Koosseisud ja tulemused | TÜ teaduskool

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2, ruumid 116–121, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116–121, 51005 Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51005 Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51005 Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 309–352, 51005 Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003 Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003 Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090 Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004 Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a–29, 50103 Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36–301, 51003 Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 6310
    Faculty address: 
    J. Liivi 4, 50409 Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409 Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20–324, 50409 Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307 Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012 Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411 Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003 Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 50406 Tartu
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5–205, 51005 Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618 Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411 Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b–134, 51010 Tartu
  • Tartu observatoorium
    Faculty phone: 
    737 4510
    Faculty address: 
    Observatooriumi 1, Tõravere, 61602 Tartumaa
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    737 5702
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    737 5581
    Faculty address: 
    Uppsala 10, 51003 Tartu
  • genoomika instituut
    Faculty phone: 
    737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010 Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51003 Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Tugiüksused
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
    Faculty phone: 
    737 6339
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • grandikeskus
    Faculty phone: 
    737 6215
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • hankeosakond
    Faculty phone: 
    737 6632
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090 Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51005 Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014 Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17–103, 51005 Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 102, 104, 209, 210, 50090 Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    737 5620
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090 Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51005 Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • SA Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a–106, Tartu

Koosseisud ja tulemused

Balti informaatikaolümpiaad
Balti keemiaolümpiaad
Baltimaade geograafiaolümpiaad
Euroopa füüsikaolümpiaad
Euroopa Liidu loodusteaduste olümpiaad
Matemaatikavõistlus "Balti tee"
Põhja- ja Baltimaade füüsikaolümpiaad
Rahvusvaheline astronoomia ja astrofüüsika olümpiaad
Rahvusvaheline bioloogiaolümpiaad
Rahvusvaheline filosoofiaolümpiaad
Rahvusvaheline füüsikaolümpiaad
Rahvusvaheline geograafiaolümpiaad
Rahvusvaheline informaatikaolümpiaad
Rahvusvaheline keemiaolümpiaad
Rahvusvaheline lingvistikaolümpiaad
Rahvusvaheline loodusteaduste olümpiaad
Rahvusvaheline matemaatikaolümpiaad
Rahvusvaheline muusikaolümpiaad

Balti informaatikaolümpiaad
27. aprill - 1. mai 2018, Rootsi

Võistlejad:
Andres Alumets (Sauga Põhikool, 9. klass)
Daniil Vaino (Narva Pähklimäe Gümnaasium, 10. klass)
Martin Širokov (Tallinna Tehnikagümnaasium, 12. klass) - pronksmedal
Oliver Tennisberg (Miina Härma Gümnaasium, 8. klass)
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - hõbemedal
Toomas Tennisberg (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Targo Tennisberg
Sandra Schumann, Tartu Ülikooli magistrant

Balti keemiaolümpiaad
13.-15. aprill 2018, Läti

Võistlejad:
Hanna-Riia Allas (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - üldvõitja
Juri Volodin (Tallinna Õismäe Vene Lütseum, 12. klass)
Nikita Žoglo (Tallinna Õismäe Vene Lütseum, 10. klass)
Siim Kaukver (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Taido Purason (Tõrva Gümnaasium, 12. klass)
Karl Paul Parmakson (Miina Härma Gümnaasium, 11. klass)

Juhendajad:
Lona-Liisa Pruks, Tartu Ülikooli üliõpilane
Vladislav Ivaništšev, Tartu Ülikooli teadur

Baltimaade geograafiaolümpiaad
26.-29. juuni 2018, Läti

Võistlejad:
Andreas Must (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Markus Vaher (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Kaspar Klettenberg (Tallinna Õismäe Gümnaasium, 10. klass)
Tiit Vaino (Vinni-Pajusti Gümnaaisum, 12. klass)
Oliver Mõttus (Elva Gümnaasium, 9. klass)
Uku Konsap (Võru Kreutzwaldi Kool, 9. klass)

Juhendaja:

Euroopa füüsikaolümpiaad
28. mai - 1. juuni 2018, Venemaa

Võistlejad:
Konstantin Dukatš (Narva Keeltelütseum, 10. klass) - hõbemedal
Robin Haljak (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - aukiri
Kaarel  Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - pronksmedal
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - kuldmedal (üldvõit)
Karl Paul Parmakson (Miina Härma Gümnaasium, 11.klass) - hõbemedal

Juhendaja:
Oleg Košik, Tartu Ülikooli teadur

Euroopa Liidu loodusteaduste olümpiaad
28. aprill -5. mai 2018 Sloveenia

Võistlejad:
Hanna-Riia Allas (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - kuldmedal
Kaarel Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - kuldmedal
Sofia Marlene Haug (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - kuldmedal
Martin Rahe (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - hõbemedal
Konstantin Dukatš (Narva Keeltelütseum, 10. klass) - hõbemedal
Anna Pauliina Rumm (Tallinna Reaalkool, 10. klass) – hõbemedal

Juhendajad:
Joana Jõgela, Tartu Ülikooli üliõpilane
Kaur Kristjuhan, Tartu Ülikooli üliõpilane
Rudolf Bichele, Tartu Ülikooli nooremteadur

Matemaatikavõistlus "Balti tee"
3.-7. november 2018 Venemaa

Võistlejad:
Karl Paul Parmakson, Miina Härma Gümnaasium, 12. klass
Artur Avameri, Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass
Hendrik Vija, Miina Härma Gümnaasium, 11. klass
Martin Rahe, Tallinna Reaalkool, 10. klass
Toomas Tennisberg, Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass

Juhendajad:
Oleg Košik, Tartu Ülikooli teadur
Sandra Schumann, Tartu Ülikooli üliõpilane

Põhja- ja Baltimaade füüsikaolümpiaad
24.-26. aprill 2018 Eesti

Võistlejad:

Tavo Annus, Tallinna Reaalkool, 12.kl.

Konstantin Dukatš, Narva Keeltelütseum, 10.kl.

Robin Haljak, Tallinna Reaalkool, 11.kl.

Juhan Oskar Hennoste, Miina Härma Gümnaasium, 10.kl.

Krister Kasemaa, Miina Härma Gümnaasium, 12.kl.

Adrian Kirikal, Tallinna Reaalkool, 12.kl.

Kaarel  Kivisalu, Tallinna Reaalkool, 10.kl.

Hannes Kuslap, Hugo Treffneri Gümnaasium, 11.kl.

Urmas Luhaäär, Nõo Reaalgümnaasium, 11.kl.

Richard Luhtaru, Hugo Treffneri Gümnaasium, 11.kl.

Roman Oleinik, Narva Pähklimäe Gümnaasium,12.kl.

Kaarel Paal, Tallinna Reaalkool, 10.kl.

Jarl Patrick  Paide, Tallinna Reaalkool , 10.kl.

Karl Paul Parmakson, Miina Härma Gümnaasium, 11.kl.

Nikita Poljakov, Tallinna Reaalkool, 12.kl.

Leonid Zinatullin, Hugo Treffneri Gümnaasium, 10.kl.

Toomas Tennisberg, Hugo Treffneri Gümnaasium, 11.kl.

Tuuli Tiivel , Tallinna Reaalkool, 10.kl.

Daniil Vaino, Narva Pähklimäe Gümnaasium, 10.kl.

Loona Volke, Hugo Treffneri Gümnaasium, 12.kl.

 

Rahvusvaheline bioloogiaolümpiaad
15.-22. juuli 2018, Iraan

Võistlejad:
Kirke Joamets (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - hõbemedal
Meeri Jürgenson (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - hõbemedal
Martin Rahe (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - hõbemedal
Anna Paulinna Rumm (Tallinna Reaalkool, 9. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Sulev Kuuse, Tartu Ülikooli vivaariumi juhataja
Uku-Laur Tali, Tartu Ülikooli resident
Mark Gimbutas, Tartu Ülikooli doktorant
Kristina Põšnograjeva, Tartu Ülikooli magistrant

Rahvusvaheline filosoofiaolümpiaad
23.-27. mai 2018, Montenegro

Võistlejad:
Grete-Triin Sulengo (Tallinna Inglise Kolledž, 12. klass)
Paul Johannes Kalda (Tallinna 21. Kool, 12. klass)

Juhendaja:
Leo Luks, Eesti Maaülikooli dotsent

Rahvusvaheline füüsikaolümpiaad
21.-29. juuli 2018 Portugal

Võistlejad:
Konstantin Dukatš (Narva Keeltelütseum, 10. klass) - hõbemedal
Robin Haljak (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - aukiri
Kaarel  Kivisalu (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - pronksmedal
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - hõbemedal
Karl Paul Parmakson (Miina Härma Gümnaasium, 11. klass) - aukiri

Juhendajad:
Mihkel Kree
Siim Ainsaar, Tartu Ülikooli doktorant

Rahvusvaheline geograafiaolümpiaad
31. juuli - 6. august 2018 Kanada

Võistlejad:
Andreas Must (Tallinna Reaalkool, 11. klass) - hõbemedal
Markus Vaher (Tallinna Reaalkool, 10. klass) - hõbemedal
Kaspar Klettenberg (Tallinna Õismäe Gümnaasium, 10. klass) - pronksmedal
Tiit Vaino (Vinni-Pajusti Gümnaaisum, 12. klass)

Juhendajad:
Taavi Pae, Tartu Ülikooli teadur
Laura Altin, Positium LBS projektijuht

Rahvusvaheline informaatikaolümpiaad
1.-8. september 2018 Jaapan

Võistlejad:
Andres Alumets (Sauga Põhikool, 9. klass)
Martin Širokov (Tallinna Tehnikagümnaasium, 12. klass)
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)
Toomas Tennisberg (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)

Juhendajad:

Ahto Truu
Sandra Schumann, Tartu Ülikooli magistrant

Rahvusvaheline keemiaolümpiaad
19.-29. juuli 2018 Tšehhi ja Slovakkia

Võistlejad:
Hanna-Riia Allas (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - hõbemedal
Juri Volodin (Tallinna Õismäe Vene Lütseum, 12. klass)
Nikita Žoglo (Tallinna Õismäe Vene Lütseum, 10. klass) - pronksmedal
Siim Kaukver (Tallinna Reaalkool, 12. klass) - pronksmedal

Juhendajad:
Ida Rahu, Tartu Ülikooli doktorant
Lona-Liisa Pruks, Tartu Ülikooli üliõpilane

Rahvusvaheline lingvistikaolümpiaad
25.-31. juuli 2018 Tšehhi

Võistlejad:
Hant Mikit Kolk (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)
Karl Gustav Gailit (Vanalinna Hariduskolleegium, 12. klass)
Loona Volke (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Martin Puškin (Tallinna Inglise Kolledž, 11. klass) - pronksmedal

Juhendaja:
Linda Freienthal, Tartu Ülikool

Rahvusvaheline loodusteaduste olümpiaad
2.-11. detsember 2018 Botswana

Võistlejad:
Mihkel Jakobson, Tallinna Reaalkool, 9.kl.
Liis Siigur, Miina Härma Gümnaasium, 9.kl.
Peeter Aleksander Randla, Tallinna Inglise Kolledž, 9.kl.
Robin Aleks Kavald, Tartu Veeriku kool, 9.kl.
Kristjan Tropp, Rakvere Gümnaasium, 9.kl.
Henriete Toomlaid, Pärnu Mai Kool, 9.kl.

Juhendajad:
Rudolf Bichele, Tartu Ülikooli assistent
Ida Rahu, Tartu Ülikooli doktorant
Hans Daniel Kaimre, Tartu Ülikooli üliõpilane

Rahvusvaheline matemaatikaolümpiaad
3.-14. juuli 2018 Rumeenia

Võistlejad:
Kati Iher (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass) - aukiri
Artur Avameri (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass) - aukiri
Karl Paul Parmakson (Miina Härma Gümnaasium, 11. klass)
Toomas Tennisberg (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - aukiri
Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) - hõbemedal
Hendrik Vija (Miina Härma Gümnaasium, 10. klass)

Juhendajad:
Oleg Košik, Tartu Ülikooli teadur
Sandra Schumann, Tartu Ülikooli magistrant

Rahvusvaheline muusikaolümpiaad
18.-21. aprill 2018 Eesti

Võistlejad:

Juhendajad:

Rahvusvaheline astronoomia ja astrofüüsika olümpiaad
3.-11. november 2018 Hiina

Võistlejad:
Nikita Poljakov, Bristoli Ülikool
Jarl Patrick Paide, Tallinna Reaalkool, 11.kl.
Hannes Kuslap, Hugo Treffneri Gümnaasium, 12.kl.
Kaarel Kivisalu, Tallinna Reaalkool, 11.kl.
Richard Luhtaru, Hugo Treffneri Gümnaasium, 12.kl.

Juhendajad:
Kadri Tinn, Tartu Ülikool
Tõnis Eenmäe, Tartu Ülikool