https://www.farmaatsia.ut.ee/et
3D-printimine on viimastel aastatel leidnud oma tee mitmetesse teadusvaldkondadesse, sh meditsiini ja farmaatsiasse. Farmatseutilises tehnoloogias loodetakse sellest vahendit ravimite personaliseeritumaks muutmisel. 3D printimine võimaldab paindlikumalt toota erinevate vajadustega patsientidele erinevate annustega ravimeid ning välja töötada uudseid ravimkandursüsteeme.
Molekulaarpatoloogia uurimisgrupis valitseb sõbralik ja toetav õhkkond. Arutame oma uurimisteemasid rühmasisestel seminaridel ja koguneme ka elamusrohketel meeskonnaüritustel. Üliõpilastele leiame võimalusi tutvustada oma teadustööd rahvusvahelistel konverentsidel ja suvekoolides. Motiveeritud noored kolleegid on alati teretulnud! TÜ molekulaarpatoloogia labor on varustatud tipptasemel võimalustega, et uurida nii molekulaar- kui rakubioloogiat puudutavaid küsimusi (s.h. voolutüstomeetria 5 laseriga, eri tüüpi rakukultuuride kasvatamise võimalused, ECL kemoluminestsents- detektsioonisüsteem, PCR jt).
Parema kasutuskogemuse tagamiseks kasutame küpsiseid. TÜ välisveeb ei töötle ega kogu isikuandmeid. Välisveeb kasutab FB Pixeli ja Google Analyticsi teenust. Loe lähemalt andmekaitsetingimustest.