Algab e-kursus "Bioloogia erialakatse harjutusülesanded"

Tartu Ülikool kutsub huvilisi osalema bioloogia erialakatse ettevalmistaval e-kursusel, et valmistuda meditsiiniteaduste valdkonna sisseastumiseks. Kursus avatakse 3. mail ja on avatud 5. juulini 2021.

Kursusel on võimalik harjutada bioloogia erialakatsele sarnaseid ülesandeid, mis toetavad põhikooli ja gümnaasiumi bioloogia-alaste teadmiste rakendamist uues kontekstis. Osalejad lahendavad rakuteooria, paljunemise ja arengu, aine- ja energiavahetuse, geneetika ja muid ülesandeid.

Kursusele oodatakse abituriente ja ka varem gümnaasiumi lõpetanud noori, kes soovivad sisse astuda meditsiiniteaduste ning arvutitehnika; bioloogia ja elustiku kaitse; geenitehnoloogia; geograafia; geoloogia ja keskkonnatehnoloogia erialadele.

Õppetöö toimub veebikeskkonnas, maht on 26 akadeemilist tundi (1 EAP). Kursus on tasuline (25 eurot, mis katab e-kursuse haldamise ja tunnistuse väljastamise kulud). Osalejate piirarvu ei ole. Kõik arvestuse sooritanud õppurid saavad tunnistuse.

Registreerumine on avatud kuni mai lõpuni siin.

Tutvu ka Tartu Ülikooli vastuvõtutingimustega.

Lisateave:
Anne Laius