Voldemar Lahesoo

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2014

Maris Sala

Hugo Treffneri Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2014

Taavet Kalda

Gustav Adolfi Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2014

Kaarel Hänni

Tallinna Prantsuse Lütseum

loodusteadus (IJSO)

2013

Carel Kuusk

Tallinna Prantsuse Lütseum

astronoomia (IAO)

2013

Uku-Kaspar Uustalu

Tallinna Reaalkool

geograafia (IGEO)

2013

Airika Harrik

Tallinna 21. Kool

lingvistika (ILO)

2013

Andres Põldaru

Tallinna 32. Keskkool

füüsika (IPhO)

2013

Kaur Aare Saar

Hugo Treffneri Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2013

Kristo Ment

Pärbu Koidula Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2013

Jaanika Unt

Hugo Treffneri Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2013

Rasmus Kisel

Gustav Adolfi Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2013

Oliver Nisumaa

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2013

Karmo Kuurberg

Haapsalu Gümnaasium

geograafia (IGEO)

2012

Eva-Lotta Käsper

Hugo Treffneri Gümnaasium

lingvistika (ILO)

2012

Andres Erbsen

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2012

Tanel Kiis

C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2012

Kristjan Kongas

Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium

füüsika (IPhO)

2012

Kaur Aare Saar

Tallinna Inglise Kolledž

füüsika (IPhO)

2012

Anu Ainsaar

Tallinna Reaalkool

bioloogia (IBO)

2012

Eva-Lotta Käsper

Hugo Treffneri Gümnaasium

bioloogia (IBO)

2012

Eva-Maria Tõnson

Tartu Veeriku Kool

loodusteadus (EUSO)

2012

Maria Krajuškina

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2012

Magnus Kaldjärv

Saaremaa Ühisgümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2012

Anu Ainsaar

Tallinna Reaalkool

bioloogia (IBO)

2011

Uku-Laur Tali

Hugo Treffneri Gümnaasium

bioloogia (IBO)

2011

Erik Tamre

Tallinna Reaalkool

bioloogia (IBO)

2011

Jaan Toots

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2011

Julia Tšeglakova

Tallinna Humanitaargümnaasium

keemia (IChO)

2011

Mette Purde

Tallinna Prantsuse Lütseum

loodusteadus (EUSO)

2011

Sandra Schumann

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2011

Uku-Kaspar Uustalu

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2011

Jaan Toots

Tallinna Reaalkool

astronoomia (IAO)

2010

Eero Vaher

Pärnu Koidula Gümnaasium

bioloogia (IBO)

2010

Taavi Rebane

Tallinna 21. Kool

geograafia (IGEO)

2010

Ants Remm

Hugo Treffneri Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2010

Anu Ainsaar

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2010

Ralf Ahi

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2010

Taivo Pungas

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2010

Jaan Toots

Tallinna Tehnikagümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2009

Sandra Schumann *

Tallinna Reaalkool

astronoomia (IAO)

2009

Jaan Toots *

Tallinna Tehnikagümnaasium

astronoomia (IAO)

2009

Ardi Loot

Hugo Treffneri Gümnaasium

informaatika (IOI)

2009

Mark Gimbutas

Hugo Treffneri Gümnaasium

bioloogia (IBO)

2009

Irene Tamm

Tallinna Reaalkool

lingvistika (ILO)

2009

Gleb Široki

Õismäe Vene Lütseum

keemia (IChO)

2009

Stanislav Zavjalov

Narva Humanitaargümnaasium

füüsika (IPhO)

2009

Erik Tamre

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (IJSO)

2008

Kaur Aare Saar

Tallinna Inglise Kolledž

loodusteadus (IJSO)

2008

Eva-Lotta Käsper

Tartu Kivilinna Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2008

Kaur Aare Saar

Tallinna Inglise Kolledž

astronoomia (IAO)

2008

Taavi Pungas

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2008

Andres Laan

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2008

Karl Samoson

Tallinna Reaalkool

geograafia (IGEO)

2008

Kai Tiitsaar

Hugo Treffneri Gümnaasium

bioloogia (IBO)

2008

Andres Laan

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2008

Roland Matt

Hugo Treffneri Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2008

Harri Parker

Nõo Reaalgümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2008

Uku-Laur Tali

Tartu Kommertsgümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2008

Eero Vaher

Pärnu Vanalinna Põhikool

loodusteadus (IJSO)

2007

Uku-Laur Tali

Tartu Kommertsgümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2007

Eero Vaher

Pärnu Vanalinna Põhikool

astronoomia (IAO)

2007

Sander Pajusalu

Hugo Treffneri Gümnaasium

lingvistika (ILO)

2007

Teele Vaalma

Tallinna Reaalkool

lingvistika (ILO)

2007

Maarja Soomann

Tapa Gümnaasium

bioloogia (IBO)

2007

Mark Gimbutas

Hugo Treffneri Gümnaasium

bioloogia (IBO)

2007

Andres Laan

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2007

Andi Kipper

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2007

Mark Gimbutas

Hugo Treffneri Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2007

Kristiina Tüür

Saaremaa Ühisgümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2007

Andrei Klevtsov

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2007

Taavi Pungas

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (IJSO)

2006

Stanislav Zavjalov

Narva Humanitaargümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2006

Laur Tooming

Hugo Treffneri Gümnaasium

informaatika (IOI)

2006

Andres Laan

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2006

Toomas Laarits

Tallinna Prantsuse Lütseum

geograafia (IGEO)

2006

Marko Vainu

Vanalinna Hariduskolleegium

geograafia (IGEO)

2006

Marit Puusepp

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2006

Rudolf Bichele

Hugo Treffneri Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2006

Andres Ainelo

Hugo Treffneri Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2006

Mart Sein

Miina Härma Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2006

Anastassia Anissimova

Narva Humanitaargümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2006

Maarja Soomann

Tapa Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2006

Andrei Klevtsov

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2005

Jaan Vajakas

Tallinna Reaalkool

informaatika (IOI)

2005

Laur Tooming

Hugo Treffneri Gümnaasium

informaatika (IOI)

2005

Andres Laan

Tallinna Inglise Kolledž

loodusteadus (IJSO)

2004

Urmo Kiitam

Tallinna Inglise Kolledž

loodusteadus (IJSO)

2004

Jaan Vajakas

Tallinna Reaalkool

informaatika (IOI)

2004

Mattias Linnap

Tallinna 21. Kool

informaatika (IOI)

2004

Laur Tooming

Hugo Treffneri Gümnaasium

informaatika (IOI)

2004

Kaur Adamson

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2004

Elvis Mumm

Valga Gümnaasium

vene keel võõrkeelena

2004

Veronika Svits

Räpina Ühisgümnaasium

vene keel võõrkeelena

2004

Mihkel Kree

Hugo Treffneri Gümnaasium

informaatika (IOI)

2003

Mihkel Kree

Hugo Treffneri Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2003

Kaur Adamson

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2003

Martin Pettai

C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2002

Hendrik Nigul

Tallinna Inglise Kolledū

matemaatika (IMO)

2002

Mihkel Kree

Hugo Treffneri Gümnaasium

informaatika (IOI)

2002

Andres Luuk

Nõo Reaalgümnaasium

informaatika (IOI)

2002

Pavel Starkov

Tallinna Lasnamäe Gümnaasium

keemia (IChO)

2002

Vladislav Ivaništšev

Tallinna 53. Keskkool

keemia (IChO)

2002

Endel Soolo

C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2001

Hendrik Nigul

Tallinna Inglise Kolledū

matemaatika (IMO)

2001

Tavo Romann

Hugo Treffneri Gümnaasium

keemia (IChO)

2001

Martin Pettai

C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium

informaatika (IOI)

1999

Alar Mitt

Pärnu Koidula Gümnaasium

füüsika (IPhO)

1999

Meelis Kull

Miina Härma Gümnaasium

matemaatika (IMO)

1998

Kristo Kuusküll

Nõo Reaalgümnaasium

informaatika (IOI)

1997

Valeria Sizemskaja

Narva Pähklimäe Gümnaasium

keemia (IChO)

1997

Oleg Mürk

Tartu Annelinna Gümnaasium

informaatika (IOI)

1996

Ain Uustare

Hugo Treffneri Gümnaasium

keemia (IChO)

1996

Heno Ivanov

Gustav Adolfi Gümnaasium

informaatika (IOI)

1995

Peeter Laud

Gustav Adolfi Gümnaasium

informaatika (IOI)

1994

Peeter Laud

Gustav Adolfi Gümnaasium

informaatika (IOI)

1993

 

Pronksmedalid

Nimi

Kool

Aine

Aasta

Kaarel Kivisalu Tallinna Reaalkool astronoomia ja astrofüüsika (IAAO) 2018
Jarl Patrick Paide Tallinna Reaalkool astronoomia ja astrofüüsika (IAAO) 2018
Richard Luhtaru Hugo Treffneri Gümnaasium informaatika (IOI) 2018
Martin Širokov Tallinna Tehnikagümnaasium informaatika (IOI) 2018
Toomas Tennisberg Hugo Treffneri Gümnaasium informaatika (IOI) 2018
Martin Puškin Tallinna Inglise Kolledž lingvistika (ILO) 2018
Kaspar Klettenberg Tallinna Õismäe Gümnaasium geograafia (IGEO) 2018
Anna Pauliina Rumm Tallinna Reaalkool bioloogia (IBO) 2018
Kaarel Kivisalu Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2018
Kaarel Kivisalu Tallinna Reaalkool füüsika (EuPhO) 2018
Siim Kaukver Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2018
Nikita Žoglo Tallinna Õismäe Vene Lütseum keemia (IChO) 2018

Nikita Poljakov

Tallinna Reaalkool

astronoomia ja astrofüüsika (IAAO)

2017

Kaarel Hänni

Tallinna Reaalkool

filosoofia (IPO)

2017

Tähvend Uustalu

Tallinna Reaalkool

informaatika (IOI)

2017

Triin Mirjam Tark

Hugo Treffneri Gümnaasium

geograafia (IGEO)

2017

Robin Haljak

Tallinna Reaalkool

geograafia (IGEO)

2017

Taido Purason

Tõrve Gümnaaisum

keemia (IChO)

2017

Siim Kaukver

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2017

Paul Kerner

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

keemia (IChO)

2017

Aaro Kristjuhan

Hugo Treffneri Gümnaasium

bioloogia (IBO)

2017

Carel Kuusk

Tallinna Reaalkool

bioloogia (IBO)

2017

Kaarel Kivisalu

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2017

Konstantin Dukatš

Narva Keeltelütseum

füüsika (IPhO)

2017

Kaarel Kivisalu

Tallinna Reaalkool

füüsika (EuPhO)

2017

Kaarel Hänni

Tallinna Reaalkool

filosoofia (IPO)

2017

Hanna-Riia Allas

Tartu Veeriku Kool

loodusteadus (IJSO)

2016

Konstantin Dukatš

Narva Keeltelütseum

loodusteadus (IJSO)

2016

Daniil Vaino

Narva Keeltelütseum

loodusteadus (IJSO)

2016

Anni Joamets

Tallinna Prantsuse Lütseum

loodusteadus (IJSO)

2016

Jonatan Kalmus

vilistlane

astronoomia ja astrofüüsika (IAAO)

2016

Kaarel Siimut

Paide Gümnaasium

geograafia (IGEO)

2016

Oliver Nisumaa

Tallinna Reaalkool

informaatika (IOI)

2016

Hanna Maria Saik

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2016

Edward Erelt

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2016

Carel Kuusk

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2016

Anton Konovalov

Hugo Treffneri Gümnaasium

keemia (IChO)

2016

Maris Sala

Hugo Treffneri Gümnaasium

bioloogia (IBO)

2016

Anneliis Rea

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

bioloogia (IBO)

2016

Oliver Nisumaa

Tallinna Reaalkool

matemaatika (IMO)

2016

Jonatan Kalmus

Hugo Treffneri Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2016

Taavet Kalda

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2016

Uku Hannes Arismaa

Tallinna Inglise Kolledž

loodusteadus (IJSO)

2015

Kirke Joamets

Miina Härma Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2015

Hannes Kuslap

Miina Härma Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2015

Andreas Must

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (IJSO)

2015

Joonas Kalda

Tallinna Reaalkool

matemaatika (IMO)

2015

Kristjan Kongas

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2015

Magnus Kaldjärv

Saaremaa Ühisgümnaasium

bioloogia (IBO)

2015

Carel Kuusk

Tallinna Reaalkool

bioloogia (IBO)

2015

Rein Leetmaa

Hugo Treffneri Gümnaasium

bioloogia (IBO)

2015

Andres Unt

Tallinna Reaalkool

informaatika (IOI)

2015

Toomas Tennisberg

Tartu Kesklinna Kool

informaatika (IOI)

2015

Edward Erelt

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2015

Raul Rinken

Hugo Treffneri Gümnaasium

keemia (IChO)

2015

Marius Saak

Läänemaa Ühisgümnaasium

geograafia (IGEO)

2015

Kadri-Ann Valdur

Tallinna Reaalkool

geograafia (IGEO)

2015

Raul Rinken

Hugo Treffneri Gümnaasium

geograafia (IGEO)

2015

Loona Volke

Miina Härma Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2014

Joosep Kaimre

Tartu Kivilinna Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2014

Taavet Kalda

Gustav Adolfi Gümnaasium

astronoomia (IAO)

2014

Airon Johannes Oravas

Tallinna Prantsuse Lütseum

astronoomia (IAO)

2014

Carel Kuusk

Tallinna Reaalkool

astronoomia (IAO)

2014

Jonathan Kalmus

Hugo Treffneri Gümnaasium

astronoomia (IAO)

2014

Annika Kluge

Tallinna Õismäe Gümnaasium

lingvistika (ILO)

2014

Taniel Paju

Tapa Gümnaasium

geograafia (IGEO)

2014

Maria Krajuškina

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2014

Karl Erik Lillo

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2014

Mihkel Kotli

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2014

Rasmus Kisel

Gustav Adolfi Gümnaasium

keemia (IChO)

2014

Siim Kurvits

Hugo Treffneri Gümnaasium

bioloogia (IBO)

2014

Enna Elismäe

Tallinna Reaalkool

bioloogia (IBO)

2014

Uku-Kaspar Uustalu

Tallinna Reaalkool

bioloogia (IBO)

2014

Joonas Kalda

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2014

Kristjan Kongas

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2014

Taavet Kalda

Gustav Adolfi Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2014

Airon Johannes Oravas

Tallinna Prantsuse Lütseum

loodusteadus (IJSO)

2013

Carel Kuusk

Tallinna Prantsuse Lütseum

loodusteadus (IJSO)

2013

Oliver Paberits

Gustav Adolfi Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2013

Paul Kerner

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

loodusteadus (IJSO)

2013

Taavet Kalda

Gustav Adolfi Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2013

Kaarel Hänni

Tallinna Prantsuse Lütseum

astronoomia (IAO)

2013

Taavet Kalda

Gustav Adolfi Gümnaasium

astronoomia (IAO)

2013

Kaur Aare Saar

Hugo Treffneri Gümnaasium

geograafia (IGEO)

2013

Jaan Toots

Tallinna Reaalkool

geograafia (IGEO)

2013

Kristjan Täll

Tallinna Reaalkool

geograafia (IGEO)

2013

Ants-Oskar Mäesalu

Hugo Treffneri Gümnaasium

lingvistika (ILO)

2013

Janno Veeorg

Tallinna Reaalkool

matemaatika (IMO)

2013

Sandra Schumann

Tallinna Reaalkool

matemaatika (IMO)

2013

Maria Krajuškina

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2013

Lona-Liisa Sutt

Miina Härma Gümnaasium

keemia (IChO)

2013

Uku Erik Tropp

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2013

Iris Merilo

Tallinna Reaalkool

bioloogia (IBO)

2013

Kristine Leetberg

Tallinna Prantsuse Lütseum

bioloogia (IBO)

2013

Mette Purde

Tallinna Prantsuse Lütseum

bioloogia (IBO)

2013

Joonas Kalda

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2013

Kristjan Kongas

Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium

füüsika (IPhO)

2013

Andres Erbsen

Tallinna Reaalkool

informaatika (IOI)

2013

Jaan Toots

Tallinna Reaalkool

informaatika (IOI)

2013

Janno Veeorg

Tallinna Reaalkool

informaatika (IOI)

2013

Oliver Kahre

Tartu Kivilinna Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2012

Oskar Voldemar Lahesoo

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (IJSO)

2012

Oliver Nisumaa

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (IJSO)

2012

Elo Maria Pauman

Tallinna Prantsuse Lütseum

loodusteadus (IJSO)

2012

Eva-Maria Tõnson

Tartu Veeriku Kool

loodusteadus (IJSO)

2012

Elo Maria Pauman *

Tallinna Prantsuse Lütseum

astronoomia (IAO)

2012

Jaagup Repän

Hugo Treffneri Gümnaasium

informaatika (IOI)

2012

Ralf Ahi

Tallinna Reaalkool

geograafia (IGEO)

2012

Mette-Triin Purde

Tallinna Prantsuse Lütseum

lingvistika (ILO)

2012

Ants-Oskar Mäesalu

Hugo Treffneri Gümnaasium

lingvistika (ILO)

2012

Erik Tamre

Tallinna Reaalkool

lingvistika (ILO)

2012

Eva-Lotta Käsper

Hugo Treffneri Gümnaasium

keemia (IChO)

2012

Lona-Liisa Sutt

Miina Härma Gümnaasium

keemia (IChO)

2012

Jaan Toots

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2012

Taivo Pungas

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2012

Eva-Maria Tõnson

Tartu Veeriku Kool

loodusteadus (IJSO)

2011

Kristel Roots

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (IJSO)

2011

Ervin Oro

Paide Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2011

Magnus Kaldjärv

Saaremaa Ühisgümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2011

Oskar Voldemar Lahesoo

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (IJSO)

2011

Tiit Hendrik Piibeleht

Gustav Adolfi Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2011

Oliver Nisumaa *

Tallinna Reaalkool

astronoomia (IAO)

2011

Mihhail Afanasjev

Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium

lingvistika (ILO)

2011

Ralf Ahi

Tallinna Reaalkool

lingvistika (ILO)

2011

Jaagup Repän

Hugo Treffneri Gümnaasium

informaatika (IOI)

2011

Aleksandr Šved

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

matemaatika (IMO)

2011

Jaan Toots

Tallinna Reaalkool

matemaatika (IMO)

2011

Andres Jaanson

Pärnu Koidula Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2011

Kristian Kuppart

Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium

füüsika (IPhO)

2011

Madis Ollikainen

Gustav Adolfi Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2011

Eva-Lotta Käsper

Hugo Treffneri Gümnaasium

keemia (IChO)

2011

Katrina Sepp

Miina Härma Gümnaasium

keemia (IChO)

2011

Taivo Pungas

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2011

Mette Purde

Tallinna Prantsuse Lütseum

loodusteadus (IJSO)

2010

Uku-Kaspar Uustalu

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (IJSO)

2010

Timothy Henry Charles Tamm

Gustav Adolfi Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2010

Eva-Lotta Käsper

Hugo Treffneri Gümnaasium

astronoomia (IAO)

2010

Sandra Schumann

Tallinna Reaalkool

astronoomia (IAO)

2010

Kaur Aare Saar

Tallinna Inglise Kolledž

astronoomia (IAO)

2010

Erik Müürsepp

Tallinna Inglise Kolledž

bioloogia (IBO)

2010

Erik Tamre

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2010

Jaan Toots

Tallinna Tehnikagümnaasium

füüsika (IPhO)

2010

Anu-Liis Laar

Hugo Treffneri Gümnaasium

geograafia (IGEO)

2010

Agu Bleive

Hugo Treffneri Gümnaasium

geograafia (IGEO)

2010

Marten Kauküla

Tallinna Reaalkool

geograafia (IGEO)

2010

Jaagup Repän

Hugo Treffneri Gümnaasium

informaatika (IOI)

2010

Morten Piibeleht

Tallinna Reaalkool

informaatika (IOI)

2010

Kadi Liis Saar

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2010

Ivan Jakovlev

Tallinna Õismäe Vene Lütseum

keemia (IChO)

2010

Maksim Mišin

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

keemia (IChO)

2010

Mirjam Parve

Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium

lingvistika (ILO)

2010

Mona Teppor

Jõhvi Gümnaasium

lingvistika (ILO)

2010

Lona-Liisa Sutt

Miina Härma Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2009

Sandra Schumann

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (IJSO)

2009

Taivo Pungas

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (IJSO)

2009

Kristo Ment

Pärnu Koidula Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2009

Kaur Aare Saar

Tallinna Inglise Kolledž

loodusteadus (IJSO)

2009

Kadi Liis Saar *

Tallinna Reaalkool

astronoomia (IAO)

2009

Erik Tamre *

Tallinna Reaalkool

astronoomia (IAO)

2009

Laura Adamson

Hugo Treffneri Gümnaasium

lingvistika (ILO)

2009

Uku-Laur Tali

Hugo Treffneri Gümnaasium

bioloogia (IBO)

2009

Taavi Pungas

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2009

Kadi Liis Saar

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2009

Kert Pütsepp

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (EUSO)

2009

Eva-Lotta Käsper

Tartu Kivilinna Gümnaasium

loodusteadus (EUSO)

2009

Sander Siim

Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium

loodusteadus (EUSO)

2009

Rene Lomp

Tallinna Liivalaia Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2008

Ralf Ahi

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (IJSO)

2008

Taivo Pungas

Tallinna Prantsuse Lütseum

loodusteadus (IJSO)

2008

Kadi Liis Saar

Tallinna Inglise Kolledž/Tallinna Reaalkool

astronoomia (IAO)

2008

Erik Tamre

Tallinna Reaalkool

astronoomia (IAO)

2008

Artur Staškevitš

Tallinna Prantsuse Lütseum

geograafia (IGEO)

2008

Uku Hämarik

Miina Härma Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2008

Stanislav Zavjalov

Narva Humanitaargümnaasium

füüsika (IPhO)

2008

Fjodor Gainullin

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

matemaatika (IMO)

2008

Svetlana Tšupova

Narva Pähklimäe Gümnaasium

keemia (IChO)

2008

Jörgen Metsik

Tallinna Järveotsa Gümnaasium

keemia (IChO)

2008

Rudolf Bichele

Hugo Treffneri Gümnaasium

bioloogia (IBO)

2008

Marit Puusepp

Tallinna Reaalkool

bioloogia (IBO)

2008

Kärt Must

Hugo Treffneri Gümnaasium

bioloogia (IBO)

2008

Mart Luide

Tallinna Reaalkool

loodusteadus (IJSO)

2007

Andres Mihkelson

Koeru Keskkool

loodusteadus (IJSO)

2007

Artur Pata

Miina Härma Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2007

Kadi Liis Saar

Tallinna Inglise Kolledž

loodusteadus (IJSO)

2007

Markus-Eerik Horma

Tallinna Reaalkool

astronoomia (IAO)

2007

Erik Tamre

Tallinna Reaalkool

astronoomia (IAO)

2007

Ott Tinn

Hugo Treffneri Gümnaasium

informaatika (IOI)

2007

Nikolai Voitsehhovski

Narva Pähklimäe Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2007

Taavi Pungas

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2007

Ivan Ogibalov

Tallinna 53. Keskkool

keemia (IChO)

2007

Stanislav Zavjalov

Narva Humanitaargümnaasium

füüsika (IPhO)

2007

Harri Parker

Nõo Reaalgümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2006

Katrin Kalind

Vinni-Pajusti Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2006

Eha Mäesalu

C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2006

Rivo Laks

Pärnu Ühisgümnaasium

informaatika (IOI)

2006

Diana Aitai

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

lingvistika (ILO)

2006

Eva Toom

Saaremaa Ühisgümnaasium

bioloogia (IBO)

2006

Maarja Soomann

Tapa Gümnaasium

bioloogia (IBO)

2006

Laur Tooming

Hugo Treffneri Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2006

Heiki Niglas

Tallinna 37. Keskkool

matemaatika (IMO)

2006

Eliko Tõldsepp

Rakvere Reaalgümnaasium

keemia (IChO)

2006

Irina Tarassova

Narva Pähklimäe Gümnaasium

keemia (IChO)

2006

Siim-Ilmar Nopri

C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2005

Viktor Karabut

Ahtme Gümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2005

Marju Kaps

Saaremaa Ühisgümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2005

Edvard Ljulko

Tallinna Reaalkool

astronoomia (IAO)

2005

Mattias Linnap

Tallinna 21. Kool

informaatika (IOI)

2005

Andres Laan

Tallinna Inglise Kolledū

keemia (IChO)

2005

Olga Jasnovidova

Tallinna 53. Keskkool

keemia (IChO)

2005

Konstantin Ossipov

Narva Pähklimäe Gümnaasium

keemia (IChO)

2005

Jaan Vajakas

Tallinna Reaalkool

matemaatika (IMO)

2005

Juhan Aru

Hugo Treffneri Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2005

Laur Tooming

Hugo Treffneri Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2005

Triin Tekko

Tallinna Prantsuse Lütseum

bioloogia (IBO)

2005

Siim Ainsaar

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2005

Marju Kaps

Saaremaa Ühisgümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2004

Liina Kolk

Saaremaa Ühisgümnaasium

loodusteadus (IJSO)

2004

Marius Andra

Tallinna Reaalkool

informaatika (IOI)

2004

Margus Niitsoo

Tallinna Reaalkool

lingvistika (ILO)

2004

Natalja Hartšenko

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

lingvistika (ILO)

2004

Hannu Ploompuu

Tallinna Prantsuse Lütseum

geograafia (IGEO)

2004

Toomas Laarits

Tallinna Prantsuse Lütseum

geograafia (IGEO)

2004

Siim Ainsaar

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2004

Fjodor Novožilov

Narva Humanitaargümnaasium

füüsika (IPhO)

2004

Viktoria Prostakova

Narva Pähklimäe Gümnaasium

keemia (IChO)

2004

Olga Knjazeva

Narva Pähklimäe Gümnaasium

keemia (IChO)

2004

Jasper Adamson

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2004

Jaan Vajakas

Tallinna Reaalkool

matemaatika (IMO)

2004

Juhan Aru

Hugo Treffneri Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2004

Kiira Nauts

Rocca al Mare Kool

vene keel võõrkeelena

2004

Maria Martin

Tallinna Mustamäe Gümnaasium

vene keel võõrkeelena

2004

Mattias Linnap

Tallinna 21. Kool

informaatika (IOI)

2003

Anneli Kruve

Rakvere Reaalgümnaasium

keemia (IChO)

2003

Jevgenia Tamjar

Narva Pähklimäe Gümnaasium

keemia (IChO)

2003

Mihkel Kree

Hugo Treffneri Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2002

Anti Sullin

Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium

füüsika (IPhO)

2002

Hendrik Nigul

Tallinna Inglise Kolledū

informaatika (IOI)

2002

Laura Sedman

Hugo Treffneri Gümnaasium

bioloogia (IBO)

2002

Alar Ainla

Viljandi Paalalinna Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2001

Pavel Petrov

Narva Humanitaargümnaasium

füüsika (IPhO)

2001

Martin Pettai

C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2001

Oleg Petšonkin

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

matemaatika (IMO)

2001

Leopold Parts

Miina Härma Gümnaasiumi (vilistlane)

matemaatika (IMO)

2001

Pavel Starkov

Tallinna Lasnamäe Gümnaasium

keemia (IChO)

2001

Hendrik Nigul

Tallinna Inglise Kolledū

informaatika (IOI)

2001

Kristo Tammeoja

Kiviõli I Keskkool

informaatika (IOI)

2001

Laura Sedman

Hugo Treffneri Gümnaasium

bioloogia (IBO)

2001

Endel Soolo

Viljandi Jakobsoni Gümnaasium

informaatika (IOI)

2000

Hendrik Nigul

Tallinna Inglise Kolledū

matemaatika (IMO)

2000

Tavo Romann

Hugo Treffneri Gümnaasium

keemia (IChO)

2000

Kirill Vassilkov

Narva Pähklimäe Gümnaasium

keemia (IChO)

2000

Meelis Olev

Viljandi Maagümnaasium

informaatika (IOI)

1999

Radko Avi

Hugo Treffneri Gümnaasium

bioloogia (IBO)

1999

Raido Valgeväli

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

1999

Rustam Novikov

Narva Humanitaargümnaasium

matemaatika (IMO)

1999

Erkki Tempel

Türi Majandusgümnaasium

keemia (IChO)

1999

Radko Avi

Hugo Treffneri Gümnaasium

bioloogia (IBO)

1998

Valeria Sizemskaja

Narva Pähklimäe Gümnaasium

keemia (IChO)

1998

Rustam Novikov

Narva Humanitaargümnaasium

matemaatika (IMO)

1998

Jaak Sarv

Gustav Adolfi Gümnaasium

füüsika (IPhO)

1998

Alar Mitt

Pärnu Koidula Gümnaasium

füüsika (IPhO)

1998

Jaak Sarv

Gustav Adolfi Gümnaasium

informaatika (IOI)

1998

Meelis Kull

Miina Härma Gümnaasium

informaatika (IOI)

1998

Dmitri Lepp

Tartu Annelinna Gümnaasium

informaatika (IOI)

1998

Olga Tšubrik

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

keemia (IChO)

1997

Anton Samussenko

Tallinna 8. Õhtukeskkool

keemia (IChO)

1997

Alar Mitt

Pärnu Koidula Gümnaasium

füüsika (IPhO)

1997

Sven Laur

Hugo Treffneri Gümnaasium

füüsika (IPhO)

1997

Rustam Novikov

Narva Humanitaargümnaasium

matemaatika (IMO)

1997

Kaido Kaarli

Miina Härma Gümnaasium

matemaatika (IMO)

1997

Olga Tšubrik

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

keemia (IChO)

1996

Aleksei Lulla

Narva Pähklimäe Gümnaasium

keemia (IChO)

1996

Artur Jõgi

Tallinna 53. Keskkool

keemia (IChO)

1996

Magnus Hiie

Tallinna Järveotsa Keskkool

informaatika (IOI)

1996

Andres Lips

Viljandi Jakobsoni Gümnaasium

informaatika (IOI)

1996

Valter Kiisk

Rakvere Gümnaasium

füüsika (IPhO)

1996

Magnus Hiie

Tallinna Järveotsa Keskkool

informaatika (IOI)

1995

Valter Kiisk

Rakvere Gümnaasium

füüsika (IPhO)

1995

Jaak Suurpere

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

1995

Jaak Suurpere

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

1995

Ain Uustare

Hugo Treffneri Gümnaasium

keemia (IChO)

1995

Peeter Laud

Gustav Adolfi Gümnaasium

matemaatika (IMO)

1994

Jaak Suurpere

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

1994

Peeter Vois

Võru 1. Keskkool

füüsika (IPhO)

1994

Toomas Tõnisson

Nõo Reaalgümnaasium

informaatika (IOI)

1994

Tambet Matiisen

Pärnu 2. Keskkool

informaatika (IOI)

1994

Peeter Laud

Gustav Adolfi Gümnaasium

matemaatika (IMO)

1993

Ervin Kaljola

Tallinna Järveotsa Keskkool

informaatika (IOI)

1993

Rene Prillop

Nõo Reaalgümnaasium

informaatika (IOI)

1993

Peeter Laud

Gustav Adolfi Gümnaasium

informaatika (IOI)

1992

 

Diplomid ja klaasmedalid

Nimi

Kool

Aine

Aasta

Kaur Aare Saar

Hugo Treffneri Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2013

Kristo Ment

Pärnu Koidula Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2013

Oliver-Matis Lill

Tallinna Reaalkool

matemaatika (IMO)

2013

Mihkel Kotli

Tallinna Reaalkool

keemia (IChO)

2013

Janno Veeorg

Tallinna Reaalkool

matemaatika (IMO)

2012

Aleksandra Jartseva

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

matemaatika (IMO)

2012

Kaur Aare Saar

Tallinna Inglise Kolledž

matemaatika (IMO)

2012

Sandra Schumann

Tallinna Reaalkool

matemaatika (IMO)

2012

Sandra Schumann

Tallinna Reaalkool

lingvistika (ILO)

2011

Mihhail Afanasjev

Saaremaa Ühisgümnaasium

lingvistika (ILO)

2010

Maksim Mišin

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

keemia (IChO)

2009

Eva-Lotta Käsper

Tartu Kivilinna Gümnaasium

lingvistika (ILO)

2009

Ants Remm

Hugo Treffneri Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2009

Roland Matt

Hugo Treffneri Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2009

Kairi Kangro

Hugo Treffneri Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2008

Ingrid Pärg

Tallinna Inglise Kolledž

lingvistika (ILO)

2007

Melissa Saviste

Tallinna Inglise Kolledž

lingvistika (ILO)

2007

Heiki Niglas

Tallinna 37. Keskkool

matemaatika (IMO)

2007

Toomas Krips

Hugo Treffneri Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2007

Kairi Kangro

Hugo Treffneri Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2007

Rauno Siinmaa

Pärnu Koidula Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2007

Uku Hämarik

Miina Härma Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2007

Jaan Katus

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2007

Marek Jarkovoi

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2007

Heidy Meriste

Juuru Gümnaasium

filosoofia (IPO)

2007

Simon Vigonski

Tallinna Reaalkool

lingvistika (ILO)

2006

Kärt Varendi

Gustav Adolfi Gümnaasium

lingvistika (ILO)

2006

Holger Haas

Pärnu Koidula Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2006

Mihkel Heidelberg

Gustav Adolfi Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2006

Jaan Katus

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2006

Mihhail Verhovtsov

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2006

Aleksei Vlassov

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

füüsika (IPhO)

2006

Nikolai Voitsehhovski

Narva Pähklimäe Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2006

Jevgeni Martjušev

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

matemaatika (IMO)

2006

Ivar Merilo

Pärnu Ühisgümnaasium

lingvistika (ILO)

2005

Simon Vigonski

Tallinna Reaalkool

lingvistika (ILO)

2005

Holger Haas

Pärnu Koidula Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2005

Mattias Linnap

Tallinna 21. Kool

füüsika (IPhO)

2005

Dmitri Derkatš

Tallinna Läänemere Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2005

Aleksandr Morozenko

Narva Humanitaargümnaasium

füüsika (IPhO)

2005

Natalja Hartšenko

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

lingvistika (ILO)

2004

Aleksandr Morozenko

Narva Humanitaargümnaasium

füüsika (IPhO)

2004

Dmitri Derkatš

Tallinna Läänemere Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2004

Riho Taba

Hugo Treffneri Gümnaasium

füüsika (IPhO)

2004

Laur Tooming

Hugo Treffneri Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2004

Kaie Kubjas

Hugo Treffneri Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2004

Jekaterina Prostakova

Narva Pähklimäe Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2004

Fjodor Novožilov

Narva Humanitaargümnaasium

füüsika (IPhO)

2003

Juhan Aru

Hugo Treffneri Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2003

Laur Tooming

Tartu Kesklinna Kool

matemaatika (IMO)

2003

Oleg Košik

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

matemaatika (IMO)

2003

Jaanus Sepp

Tallinna Reaalkool

füüsika (IPhO)

2002

Aleksei Lissitsin

Ahtme Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2002

Ago-Erik Riet

Tallinna Inglise Kolledū

matemaatika (IMO)

2002

Jevgenia Tamjar

Narva Pähklimäe Gümnaasium

keemia (IChO)

2002

Siim Karus

Hugo Treffneri Gümnaasium

keemia (IChO)

2002

Mikk Eelmets

Nõo Reaalgümnaasium

keemia (IChO)

2001

Pavel Petrov

Narva Humanitaargümnaasium

füüsika (IPhO)

2000

Urmo Visk

Nõo Reaalgümnaasium

füüsika (IPhO)

2000

Jevgenia Koževnikova

Narva Pähklimäe Gümnaasium

keemia (IChO)

2000

Aleksei Bredihhin

Kohtla-Järve Ühisgümnaasium

keemia (IChO)

2000

Leopold Parts

Miina Härma Gümnaasium

matemaatika (IMO)

2000

Elmo Tempel

Türi Majandusgümnaasium

füüsika (IPhO)

1999

Pavel Petrov

Narva Humanitaargümnaasium

füüsika (IPhO)

1999

Jegor Gužvin

Tallinna 65. Keskkool

füüsika (IPhO)

1998

Kaido Viht

Pirita Majandusgümnaasium

keemia (IChO)

1997

Jaak Sarv

Gustav Adolfi Gümnaasium

füüsika (IPhO)

1997

Taavet Loogväli

Hugo Treffneri Gümnaasium

füüsika (IPhO)

1997

Meelis Kull

Miina Härma Gümnaasium

matemaatika (IMO)

1997

Andrei Errapart

Nõo Reaalgümnaasium

füüsika (IPhO)

1996

Andres Lips

Viljandi Jakobsoni Gümnaasium

füüsika (IPhO)

1996

Maksim Säkki

Narva 1. Keskkool

füüsika (IPhO)

1995

Targo Tennisberg

Haapsalu 1. Keskkool

matemaatika (IMO)

1995

Andrei Filonov

Narva Pähklimäe Gümnaasium

matemaatika (IMO)

1995

Matti Mõttus

Miina Härma Gümnaasium

keemia (IChO)

1994

Ain Uustare

Hugo Treffneri Gümnaasium

keemia (IChO)

1994

Targo Tennisberg

Haapsalu 1. Keskkool

matemaatika (IMO)

1994

Kati Metsalu

Nõo Reaalgümnaasium

matemaatika (IMO)

1994

Toomas Paaver

Hugo Treffneri Gümnaasium

matemaatika (IMO)

1994

 

* EUSO - Euroopa Liidu loodusteaduste olümpiaad (võistkondlik)

EUPhO - Euroopa füüsikaolümpiaad
IAAO - rahvusvaheline astronoomia ja astrofüüsikaolümpiaad
IAO - rahvusvaheline astronoomiaolümpiaad
IBO - rahvusvaheline bioloogiaolümpiaad
IChO - rahvusvaheline keemiaolümpiaad
IGEO - rahvusvaheline geograafiaolümpiaad
IJSO - rahvusvaheline loodusteaduste olümpiaad
ILO - rahvusvaheline lingvistikaolümpiaad
IMO - rahvusvaheline matemaatikaolümpiaad
IOI - rahvusvaheline informaatikaolümpiaad
IPhO - rahvusvaheline füüsikaolümpiaad
IPO - rahvusvaheline filosoofiaolümpiaad