Matemaatika ülemastme avatud õppesessioon 19.-20. detsembril 2014 | TÜ teaduskool

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2, ruumid 116–121, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116–121, 51005 Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51005 Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51005 Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 309–352, 51005 Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003 Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003 Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090 Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004 Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a–29, 50103 Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36–301, 51003 Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 6310
    Faculty address: 
    Narva mnt 18, 51009 Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409 Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20–324, 50409 Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307 Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012 Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411 Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003 Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 50406 Tartu
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5–205, 51005 Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46–208, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5445
    Faculty address: 
    Narva mnt 18, 51009 Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618 Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411 Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    737 5860
    Faculty address: 
    Narva mnt 18, 51009 Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5027
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b–134, 51010 Tartu
  • Tartu observatoorium
    Faculty phone: 
    737 4510
    Faculty address: 
    Observatooriumi 1, Tõravere, 61602 Tartumaa
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    737 5702
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    737 5581
    Faculty address: 
    Uppsala 10, 51003 Tartu
  • genoomika instituut
    Faculty phone: 
    737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010 Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51003 Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Tugiüksused
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
    Faculty phone: 
    737 6339
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • grandikeskus
    Faculty phone: 
    737 6215
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • hankeosakond
    Faculty phone: 
    737 6632
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kirjastus
    Faculty phone: 
    +372 737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090 Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51005 Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014 Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 18–244, 51005 Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 102, 104, 209, 210, 50090 Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    737 5620
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090 Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51005 Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • SA Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a–106, Tartu

Matemaatika ülemastme avatud õppesessioon 19.-20. detsembril 2014

TÜ Teaduskool korraldab Tartus 19.-20. detsembril 2014 matemaatika ülemastme avatud õppesessiooni.

Kogunemine reedel 19.detsembril kell 10.30 -11.00 Liivi 2 fuajees (TÜ matemaatika-informaatikateaduskonna õppehoone). Õppetöö algus kell 11.00

Eelmise õppeaasta matemaatikaolümpiaadi ja/või sügisese matemaatika lahtise võistluse tulemuste põhjal kutsub matemaatikaolümpiaadi žürii õppesessioonile järgmisi õpilasi (vt NIMEKIRI allpool)

Teaduskool kannab žürii poolt kutsutud õpilaste majutuskulu ja toitlustuskulud (lõunasöök 19. ja 20. detsembril).

Oodatud on ka kõik teised huvilised (on vajalik registreeruda!), kelle lähetuskulud palume tasuda lähetajal.

 

REGISTREERUMINE

Õppesessioonist osavõtust (kutsututel ka mitteosalemisest) ning majutuskoha vajadusest palume teatada hiljemalt 15. detsembriks TÜ Teaduskooli telefonil 7 375 581 või meili teel aadressil natalia.nekrassova [ät] ut.ee (subject/teema: matemaatika õppesessioon).

Hilisemal registreerumisel Teaduskool ei garanteeri majutuse broneerimist.

 

AJAKAVA

Õppetöö toimub taseme järgi kahes erinevas rühmas.

 

Reede, 19. detsember

Noorem rühm (aud 206)

 11-14

Geomeetria

Elts Abel

 14-15

Lõuna Kotka Keldris

 

 15-18

Kombinatoorika

Oleg Košik

 

Vanem rühm (aud 202)

  11-14

 Kombinatoorika

 Erik Paemurru

  14-15

 Lõuna Kotka Keldris

 

 15-18

Geomeetria

Kaur Aare Saar

 

Laupäev, 20. detsember

Noorem rühm (aud 206)

 10-13

 Arvuteooria

Härmel Nestra

 13-14

 Lõuna Kotka Keldris

 

 14-17

 Algebra

Urve Kangro


Vanem rühm (aud 202)

 10-13

Arvuteooria

 Juhan Aru  

 13-14

Lõuna Kotka Keldris

 

 14-17

 Algebra

 Janno Veeorg ja Mark Gimbutas

 

KUTSUTUTE NIMEKIRI

nr

nimi

kool

klass

1

Angelika Anette Antsmäe

Gustav Adolfi Gümnaasium

8

2

Frida Laigu

Gustav Adolfi Gümnaasium

10

3

Markus Rene Pae

Gustav Adolfi Gümnaasium

11

4

Rael Kalda

Gustav Adolfi Gümnaasium

10

5

Rasmus Kisel

Gustav Adolfi Gümnaasium

12

6

Taavet Kalda

Gustav Adolfi Gümnaasium

10

7

William Vaask

Gustav Adolfi Gümnaasium

12

8

Aaro Kristjuhan

Hugo Treffneri Gümnaasium

10

9

Elo Maria Pauman

Hugo Treffneri Gümnaasium

11

10

Eva-Maria Tõnson

Hugo Treffneri Gümnaasium

11

11

Hans Daniel Kaimre

Hugo Treffneri Gümnaasium

12

12

Jonatan Kalmus

Hugo Treffneri Gümnaasium

11

13

Mirjam Iher

Hugo Treffneri Gümnaasium

11

14

Rasmus Jaagant

Hugo Treffneri Gümnaasium

10

15

Simmo Saan

Hugo Treffneri Gümnaasium

12

16

Svenno Saan

Hugo Treffneri Gümnaasium

11

17

Mark Gerassimenko

Jõhvi Vene Gümnaasium

10

18

Hendrik Vija

Miina Härma Gümnaasium

6

19

Karl Paul Parmakson

Miina Härma Gümnaasium

9

20

Richard Luhtaru

Miina Härma Gümnaasium

8

21

Daniil Vaino

Narva Keeltelütseum

7

22

Romet Martjan

Nõo Reaalgümnaasium

10

23

Annika Jaakson

Parksepa Keskkool

8

24

Keilin Turjakas

Põltsamaa Ühisgümnaasium

9

25

Erik Amor

Pärnu Koidula Gümnaasium

12

26

Karl Marti Toots

Pärnu Koidula Gümnaasium

12

27

Oskar Aru

Pärnu Koidula Gümnaasium

9

28

Hendriico Merila

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

10

29

Ingrid Räästas

Rakvere Gümnaasium

9

30

Kristjan Kõiv

Rapla Vesiroosi Gümnaasium

8

31

Andres Alumets

Sauga Põhikool

6

32

Joosep Pärn

Tallinna Inglise Kolledž

9

33

Airon Johannes Oravas

Tallinna Prantsuse Lütseum

9

34

Kaarel Hänni

Tallinna Prantsuse Lütseum

10

35

Andres Unt

Tallinna Reaalkool

11

36

Carel Kuusk

Tallinna Reaalkool

10

37

Edward Erelt

Tallinna Reaalkool

11

38

Joonas Kalda

Tallinna Reaalkool

12

39

Joosep Viik

Tallinna Reaalkool

10

40

Kristjan Kongas

Tallinna Reaalkool

11

41

Laura Olek

Tallinna Reaalkool

10

42

Oliver Nisumaa

Tallinna Reaalkool

11

43

Rando Tõnso

Tallinna Reaalkool

9

44

Rasmus Maide

Tallinna Reaalkool

10

45

Triinu Veeorg

Tallinna Reaalkool

12

46

Tähvend Uustalu

Tallinna Reaalkool

10

47

Paul Kerner

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

10

48

Vadim Shved

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

12

49

Kauri Suur

Tamsalu Gümnaasium

9

50

Kati Iher

Tartu Descartes'i Kool

9

51

Ellen Leib

Tartu Hansa Kool

8

52

Aksel Bulavs

Tartu Kesklinna Kool

8

53

Toomas Tennisberg

Tartu Kesklinna Kool

8

54

Sullo Saan

Tartu Kivilinna Kool

8

55

Andreas Teder

Tartu Raatuse Kool

9

56

Joonas Jürgen Kisel

Vanalinna Hariduskolleegium

10