Medalistid | TÜ teaduskool
AAA

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2 - 116-121, 51014, Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116 - 121, 51014, Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51003, Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51014, Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, III korrus, ruumid 309-352, 51014, Tartu
  • kultuuriteaduste ja kunstide instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003, Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003, Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090, Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    (+372) 435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004, Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003, Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003, Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a, ruum 29, 50103, Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36, ruum 301, 51003, Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6310
    Faculty address: 
    Narva mnt 4-A315, 51009, Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409, Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20, 50409, Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003, Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    (+372) 740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307, Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    (+372) 445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012, Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411, Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411, Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    +(372) 737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411, Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411, Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003, Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 51014, Tartu, Eesti
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    +(372) 737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5-205, 51014, Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46-208, 51014, Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46 - 208, 51014, Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409, Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    (+372) 671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618, Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi tn 1, 50411, Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411, Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409, Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b-134, 51010, Tartu
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411, Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51014, Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5702
    Faculty address: 
    W.Struve 1, 50091, Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5581
    Faculty address: 
    Lossi 38, 51003, Tartu
  • Eesti geenivaramu
    Faculty phone: 
    (+372) 737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010, Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51014, Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51014, Tartu
Tugiüksused
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090, Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51014, Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014, Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17-114, 51014, Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • teadus- ja arendusosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6192
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003, Tartu
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruum 210, 50090, Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6215
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090, Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51014, Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    +372 737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    +372 740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    +372 730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    +372 737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    +372 731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    +372 737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a-106, Tartu

Medalistid

Kuldmedalid

Hõbemedalid

Pronksmedalid

Diplomid, klaasmedalid

 

Kuldmedalid

Nimi Kool Aine Aasta
Taavet Kalda Tallinna Reaalkool füüsika (EuPhO) 2017
Kaarel Hänni Tallinna Reaalkool füüsika (EuPhO) 2017
Kirke Joamets Hugo Treffneri Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2017
Kaarel kivisalu Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2017
Karl Paul Parmakson Miina Härma Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2017
Taavet Kalda Tallinna Reaalkool astronoomia ja astrofüüsika (IAAO) 2016
Karl Paul Parmakson Miina Härma Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2016
Kaarel Hänni Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2016
Richard Luhtaru Miina Härma Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2016
Richard Luhtaru Miina Härma Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2015
Taavet Kalda Gustav Adolfi Gümnaasium füüsika (IPhO) 2015
Rasmus Kisel Gustav Adolfi Gümnaasium keemia (IChO) 2015
Richard Luhtaru Miina Härma Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2015
Airon Johannes Oravas Tallinna Prantsuse Lütseum loodusteadus (EUSO) 2015
Taavet Kalda Gustav Adolfi Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2015
Carel Kuusk Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2015
Hanna Maria Saik Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2015
Richard Luhtaru Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2015
Kaarel Hänni Tallinna Prantsuse Lütseum loodusteadus (IJSO) 2014
Eva-Maria Tõnson Tartu Veeriku Kool loodusteadus (EUSO) 2013
Magnus Kaldjärv Saaremaa Ühisgümnaasium loodusteadus (EUSO) 2013
Tiit Hendrik Piibeleht Gustav Adolfi Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2013
Taivo Pungas Tallinna Reaalkool geograafia (IGEO) 2012
Jaan Toots Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2012
Erik Tamre Tallinna Reaalkool bioloogia (IBO) 2012
Jaan Toots Tallinna Reaalkool bioloogia (IBO) 2012
Mette-Triin Purde Tallinna Prantsuse Lütseum loodusteadus (EUSO) 2012
Timothy Henry Charles Tamm Gustav Adolfi Gümnaasium loodusteadus (EUSO 2012
Uku-Kaspar Uustalu Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO 2012
Eva-Lotta Käsper Hugo Treffneri Gümnaasium lingvistika (ILO) 2011
Ants Remm Hugo Treffneri Gümnaasium füüsika (IPhO) 2011
Jaan Toots Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2011
Kaur Aare Saar Tallinna Inglise Kolledž loodusteadus (EUSO) 2011
Taivo Pungas Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2011
Gleb Široki Tallinna Õismäe Vene Lütseum keemia (IChO) 2010
Eva-Lotta Käsper Hugo Treffneri Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2010
Erik Tamre Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2010
Rene Lomp Tallinna Liivalaia Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2010
Taavi Pungas Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2009
Erik Tamre Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2009
Uku-Laur Tali Hugo Treffneri Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2009
Kadi Liis Saar Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2009
Kristo Siig Tallinna Prantsuse Lütseum geograafia (IGEO) 2008
Ave Lauren Tallinna Reaalkool geograafia (IGEO) 2008
Katrin Kalind Hugo Treffneri Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2008
Taavi Pungas Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2008
Stanislav Zavjalov Narva Humanitaargümnaasuim loodusteadus (EUSO) 2008
Stanislav Zavjalov Narva Humanitaargümnaasium loodusteadus (EUSO) 2007
Taavi Pungas Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2007
Siim-Ilmar Nopri C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2007
Margo Neemela Tallinna Reaalkool geograafia (IGEO) 2006
Hannu Ploompuu Tallinna Prantsuse Lütseum geograafia (IGEO) 2006
Riho Taba Hugo Treffneri Gümnaasium geograafia (IGEO) 2004
Meelis Muhk Tallinna Reaalkool geograafia (IGEO) 2004
Viktoria Lummo Nõo Reaalgümnaasium vene keel võõrkeelena 2004
Timo Svedko Nõo Reaalgümnaasium vene keel võõrkeelena 2004
Vladislav Ivaništšev Tallinna 53. Keskkool keemia (IChO) 2003
Martin Pettai C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium informaatika (IOI) 2002
Martin Pettai C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium informaatika (IOI) 2001
Martin Pettai C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium informaatika (IOI) 2000
Jegor Gužvin Tallinna Läänemere Gümnaasium füüsika (IPhO) 1999
Oleg Mürk Tartu Annelinna Gümnaasium informaatika (IOI) 1997
Erik Laansoo Tallinna Reaalkool informaatika (IOI) 1995

 

Hõbemedalid

Nimi Kool Aine Aasta
Richard Luhtaru Hugo Treffneri Gümnaasium füüsika (EuPhO) 2017
Hanna-Riia Allas Tartu Veeriku Kool loodusteadus (EUSO) 2017
Konstantin Dukatš Narva Keeltelütseum loodusteadus (EUSO) 2017
Andreas Must Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2017
Kaarel Kivisalu Tallinna Reaalkool loodusteadus (IJSO) 2016
Richard Luhtaru Hugo Treffneri Gümnaasium astronoomia ja astrofüüsika (IAAO) 2016
Eva-Maria Tõnson Hugo Treffneri Gümnaasium geograafia (IGEO) 2016
Toomas Tennisberg Tartu Kesklinna Kool informaatika (IOI) 2016
Kaarel Hänni Tallinna Reaalkool bioloogia (IBO) 2016
Richard Luhtaru Miina Härma Gümnaasium bioloogia (IBO) 2016
Joonas Jürgen Kisel Vanalinna Hariduskolleegium lingvistika (ILO) 2016
Kristjan Kongas Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2016
Uku Hannes Arismaa Tallinna Inglise Kolledž loodusteadus (EUSO) 2016
Hannes Kuslap Miina Härma Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2016
Kirke Joamets Miina Härma Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2016
Loona Volke Hugo Treffneri Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2016
Joosep Kaimre Hugo Treffneri Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2016
Airon Johannes Oravas Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2016
Karl Paul Parmakson Miina Härma Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2015
Carel Kuusk Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2015
Teet Saar Tallinna Reaalkool geograafia (IGEO) 2015
Airon Johannes Oravas Tallinna Prantsuse Lütseum loodusteadus (IJSO) 2014
Richard Luhtaru Miina Härma Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2014
Oliver-Matis Lill Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium informaatika (IOI) 2014
Rasmus Kisel Gustav Adolfi Gümnaasium füüsika (IPhO) 2014
Uku-Kaspar Uustalu Tallinna Reaalkool geograafia (IGEO) 2014
Carel Kuusk Tallinna Prantsuse Lütseum loodusteadus (EUSO) 2014
Edward Erelt Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2014
Oliver Nisumaa Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2014
Oskar Voldemar Lahesoo Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2014
Maris Sala Hugo Treffneri Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2014
Taavet Kalda Gustav Adolfi Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2014
Kaarel Hänni Tallinna Prantsuse Lütseum loodusteadus (IJSO) 2013
Carel Kuusk Tallinna Prantsuse Lütseum astronoomia (IAO) 2013
Uku-Kaspar Uustalu Tallinna Reaalkool geograafia (IGEO) 2013
Airika Harrik Tallinna 21. Kool lingvistika (ILO) 2013
Andres Põldaru Tallinna 32. Keskkool füüsika (IPhO) 2013
Kaur Aare Saar Hugo Treffneri Gümnaasium füüsika (IPhO) 2013
Kristo Ment Pärbu Koidula Gümnaasium füüsika (IPhO) 2013
Jaanika Unt Hugo Treffneri Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2013
Rasmus Kisel Gustav Adolfi Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2013
Oliver Nisumaa Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2013
Karmo Kuurberg Haapsalu Gümnaasium geograafia (IGEO) 2012
Eva-Lotta Käsper Hugo Treffneri Gümnaasium lingvistika (ILO) 2012
Andres Erbsen Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2012
Tanel Kiis C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium füüsika (IPhO) 2012
Kristjan Kongas Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium füüsika (IPhO) 2012
Kaur Aare Saar Tallinna Inglise Kolledž füüsika (IPhO) 2012
Anu Ainsaar Tallinna Reaalkool bioloogia (IBO) 2012
Eva-Lotta Käsper Hugo Treffneri Gümnaasium bioloogia (IBO) 2012
Eva-Maria Tõnson Tartu Veeriku Kool loodusteadus (EUSO) 2012
Maria Krajuškina Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2012
Magnus Kaldjärv Saaremaa Ühisgümnaasium loodusteadus (EUSO) 2012
Anu Ainsaar Tallinna Reaalkool bioloogia (IBO) 2011
Uku-Laur Tali Hugo Treffneri Gümnaasium bioloogia (IBO) 2011
Erik Tamre Tallinna Reaalkool bioloogia (IBO) 2011
Jaan Toots Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2011
Julia Tšeglakova Tallinna Humanitaargümnaasium keemia (IChO) 2011
Mette Purde Tallinna Prantsuse Lütseum loodusteadus (EUSO) 2011
Sandra Schumann Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2011
Uku-Kaspar Uustalu Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2011
Jaan Toots Tallinna Reaalkool astronoomia (IAO) 2010
Eero Vaher Pärnu Koidula Gümnaasium bioloogia (IBO) 2010
Taavi Rebane Tallinna 21. Kool geograafia (IGEO) 2010
Ants Remm Hugo Treffneri Gümnaasium füüsika (IPhO) 2010
Anu Ainsaar Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2010
Ralf Ahi Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2010
Taivo Pungas Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2010
Jaan Toots Tallinna Tehnikagümnaasium loodusteadus (IJSO) 2009
Sandra Schumann* Tallinna Reaalkool astronoomia (IAO) 2009
Jaan Toots* Tallinna Tehnikagümnaasium astronoomia (IAO) 2009
Ardi Loot Hugo Treffneri Gümnaasium informaatika (IOI) 2009
Mark Gimbutas Hugo Treffneri Gümnaasium bioloogia (IBO) 2009
Irene Tamm Tallinna Reaalkool lingvistika (ILO) 2009
Gleb Široki Õismäe Vene Lütseum keemia (IChO) 2009
Stanislav Zavjalov Narva Humanitaargümnaasium füüsika (IPhO) 2009
Erik Tamre Tallinna Reaalkool loodusteadus (IJSO) 2008
Kaur Aare Saar Tallinna Inglise Kolledž loodusteadus (IJSO) 2008
Eva-Lotta Käsper Tartu Kivilinna Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2008
Kaur Aare Saar Tallinna Inglise Kolledž astronoomia (IAO) 2008
Taavi Pungas Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2008
Andres Laan Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2008
Karl Samoson Tallinna Reaalkool geograafia (IGEO) 2008
Kai Tiitsaar Hugo Treffneri Gümnaasium bioloogia (IBO) 2008
Andres Laan Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2008
Roland Matt Hugo Treffneri Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2008
Harri Parker Nõo Reaalgümnaasium loodusteadus (EUSO) 2008
Uku-Laur Tali Tartu Kommertsgümnaasium loodusteadus (EUSO) 2008
Eero Vaher Pärnu Vanalinna Põhikool loodusteadus (IJSO) 2007
Uku-Laur Tali Tartu Kommertsgümnaasium loodusteadus (IJSO) 2007
Eero Vaher Pärnu Vanalinna Põhikool astronoomia (IAO) 2007
Sander Pajusalu Hugo Treffneri Gümnaasium lingvistika (ILO) 2007
Teele Vaalma Tallinna Reaalkool lingvistika (ILO) 2007
Maarja Soomann Tapa Gümnaasium bioloogia (IBO) 2007
Mark Gimbutas Hugo Treffneri Gümnaasium bioloogia (IBO) 2007
Andres Laan Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2007
Andi Kipper Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2007
Mark Gimbutas Hugo Treffneri Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2007
Kristiina Tüür Saaremaa Ühisgümnaasium loodusteadus (EUSO) 2007
Andrei Klevtsov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2007
Taavi Pungas Tallinna Reaalkool loodusteadus (IJSO) 2006
Stanislav Zavjalov Narva Humanitaargümnaasium loodusteadus (IJSO) 2006
Laur Tooming Hugo Treffneri Gümnaasium informaatika (IOI) 2006
Andres Laan Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2006
Toomas Laarits Tallinna Prantsuse Lütseum geograafia (IGEO) 2006
Marko Vainu Vanalinna Hariduskolleegium geograafia (IGEO) 2006
Marit Puusepp Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2006
Rudolf Bichele Hugo Treffneri Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2006
Andres Ainelo Hugo Treffneri Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2006
Mart Sein Miina Härma Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2006
Anastassia Anissimova Narva Humanitaargümnaasium loodusteadus (EUSO) 2006
Maarja Soomann Tapa Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2006
Andrei Klevtsov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2005
Jaan Vajakas Tallinna Reaalkool informaatika (IOI) 2005
Laur Tooming Hugo Treffneri Gümnaasium informaatika (IOI) 2005
Andres Laan Tallinna Inglise Kolledū loodusteadus (IJSO) 2004
Urmo Kiitam Tallinna Inglise Kolledū loodusteadus (IJSO) 2004
Jaan Vajakas Tallinna Reaalkool informaatika (IOI) 2004
Mattias Linnap Tallinna 21. Kool informaatika (IOI) 2004
Laur Tooming Hugo Treffneri Gümnaasium informaatika (IOI) 2004
Kaur Adamson Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2004
Elvis Mumm Valga Gümnaasium vene keel võõrkeelena 2004
Veronika Svits Räpina Ühisgümnaasium vene keel võõrkeelena 2004
Mihkel Kree Hugo Treffneri Gümnaasium informaatika (IOI) 2003
Mihkel Kree Hugo Treffneri Gümnaasium füüsika (IPhO) 2003
Kaur Adamson Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2003
Martin Pettai C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium matemaatika (IMO) 2002
Hendrik Nigul Tallinna Inglise Kolledū matemaatika (IMO) 2002
Mihkel Kree Hugo Treffneri Gümnaasium informaatika (IOI) 2002
Andres Luuk Nõo Reaalgümnaasium informaatika (IOI) 2002
Pavel Starkov Tallinna Lasnamäe Gümnaasium keemia (IChO) 2002
Vladislav Ivaništšev Tallinna 53. Keskkool keemia (IChO) 2002
Endel Soolo C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium füüsika (IPhO) 2001
Hendrik Nigul Tallinna Inglise Kolledū matemaatika (IMO) 2001
Tavo Romann Hugo Treffneri Gümnaasium keemia (IChO) 2001
Martin Pettai C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium informaatika (IOI) 1999
Alar Mitt Pärnu Koidula Gümnaasium füüsika (IPhO) 1999
Meelis Kull Miina Härma Gümnaasium matemaatika (IMO) 1998
Kristo Kuusküll Nõo Reaalgümnaasium informaatika (IOI) 1997
Valeria Sizemskaja Narva Pähklimäe Gümnaasium keemia (IChO) 1997
Oleg Mürk Tartu Annelinna Gümnaasium informaatika (IOI) 1996
Ain Uustare Hugo Treffneri Gümnaasium keemia (IChO) 1996
Heno Ivanov Gustav Adolfi Gümnaasium informaatika (IOI) 1995
Peeter Laud Gustav Adolfi Gümnaasium informaatika (IOI) 1994
Peeter Laud Gustav Adolfi Gümnaasium informaatika (IOI) 1993
 

Pronksmedalid

Nimi Kool Aine Aasta
Kaarel Kivisalu Tallinna Reaalkool füüsika (EuPhO) 2017
Kaarel Hänni Tallinna Reaalkool filosoofia (IPO) 2017
Hanna-Riia Allas Tartu Veeriku Kool loodusteadus (IJSO) 2016
Konstantin Dukatš Narva Keeltelütseum loodusteadus (IJSO) 2016
Daniil Vaino Narva Keeltelütseum loodusteadus (IJSO) 2016
Anni Joamets Tallinna Prantsuse Lütseum loodusteadus (IJSO) 2016
jonatan Kalmus vilistlane astronoomia ja astrofüüsika (IAAO) 2016
Kaarel Siimut Paide Gümnaasium geograafia (IGEO) 2016
Oliver Nisumaa Tallinna Reaalkool informaatika (IOI) 2016
Hanna Maria Saik Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2016
Edward Erelt Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2016
Carel Kuusk Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2016
Anton Konovalov Hugo Treffneri Gümnaasium keemia (IChO) 2016
Maris Sala Hugo Treffneri Gümnaasium bioloogia (IBO) 2016
Anneliis Rea Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium bioloogia (IBO) 2016
Oliver Nisumaa Tallinna Reaalkool matemaatika (IMO) 2016
Jonatan Kalmus Hugo Treffneri Gümnaasium füüsika (IPhO) 2016
Taavet Kalda Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2016
Uku Hannes Arismaa Tallinna Inglise Kolledž loodusteadus (IJSO) 2015
Kirke Joamets Miina Härma Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2015
Hannes Kuslap Miina Härma Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2015
Andreas Must Tallinna Reaalkool loodusteadus (IJSO) 2015
Joonas Kalda Tallinna Reaalkool matemaatika (IMO) 2015
Kristjan Kongas Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2015
Magnus Kaldjärv Saaremaa Ühisgümnaasium bioloogia (IBO) 2015
Carel Kuusk Tallinna Reaalkool bioloogia (IBO) 2015
Rein Leetmaa Hugo Treffneri Gümnaasium bioloogia (IBO) 2015
Andres Unt Tallinna Reaalkool informaatika (IOI) 2015
Toomas Tennisberg Tartu Kesklinna Kool informaatika (IOI) 2015
Edward Erelt Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2015
Raul Rinken Hugo Treffneri Gümnaasium keemia (IChO) 2015
Marius Saak Läänemaa Ühisgümnaasium geograafia (IGEO) 2015
Kadri-Ann Valdur Tallinna Reaalkool geograafia (IGEO) 2015
Raul Rinken Hugo Treffneri Gümnaasium geograafia (IGEO) 2015
Loona Volke Miina Härma Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2014
Joosep Kaimre Tartu Kivilinna Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2014
Taavet Kalda Gustav Adolfi Gümnaasium astronoomia (IAO) 2014
Airon Johannes Oravas Tallinna Prantsuse Lütseum astronoomia (IAO) 2014
Carel Kuusk Tallinna Reaalkool astronoomia (IAO) 2014
Jonathan Kalmus Hugo Treffneri Gümnaasium astronoomia (IAO) 2014
Annika Kluge Tallinna Õismäe Gümnaasium lingvistika (ILO) 2014
Taniel Paju Tapa Gümnaasium geograafia (IGEO) 2014
Maria Krajuškina Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2014
Karl Erik Lillo Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2014
Mihkel Kotli Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2014
Rasmus Kisel Gustav Adolfi Gümnaasium keemia (IChO) 2014
Siim Kurvits Hugo Treffneri Gümnaasium bioloogia (IBO) 2014
Enna Elismäe Tallinna Reaalkool bioloogia (IBO) 2014
Uku-Kaspar Uustalu Tallinna Reaalkool bioloogia (IBO) 2014
Joonas Kalda Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2014
Kristjan Kongas Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2014
Taavet Kalda Gustav Adolfi Gümnaasium füüsika (IPhO) 2014
Airon Johannes Oravas Tallinna Prantsuse Lütseum loodusteadus (IJSO) 2013
Carel Kuusk Tallinna Prantsuse Lütseum loodusteadus (IJSO) 2013
Oliver Paberits Gustav Adolfi Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2013
Paul Kerner Tallinna Tõnismäe Reaalkool loodusteadus (IJSO) 2013
Taavet Kalda Gustav Adolfi Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2013
Kaarel Hänni Tallinna Prantsuse Lütseum astronoomia (IAO) 2013
Taavet Kalda Gustav Adolfi Gümnaasium astronoomia (IAO) 2013
Kaur Aare Saar Hugo Treffneri Gümnaasium geograafia (IGEO) 2013
Jaan Toots Tallinna Reaalkool geograafia (IGEO) 2013
Kristjan Täll Tallinna Reaalkool geograafia (IGEO) 2013
Ants-Oskar Mäesalu Hugo Treffneri Gümnaasium lingvistika (ILO) 2013
Janno Veeorg Tallinna Reaalkool matemaatika (IMO) 2013
Sandra Schumann Tallinna Reaalkool matemaatika (IMO) 2013
Maria Krajuškina Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2013
Lona-Liisa Sutt Miina Härma Gümnaasium keemia (IChO) 2013
Uku Erik Tropp Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2013
Iris Merilo Tallinna Reaalkool bioloogia (IBO) 2013
Kristine Leetberg Tallinna Prantsuse Lütseum bioloogia (IBO) 2013
Mette Purde Tallinna Prantsuse Lütseum bioloogia (IBO) 2013
Joonas Kalda Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2013
Kristjan Kongas Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium füüsika (IPhO) 2013
Andres Erbsen Tallinna Reaalkool informaatika (IOI) 2013
Jaan Toots Tallinna Reaalkool informaatika (IOI) 2013
Janno Veeorg Tallinna Reaalkool informaatika (IOI) 2013
Oliver Kahre Tartu Kivilinna Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2012
Oskar Voldemar Lahesoo Tallinna Reaalkool loodusteadus (IJSO) 2012
Oliver Nisumaa Tallinna Reaalkool loodusteadus (IJSO) 2012
Elo Maria Pauman Tallinna Prantsuse Lütseum loodusteadus (IJSO) 2012
Eva-Maria Tõnson Tartu Veeriku Kool loodusteadus (IJSO) 2012
Elo Maria Pauman* Tallinna Prantsuse Lütseum astronoomia (IAO) 2012
Jaagup Repän Hugo Treffneri Gümnaasium informaatika (IOI) 2012
Ralf Ahi Tallinna Reaalkool geograafia (IGEO) 2012
Mette-Triin Purde Tallinna Prantsuse Lütseum lingvistika (ILO) 2012
Ants-Oskar Mäesalu Hugo Treffneri Gümnaasium lingvistika (ILO) 2012
Erik Tamre Tallinna Reaalkool lingvistika (ILO) 2012
Eva-Lotta Käsper Hugo Treffneri Gümnaasium keemia (IChO) 2012
Lona-Liisa Sutt Miina Härma Gümnaasium keemia (IChO) 2012
Jaan Toots Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2012
Taivo Pungas Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2012
Eva-Maria Tõnson Tartu Veeriku Kool loodusteadus (IJSO) 2011
Kristel Roots Tallinna Reaalkool loodusteadus (IJSO) 2011
Ervin Oro Paide Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2011
Magnus Kaldjärv Saaremaa Ühisgümnaasium loodusteadus (IJSO) 2011
Oskar Voldemar Lahesoo Tallinna Reaalkool loodusteadus (IJSO) 2011
Tiit Hendrik Piibeleht Gustav Adolfi Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2011
Oliver Nisumaa* Tallinna Reaalkool astronoomia (IAO) 2011
Mihhail Afanasjev Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium lingvistika (ILO) 2011
Ralf Ahi Tallinna Reaalkool lingvistika (ILO) 2011
Jaagup Repän Hugo Treffneri Gümnaasium informaatika (IOI) 2011
Aleksandr Šved Tallinna Tõnismäe Reaalkool matemaatika (IMO) 2011
Jaan Toots Tallinna Reaalkool matemaatika (IMO) 2011
Andres Jaanson Pärnu Koidula Gümnaasium füüsika (IPhO) 2011
Kristian Kuppart Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium füüsika (IPhO) 2011
Madis Ollikainen Gustav Adolfi Gümnaasium füüsika (IPhO) 2011
Eva-Lotta Käsper Hugo Treffneri Gümnaasium keemia (IChO) 2011
Katrina Sepp Miina Härma Gümnaasium keemia (IChO) 2011
Taivo Pungas Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2011
Mette Purde Tallinna Prantsuse Lütseum loodusteadus (IJSO) 2010
Uku-Kaspar Uustalu Tallinna Reaalkool loodusteadus (IJSO) 2010
Timothy Henry Charles Tamm Gustav Adolfi Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2010
Eva-Lotta Käsper Hugo Treffneri Gümnaasium astronoomia (IAO) 2010
Sandra Schumann Tallinna Reaalkool astronoomia (IAO) 2010
Kaur Aare Saar Tallinna Inglise Kolledž astronoomia (IAO) 2010
Erik Müürsepp Tallinna Inglise Kolledž bioloogia (IBO) 2010
Erik Tamre Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2010
Jaan Toots Tallinna Tehnikagümnaasium füüsika (IPhO) 2010
Anu-Liis Laar Hugo Treffneri Gümnaasium geograafia (IGEO) 2010
Agu Bleive Hugo Treffneri Gümnaasium geograafia (IGEO) 2010
Marten Kauküla Tallinna Reaalkool geograafia (IGEO) 2010
Jaagup Repän Hugo Treffneri Gümnaasium informaatika (IOI) 2010
Morten Piibeleht Tallinna Reaalkool informaatika (IOI) 2010
Kadi Liis Saar Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2010
Ivan Jakovlev Tallinna Õismäe Vene Lütseum keemia (IChO) 2010
Maksim Mišin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium keemia (IChO) 2010
Mirjam Parve Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium lingvistika (ILO) 2010
Mona Teppor Jõhvi Gümnaasium lingvistika (ILO) 2010
Lona-Liisa Sutt Miina Härma Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2009
Sandra Schumann Tallinna Reaalkool loodusteadus (IJSO) 2009
Taivo Pungas Tallinna Reaalkool loodusteadus (IJSO) 2009
Kristo Ment Pärnu Koidula Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2009
Kaur Aare Saar Tallinna Inglise Kolledž loodusteadus (IJSO) 2009
Kadi Liis Saar* Tallinna Reaalkool astronoomia (IAO) 2009
Erik Tamre* Tallinna Reaalkool astronoomia (IAO) 2009
Laura Adamson Hugo Treffneri Gümnaasium lingvistika (ILO) 2009
Uku-Laur Tali Hugo Treffneri Gümnaasium bioloogia (IBO) 2009
Taavi Pungas Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2009
Kadi Liis Saar Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2009
Kert Pütsepp Tallinna Reaalkool loodusteadus (EUSO) 2009
Eva-Lotta Käsper Tartu Kivilinna Gümnaasium loodusteadus (EUSO) 2009
Sander Siim Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium loodusteadus (EUSO) 2009
Rene Lomp Tallinna Liivalaia Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2008
Ralf Ahi Tallinna Reaalkool loodusteadus (IJSO) 2008
Taivo Pungas Tallinna Prantsuse Lütseum loodusteadus (IJSO) 2008
Kadi Liis Saar Tallinna Inglise Kolledž/Tallinna Reaalkool astronoomia (IAO) 2008
Erik Tamre Tallinna Reaalkool astronoomia (IAO) 2008
Artur Staškevitš Tallinna Prantsuse Lütseum geograafia (IGEO) 2008
Uku Hämarik Miina Härma Gümnaasium füüsika (IPhO) 2008
Stanislav Zavjalov Narva Humanitaargümnaasium füüsika (IPhO) 2008
Fjodor Gainullin Tallinna Tõnismäe Reaalkool matemaatika (IMO) 2008
Svetlana Tšupova Narva Pähklimäe Gümnaasium keemia (IChO) 2008
Jörgen Metsik Tallinna Järveotsa Gümnaasium keemia (IChO) 2008
Rudolf Bichele Hugo Treffneri Gümnaasium bioloogia (IBO) 2008
Marit Puusepp Tallinna Reaalkool bioloogia (IBO) 2008
Kärt Must Hugo Treffneri Gümnaasium bioloogia (IBO) 2008
Mart Luide Tallinna Reaalkool loodusteadus (IJSO) 2007
Andres Mihkelson Koeru Keskkool loodusteadus (IJSO) 2007
Artur Pata Miina Härma Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2007
Kadi Liis Saar Tallinna Inglise Kolledž loodusteadus (IJSO) 2007
Markus-Eerik Horma Tallinna Reaalkool astronoomia (IAO) 2007
Erik Tamre Tallinna Reaalkool astronoomia (IAO) 2007
Ott Tinn Hugo Treffneri Gümnaasium informaatika (IOI) 2007
Nikolai Voitsehhovski Narva Pähklimäe Gümnaasium matemaatika (IMO) 2007
Taavi Pungas Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2007
Ivan Ogibalov Tallinna 53. Keskkool keemia (IChO) 2007
Stanislav Zavjalov Narva Humanitaargümnaasium füüsika (IPhO) 2007
Harri Parker Nõo Reaalgümnaasium loodusteadus (IJSO) 2006
Katrin Kalind Vinni-Pajusti Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2006
Eha Mäesalu C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2006
Rivo Laks Pärnu Ühisgümnaasium informaatika (IOI) 2006
Diana Aitai Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium lingvistika (ILO) 2006
Eva Toom Saaremaa Ühisgümnaasium bioloogia (IBO) 2006
Maarja Soomann Tapa Gümnaasium bioloogia (IBO) 2006
Laur Tooming Hugo Treffneri Gümnaasium matemaatika (IMO) 2006
Heiki Niglas Tallinna 37. Keskkool matemaatika (IMO) 2006
Eliko Tõldsepp Rakvere Reaalgümnaasium keemia (IChO) 2006
Irina Tarassova Narva Pähklimäe Gümnaasium keemia (IChO) 2006
Siim-Ilmar Nopri C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2005
Viktor Karabut Ahtme Gümnaasium loodusteadus (IJSO) 2005
Marju Kaps Saaremaa Ühisgümnaasium loodusteadus (IJSO) 2005
Edvard Ljulko Tallinna Reaalkool astronoomia (IAO) 2005
Mattias Linnap Tallinna 21. Kool informaatika (IOI) 2005
Andres Laan Tallinna Inglise Kolledū keemia (IChO) 2005
Olga Jasnovidova Tallinna 53. Keskkool keemia (IChO) 2005
Konstantin Ossipov Narva Pähklimäe Gümnaasium keemia (IChO) 2005
Jaan Vajakas Tallinna Reaalkool matemaatika (IMO) 2005
Juhan Aru Hugo Treffneri Gümnaasium matemaatika (IMO) 2005
Laur Tooming Hugo Treffneri Gümnaasium matemaatika (IMO) 2005
Triin Tekko Tallinna Prantsuse Lütseum bioloogia (IBO) 2005
Siim Ainsaar Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2005
Marju Kaps Saaremaa Ühisgümnaasium loodusteadus (IJSO) 2004
Liina Kolk Saaremaa Ühisgümnaasium loodusteadus (IJSO) 2004
Marius Andra Tallinna Reaalkool informaatika (IOI) 2004
Margus Niitsoo Tallinna Reaalkool lingvistika (ILO) 2004
Natalja Hartšenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool lingvistika (ILO) 2004
Hannu Ploompuu Tallinna Prantsuse Lütseum geograafia (IGEO) 2004
Toomas Laarits Tallinna Prantsuse Lütseum geograafia (IGEO) 2004
Siim Ainsaar Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2004
Fjodor Novožilov Narva Humanitaargümnaasium füüsika (IPhO) 2004
Viktoria Prostakova Narva Pähklimäe Gümnaasium keemia (IChO) 2004
Olga Knjazeva Narva Pähklimäe Gümnaasium keemia (IChO) 2004
Jasper Adamson Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2004
Jaan Vajakas Tallinna Reaalkool matemaatika (IMO) 2004
Juhan Aru Hugo Treffneri Gümnaasium matemaatika (IMO) 2004
Kiira Nauts Rocca al Mare Kool vene keel võõrkeelena 2004
Maria Martin Tallinna Mustamäe Gümnaasium vene keel võõrkeelena 2004
Mattias Linnap Tallinna 21. Kool informaatika (IOI) 2003
Anneli Kruve Rakvere Reaalgümnaasium keemia (IChO) 2003
Jevgenia Tamjar Narva Pähklimäe Gümnaasium keemia (IChO) 2003
Mihkel Kree Hugo Treffneri Gümnaasium füüsika (IPhO) 2002
Anti Sullin Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium füüsika (IPhO) 2002
Hendrik Nigul Tallinna Inglise Kolledū informaatika (IOI) 2002
Laura Sedman Hugo Treffneri Gümnaasium bioloogia (IBO) 2002
Alar Ainla Viljandi Paalalinna Gümnaasium füüsika (IPhO) 2001
Pavel Petrov Narva Humanitaargümnaasium füüsika (IPhO) 2001
Martin Pettai C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium matemaatika (IMO) 2001
Oleg Petšonkin Tallinna Tõnismäe Reaalkool matemaatika (IMO) 2001
Leopold Parts Miina Härma Gümnaasiumi (vilistlane) matemaatika (IMO) 2001
Pavel Starkov Tallinna Lasnamäe Gümnaasium keemia (IChO) 2001
Hendrik Nigul Tallinna Inglise Kolledū informaatika (IOI) 2001
Kristo Tammeoja Kiviõli I Keskkool informaatika (IOI) 2001
Laura Sedman Hugo Treffneri Gümnaasium bioloogia (IBO) 2001
Endel Soolo Viljandi Jakobsoni Gümnaasium informaatika (IOI) 2000
Hendrik Nigul Tallinna Inglise Kolledū matemaatika (IMO) 2000
Tavo Romann Hugo Treffneri Gümnaasium keemia (IChO) 2000
Kirill Vassilkov Narva Pähklimäe Gümnaasium keemia (IChO) 2000
Meelis Olev Viljandi Maagümnaasium informaatika (IOI) 1999
Radko Avi Hugo Treffneri Gümnaasium bioloogia (IBO) 1999
Raido Valgeväli Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 1999
Rustam Novikov Narva Humanitaargümnaasium matemaatika (IMO) 1999
Erkki Tempel Türi Majandusgümnaasium keemia (IChO) 1999
Radko Avi Hugo Treffneri Gümnaasium bioloogia (IBO) 1998
Valeria Sizemskaja Narva Pähklimäe Gümnaasium keemia (IChO) 1998
Rustam Novikov Narva Humanitaargümnaasium matemaatika (IMO) 1998
Jaak Sarv Gustav Adolfi Gümnaasium füüsika (IPhO) 1998
Alar Mitt Pärnu Koidula Gümnaasium füüsika (IPhO) 1998
Jaak Sarv Gustav Adolfi Gümnaasium informaatika (IOI) 1998
Meelis Kull Miina Härma Gümnaasium informaatika (IOI) 1998
Dmitri Lepp Tartu Annelinna Gümnaasium informaatika (IOI) 1998
Olga Tšubrik Tallinna Tõnismäe Reaalkool keemia (IChO) 1997
Anton Samussenko Tallinna 8. Õhtukeskkool keemia (IChO) 1997
Alar Mitt Pärnu Koidula Gümnaasium füüsika (IPhO) 1997
Sven Laur Hugo Treffneri Gümnaasium füüsika (IPhO) 1997
Rustam Novikov Narva Humanitaargümnaasium matemaatika (IMO) 1997
Kaido Kaarli Miina Härma Gümnaasium matemaatika (IMO) 1997
Olga Tšubrik Tallinna Tõnismäe Reaalkool keemia (IChO) 1996
Aleksei Lulla Narva Pähklimäe Gümnaasium keemia (IChO) 1996
Artur Jõgi Tallinna 53. Keskkool keemia (IChO) 1996
Magnus Hiie Tallinna Järveotsa Keskkool informaatika (IOI) 1996
Andres Lips Viljandi Jakobsoni Gümnaasium informaatika (IOI) 1996
Valter Kiisk Rakvere Gümnaasium füüsika (IPhO) 1996
Magnus Hiie Tallinna Järveotsa Keskkool informaatika (IOI) 1995
Valter Kiisk Rakvere Gümnaasium füüsika (IPhO) 1995
Jaak Suurpere Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 1995
Jaak Suurpere Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 1995
Ain Uustare Hugo Treffneri Gümnaasium keemia (IChO) 1995
Peeter Laud Gustav Adolfi Gümnaasium matemaatika (IMO) 1994
Jaak Suurpere Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 1994
Peeter Vois Võru 1. Keskkool füüsika (IPhO) 1994
Toomas Tõnisson Nõo Reaalgümnaasium informaatika (IOI) 1994
Tambet Matiisen Pärnu 2. Keskkool informaatika (IOI) 1994
Peeter Laud Gustav Adolfi Gümnaasium matemaatika (IMO) 1993
Ervin Kaljola Tallinna Järveotsa Keskkool informaatika (IOI) 1993
Rene Prillop Nõo Reaalgümnaasium informaatika (IOI) 1993
Peeter Laud Gustav Adolfi Gümnaasium informaatika (IOI) 1992

Diplomid, klaasmedalid


Nimi Kool Aine Aasta
Kaur Aare Saar Hugo Treffneri Gümnaasium matemaatika (IMO) 2013
Kristo Ment Pärnu Koidula Gümnaasium matemaatika (IMO) 2013
Oliver-Matis Lill Tallinna Reaalkool matemaatika (IMO) 2013
Mihkel Kotli Tallinna Reaalkool keemia (IChO) 2013
Janno Veeorg Tallinna Reaalkool matemaatika (IMO) 2012
Aleksandra Jartseva Tallinna Tõnismäe Reaalkool matemaatika (IMO) 2012
Kaur Aare Saar Tallinna Inglise Kolledž matemaatika (IMO) 2012
Sandra Schumann Tallinna Reaalkool matemaatika (IMO) 2012
Sandra Schumann Tallinna Reaalkool lingvistika (ILO) 2011
Mihhail Afanasjev Saaremaa Ühisgümnaasium lingvistika (ILO) 2010
Maksim Mišin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium keemia (IChO) 2009
Eva-Lotta Käsper Tartu Kivilinna Gümnaasium lingvistika (ILO) 2009
Ants Remm Hugo Treffneri Gümnaasium füüsika (IPhO) 2009
Roland Matt Hugo Treffneri Gümnaasium füüsika (IPhO) 2009
Kairi Kangro Hugo Treffneri Gümnaasium matemaatika (IMO) 2008
Ingrid Pärg Tallinna Inglise Kolledž lingvistika (ILO) 2007
Melissa Saviste Tallinna Inglise Kolledž lingvistika (ILO) 2007
Heiki Niglas Tallinna 37. Keskkool matemaatika (IMO) 2007
Toomas Krips Hugo Treffneri Gümnaasium matemaatika (IMO) 2007
Kairi Kangro Hugo Treffneri Gümnaasium matemaatika (IMO) 2007
Rauno Siinmaa Pärnu Koidula Gümnaasium matemaatika (IMO) 2007
Uku Hämarik Miina Härma Gümnaasium füüsika (IPhO) 2007
Jaan Katus Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2007
Marek Jarkovoi Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2007
Heidy Meriste Juuru Gümnaasium filosoofia (IPO) 2007
Simon Vigonski Tallinna Reaalkool lingvistika (ILO) 2006
Kärt Varendi Gustav Adolfi Gümnaasium lingvistika (ILO) 2006
Holger Haas Pärnu Koidula Gümnaasium füüsika (IPhO) 2006
Mihkel Heidelberg Gustav Adolfi Gümnaasium füüsika (IPhO) 2006
Jaan Katus Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2006
Mihhail Verhovtsov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium füüsika (IPhO) 2006
Aleksei Vlassov Tallinna Tõnismäe Reaalkool füüsika (IPhO) 2006
Nikolai Voitsehhovski Narva Pähklimäe Gümnaasium matemaatika (IMO) 2006
Jevgeni Martjušev Tallinna Tõnismäe Reaalkool matemaatika (IMO) 2006
Ivar Merilo Pärnu Ühisgümnaasium lingvistika (ILO) 2005
Simon Vigonski Tallinna Reaalkool lingvistika (ILO) 2005
Holger Haas Pärnu Koidula Gümnaasium füüsika (IPhO) 2005
Mattias Linnap Tallinna 21. Kool füüsika (IPhO) 2005
Dmitri Derkatš Tallinna Läänemere Gümnaasium füüsika (IPhO) 2005
Aleksandr Morozenko Narva Humanitaargümnaasium füüsika (IPhO) 2005
Natalja Hartšenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool lingvistika (ILO) 2004
Aleksandr Morozenko Narva Humanitaargümnaasium füüsika (IPhO) 2004
Dmitri Derkatš Tallinna Läänemere Gümnaasium füüsika (IPhO) 2004
Riho Taba Hugo Treffneri Gümnaasium füüsika (IPhO) 2004
Laur Tooming Hugo Treffneri Gümnaasium matemaatika (IMO) 2004
Kaie Kubjas Hugo Treffneri Gümnaasium matemaatika (IMO) 2004
Jekaterina Prostakova Narva Pähklimäe Gümnaasium matemaatika (IMO) 2004
Fjodor Novožilov Narva Humanitaargümnaasium füüsika (IPhO) 2003
Juhan Aru Hugo Treffneri Gümnaasium matemaatika (IMO) 2003
Laur Tooming Tartu Kesklinna Kool matemaatika (IMO) 2003
Oleg Košik Tallinna Tõnismäe Reaalkool matemaatika (IMO) 2003
Jaanus Sepp Tallinna Reaalkool füüsika (IPhO) 2002
Aleksei Lissitsin Ahtme Gümnaasium matemaatika (IMO) 2002
Ago-Erik Riet Tallinna Inglise Kolledū matemaatika (IMO) 2002
Jevgenia Tamjar Narva Pähklimäe Gümnaasium keemia (IChO) 2002
Siim Karus Hugo Treffneri Gümnaasium keemia (IChO) 2002
Mikk Eelmets Nõo Reaalgümnaasium keemia (IChO) 2001
Pavel Petrov Narva Humanitaargümnaasium füüsika (IPhO) 2000
Urmo Visk Nõo Reaalgümnaasium füüsika (IPhO) 2000
Jevgenia Koževnikova Narva Pähklimäe Gümnaasium keemia (IChO) 2000
Aleksei Bredihhin Kohtla-Järve Ühisgümnaasium keemia (IChO) 2000
Leopold Parts Miina Härma Gümnaasium matemaatika (IMO) 2000
Elmo Tempel Türi Majandusgümnaasium füüsika (IPhO) 1999
Pavel Petrov Narva Humanitaargümnaasium füüsika (IPhO) 1999
Jegor Gužvin Tallinna 65. Keskkool füüsika (IPhO) 1998
Kaido Viht Pirita Majandusgümnaasium keemia (IChO) 1997
Jaak Sarv Gustav Adolfi Gümnaasium füüsika (IPhO) 1997
Taavet Loogväli Hugo Treffneri Gümnaasium füüsika (IPhO) 1997
Meelis Kull Miina Härma Gümnaasium matemaatika (IMO) 1997
Andrei Errapart Nõo Reaalgümnaasium füüsika (IPhO) 1996
Andres Lips Viljandi Jakobsoni Gümnaasium füüsika (IPhO) 1996
Maksim Säkki Narva 1. Keskkool füüsika (IPhO) 1995
Targo Tennisberg Haapsalu 1. Keskkool matemaatika (IMO) 1995
Andrei Filonov Narva Pähklimäe Gümnaasium matemaatika (IMO) 1995
Matti Mõttus Miina Härma Gümnaasium keemia (IChO) 1994
Ain Uustare Hugo Treffneri Gümnaasium keemia (IChO) 1994
Targo Tennisberg Haapsalu 1. Keskkool matemaatika (IMO) 1994
Kati Metsalu Nõo Reaalgümnaasium matemaatika (IMO) 1994
Toomas Paaver Hugo Treffneri Gümnaasium matemaatika (IMO) 1994
*EUSO - Euroopa Liidu loodusteaduste olümpiaad (võistkondlik)
IAO - rahvusvaheline astronoomiaolümpiaad
IBO - rahvusvaheline bioloogiaolümpiaad
IChO - rahvusvaheline keemiaolümpiaad
IPO - rahvusvaheline filosoofiaolümpiaad
IGEO - rahvusvaheline geograafiaolümpiaad
IJSO - rahvusvaheline loodusteaduste olümpiaad
ILO - rahvusvaheline lingvistikaolümpiaad
IMO - rahvusvaheline matemaatikaolümpiaad
IOI - rahvusvaheline informaatikaolümpiaad
IPhO - rahvusvaheline füüsikaolümpiaad